Conan hraje hru Mortal Kombat XCONAN

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 142
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:859
Počet zobrazení:11 947

Nejnovější epizoda Clueless Gamera vyšla na konci ledna a já jsem dlouho zvažoval, jestli ji mám vůbec překládat. Conan si do ní totiž pozval Marshawna Lynche a Roba Gronkowskeho, tedy dva hráče amerického fotbalu, které zřejmě většina z vás nezná. Nicméně nakonec jsem dal na vaše četné žádosti a se zpožděním vám přináším epizodu, ve které si Conan zkusí nejnovější díl herní série Mortal Kombat. Těšit se můžete na vydatnou dávku videoherního násilí, Conanovu virtuální oslavu touchdownu a mnoho dalšího.

Přepis titulků

Před dvěma dny jsem letěl do Phoenixu, abych si s Robem Gronkowskim a Marshawnem Lynchem zahrál zbrusu novou bojovou hru Mortal Kombat X. Jo. Ta hra ještě ani nevyšla. Moc jsem se těšil. Všechny zajímalo, kdo vyhraje a jestli Marshawn Lynch vůbec promluví. Jestli vydá alespoň jednu hlásku. Dámy a pánové, podívejte se na to.

Tuhle arénu už za pár dní zaplní víc než 78 000 vřeštících fanoušků, kteří budou hnát týmy New England Patriots a Seattle Seahawks k vítězství ve 49. ročníku Super Bowlu. A tak mě napadlo, že bychom na tom stadionu mohli natočit možná zatím nejvelkolepější epizodu v dějinách pořadu Clueless Gamer. A tak jsem se majitelů stadionu zeptal a oni řekli: "Ani náhodou." Proto sedíme v konferenční místnosti nedalekého hotelu.

Je tu bezplatná wifina a smrdí to tu jako pudr na nohy. Každopádně... můžem na to. Rob Gronkowski, tight end týmu New England Patiots. Přezdívka: Gronk. Výška: 198 cm. Síla skusu: 280 kg/cm2. Marshawn Lynch, running back týmu Seattle Seahawks. Přezdívka: Beast Mode. Oblíbená sladkost: Skittles. Oblíbená postava z Gilmorek: Lorelai. Pánové, znáte tuhle hru?

Hráli jste nějaký z předchozích dílů? Já jo. Stačí mačkat všechny tlačítka a máš vyhráno. Já mačkám jak divej. - Vážně? - To si piš. Mám vlastní techniku. - Nejdřív takhle, pak takhle... - To vypadá divně, radši přestaň. Snaž se krotit. Tohle je víceméně dětský pořad. Teď jste na mým dvorku a tím dvorkem je hotel Courtyard kdesi v Arizoně.

Ani nevím, kde to ku*va jsme. Za koho budete hrát? Já beru Cutthroata, to je můj chlap. Tady pan Commando bojuje zásadně bez spodního prádla. - Robe, koho si bereš ty? - Ferra/Torra. Ferra/Torr je v podstatě zrůda s pytlem přes hlavu. - Co mu to sedí na zádech? - To je můj kouč. - Jasně. - To je tvůj kouč? Radí ti, co si máš napsat do životopisu.

Moc meleš, Torre. - Pojďte na to. - Jo, já pocházím z Buffala a on za něj kdysi hrál. - Fakt? Odkud přesně? - Jo, takže... Za chvíli se budete vraždit a vy si tu přátelsky tlacháte? To se vůbec nehodí. A je to tu! - Snažím se... Shodils mu ze zad kouče! - No jo, sundal jsem ho. Ty jo, fakt dobrý. Kopeš ho do holeně. To by mělo bejt zakázaný.

Vyhráls. Dal jsem tomu zm*dovi pěkně do brady. - Druhý kolo, do toho. - Druhé kolo. Ty jo, dobrá práce. Mačkej, mačkej! Gronku, s těmahle tlapama můžeš mačkat všechny knoflíky naráz. Klidně bys mohl zároveň hrát i na Marshawnově ovladači. - To je nářez!

- Dej mu. Dej mu, než tě sejmu. Dodělej ho! Tak to ne. Končím, hrajte beze mě. Takovej hnus, chlape. Hrajte si sami, mám slabej žaludek. - Co se stalo? Nemohl ses na to dívat? - Ne. Ve mně to vzbudilo sexuální pnutí. Jestli v tobě tohle vzbudilo sexuální pnutí, měl by ses jít léčit.

Hoši, co tak normálně hrajete? Marshawne, jaký hry máš rád? - Mario Kart. - Co se ti na něm líbí? Toad. - A taky řízení. - Rád řídíš? - Jo. - Rád řídíš jako Toad? - Jo. - Takhle řídíš? - Jo. Takhle řídí Toad.

I když připomínám spíš Donkey Konga. A já jsem Bowser a zezadu tě přejedu. To bys musel sebrat houbičku nebo blesk. To bych udělal předtím. - Jo, chce to krunýře. - Sebral bych tu malou vzducholoď s těma... A pak bych všechno rozes*al. Netuším, o čem je tu řeč. Já to nehrál...

Právě jsi mi rozdrtil rameno. Koho si berete? Budem ženský? - Jo. - Vjedem si do vlasů. - Takže ty jseš Cassie Cage. - Jo. - A ty D'Vorah. Tahle udělala bublinu a tahle zase včelu. Cože? - Tebe bych tu nečekala, D'Vorah.

- Dívejte, jak je hustá. První kolo. Do boje! Přímej zásah za bílýho dne! Jen tak dál, kotě. Jo! Rána jak z Říše drog! Gronku, vypusť čmeláky. - Snažím se. - To je ale hláška. Vsadím se, že to ještě nikdo nikdy neřekl. Mrkejte na to!

Jo! Co to ku*va je? Ne! - To přece nemůže. - To si kuř, že může. Cassie Cage vítězí. Olízni ji, olízni, olízni, olízni, olízni, olízni, olízni. Hele, soucítím s tebou. Co to děláš? Nežer ty Skittles.

Dej si radši kousek duhy. První kolo. Do boje! To je paráda. Dodělej ho! Ajaj. To tě přitáhne k tomu meči? - To bolelo i mě. - Musím si lehnout. - To bude dobrý. - Ne, nesahej na mě. - Je mi z toho úzko.

- Hlavně že mně ses před chvílí posmíval. A teď se tu choulíš do klubíčka. Ještě si začni cucat palec, když už tu ležíš jak malej harant. Správně. Poslouchá nás. Asi máš novou děvku. Jsem tvá děvka, Marshawne. Super Bowl má vlastní poločasovou show, takže si taky jednu uděláme. Na Katy Perry nemáme prachy, ale myslím, že se jí vyrovnám.

Kluci, poslouchejte. A dva, tři... Šli si spolu zahrát Mortal Kombat, poznali se na hřišti. Marshawn a jeho úhlavní nepřítel Gronk... nikdy se neusmíří, neusmíří. neusmíří. Teď si zahraju já. Jsem v tom totiž fakt dobrej. Beru si Scorpiona a ty budeš Sub-Zero.

Marshawne, doufám, že mi s tím trochu píchneš. Pomoc. - Marshawne, pomoc! - Vydrž... - Musíš... - Ne, to nic nedělá. - Musíš takhle. Mačkej všechny knoflíky. Marshawne, nepřestávej s tím vrtět. Ty dostaneš, Gronku! Jo!

Jo! Sladké sny, Gronku. - No vidíš to, vyhráls. - Vyhrál jsem! - Jo! - Vyhrál jsem! Jo. To bylo jen první kolo. - Aha, promiň. - Dej mu pěknou tělovku. - Co to je?

- To, co zrovna děláš. - Nerozumím ti ani slovo. - Hlavně nepadej na zem. - Musíš to vyhrát. - Až budu chtít upadnout, upadnu. - Dodělej ho. - Počkat, kdo koho? Není to krása? - To jsem udělal já? - Ne, já. Jelikož jsem právě vyhrál, mohl bych... - si zkusit oslavu touchdownu? - Jen do toho. Jako při fotbalu?

Jak se to dělá? Právě jsem ti odříznul ksicht. Nejdřív se musíš chytit za rozkrok. Jo, jo, takhle. Ale zároveň musíš vyskočit s rukou ve vzduchu. Vím, že vás za to pokutujou, ale tady si to můžeš dovolit. Nikdo mě nebude pokutovat? Dokonce ti zaplatím 50 babek.

Ukaž mi svou oslavu. Chce to načasovat. - Jasně. - Tři kroky. - Jo. - Raz... - dva... a při třetím kroku jseš tady... - Jo. Chmátneš si tam rukou... a spadneš na zem. A ten pád nesmí bejt jen na voko. Tady máš těch 50 babek.

Abys věděl, že držím slovo. Za rozkrok se můžeš chytit, i když neuděláš ani bod. S dovolením, mistře. Klidně tu můžeš sedět a čekat, než si zahraješ videohru. S rukou na kulích. Dobrý den, je mi potěšením. Zdravíčko. Ó, krásné boty. Jakpak se máte? Mohu si přisednout a dát si zmrzku? Vyhráls, tak nám ukaž svou vlastní oslavu.

- Tak jo, sledujte. - Super, ukaž se. Chytím přihrávku přes rameno. - Musíš sem. - Už jdu. A utahuju si z těch vzadu. Sbohem a šáteček! Nashledanou krokodýle! Taky se takhle kočkujete, ne? Pak přeběhnu čáru.

Hotovo. Pak ten míč čapnu oběma rukama, políbím ho... hezky pochovám, uložím do postýlky... odplížím se... a zavřu za sebou. To ještě nikdo neviděl. Tak se to dělá! - Nezlobím se na tebe. - To bylo slušný. Na čem frčíš?

Na ničem, leda na Lipitoru. Ten užívám nejradši. Lipitor - kupte si ho ještě dnes. - Platěj mi za to. - Paráda! - Já ani nevím, co to je. - Já taky ne, ale líbí se mi to! Říkals, že za to platěj? Lipitor! - Vždyť nevíš, co to je! - Kupte si ho. Gronku, nemůžeš jen tak něco plácnout a chtít prachy.

Říkals Lipitor... Dá vám srdce do kupy. Lipitor - pokud erekce ani po čtyřech hodinách neopadne... Ne, ne! Na tohle Lipitor není. Dostáváme se k vyhlášení vítěze. Marshawn dneska vyhrál nejvíc zápasů, ale já se narodil a vyrůstal v Bostonu a mám tam rodinu a podle mě to byla remíza.

Pánové, podělte se o tuto trofej. Vypadá skoro jako ta ze Super Bowlu. Jen na sobě má ve znamení Mortal Kombatu useknutou hlavu. Je pro vás oba, tak se o ni podělte. Už vím, k čemu ta hlava je. K čemu? - Dospělý humor. - To je vončo! To ses teda předved.

Vážně vtipný. Měním názor. Marshawne, je tvoje. Další... Další recenze videoher najdete na adrese teamcoco.com/cluelessgamer. Dneska vás čeká parádní show! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proboha co je toto za hru xDD

00

Odpovědět

Neviem, či Conan stráca iskru, ale bez Marshawna by to video bolo naozaj dosť suché.

51

Odpovědět

jo tak tohle bylo fajn, ale ty fatality mu tam jistě někdo naklikal protože jsou kolikrát fakt náročný teda alespon na kompu, tohle je moje srdcovka MK hraju od prvního dílu, MK9 je výborná záležitost doporučuju a je u toho plno srandy, je to brutální a propracovaný a tohle vypadá ještě líp....nechápu jak se někdo může pozastavit nad brutalitou v této hře když ta brutalita byla už v prvním díle a ten je teda pěkně starej

70

Odpovědět

Ty.. krávo.. :O Metal.. :D !!

00

Odpovědět

Jen pro doplneni, Conan zminoval Boston, protoze Gronk hraje za New England Patriots a ti jsou v postate Bostonskej tym. Lynch tam mel skittles, ne ani tak jako reklamu, ale on je jejich velkej milovnik, ji je i pred a behem zapasu, a casto v Seatlu jako oslavu po jeho TD je hazi na travnik, mimochodem od vyrobce dostava dozivotni zasobu zdarma. Lynch je taky znamej svou nechuti komunikovat s medii, uz za to dostal nekolik pokut od nfl ze se vyhl a schovaval pri tiskovce, nebo treba na posledni odpovidal na vse jednoslovne. A s tou oslavou TD nejdriv chtel Conan udelat klasickej spike, kdyz Gronk pri TD hodi balon co nejsilneji o zem, potom narazely na Lynchovu oslavu ala MJ za kterou dostal pokuty od NFL. Tady ho a jeste jednoho jeho naopak velkohubeho spoluhrace, dobre parudujou key a peele

200

Odpovědět

Pokuta za to, že nechci komunikovat s médii? Tak samozřejmě nevim co mají ve smlouvách a dalších předpisech, ale další potvrzení, že USA je v některých oblastech zdegenerovaná (připomíná mi to článek, který nevim, jestli bych dohledal - ale google určitě jo - že v minimálně v New Yorku je obrovský "problém" a strašně se to řeší, že v metru... wait for it... chlapi sedí s roztaženýma nohama... a jak to spoustu ženských pohoršuje atd... WTF!)

Jinak si to nepřeberte tak, že tíhnu k Rusku - tam ani nevyspěli do té míry, aby mohli degenerovat...

83

Odpovědět

+UmbertoTam je v podstate hrac majetek NFL, maj povinosti udrzovat dobrou tvar souteze. Takze napriklad je prisne sledovane i chovani mimo hriste, suspendace jsou za kde co, jen minulou sezonu jedna hvezda nehrala, protoze dal ko manzelce, druha protoze narezala synovi, nebo spoustu pokut a distancu za rizeni pod vlivem i mimo sezonu... Ja to taky neuznavam, ale da se to pochopit, kluby investuji do hracu obrovske penize, davaji jim obrovske platy a ziji v podstate jen s "prodeje"(dresy, listky, atd...) toho hrace, tam nejsou zadni spoori. A s tema tiskovkama, kdyz dostanes 4 letej plat na 30 milionu dolaru, jako ma Lynch tak by ason neco mohl rict, kdyz sou ty tiskovky povinne:) I kdyz podle tohoto videa docela chapu, ze radsi nic nerika:)

50

Odpovědět

+UmbertoNetýka sa to len USA (v Európe je to v podstate rovnaké) a tak isto sa to netýka len klubov, ale aj reprezentácií.
Komunikácia s médiami je povinnosťou jednotlivých športových celkov, tie tým potom poverujú hráčov, vačšinou sa to týka práve tých o kterých majú médiá záujem takže samotný hráč nemá moc na výber.

00

Odpovědět

THE BEAST!

00

Odpovědět

To je Nunu ne?

90

Odpovědět

Psal jsem to již přímo pod oficiální MK video. Hra dobrá, čekám. Jejich "vtípky" a vystupování patří tak 10 let zpět. U prvních videjí jsem se zasmál, teď jsem měl oči akorát pro brek, co za sra*ky dokáží vyprodukovat a ještě si to tady děti pochvalují...

112

Odpovědět

Nechápu jak se v dnešní době ještě může uchytit taková primitivní hra, kdy opravdu stačí mačkat každé tlačítko na joysticku a jen sledovat jak se dvě trapně rádoby drsné postavičky mlátí hlava nehlava s kecy které vedou jen ti nejbizarnější diskotékoví duševní invalidové .. Video vtipný, ale hra samotná .. nemám slov.

1535

Odpovědět

Jde vidět, že si tuhle kultovní hru nikdy nehrál. Tam rozhodně nestačí jenom tak mačkat všechny tlačítka na joysticku (popř. na klávesnici). Divil by ses, jaká je to zábava, když hrajete dva proti sobě a sedíte vedle sebe...

132

Odpovědět

Krásné na tom je, že tu hru si užije každý. I ten kdo k tomu sedne poprvé a bude mačkat všechno, i tak se královsky pobaví... a ještě víc si ji užije někdo, kdo ví co má mačkat a ví co bojovník udělá. Potom je tobě, co mačkáš všechno k hovnu a možná bys potom přehodnotil svůj postoj. I když tato záležitost "mačkání všeho" více sedí na Tekken a Soul Calibur série - u těch si s tím vystačíš i u pokročilejších oponentů... u MK to s tím není až tak žhavé.

Ale jinak bych chtěl vidět u starších dílů MK, jak mačkáš všechno... bys dostával s takovou jeden PERFECT za druhým. :)

90

Odpovědět

+R3diMK hraju od prvního dílu a poslední díl MK9 je naprosto skvělá záležitost, je to fakt těžký a promakaný...na MKX se těším

00

Odpovědět

+R3diMK má ale jednu sakra veľkú nevýhodu. Je to v 3D postava v 2D svete. Keby konečne spravili MK v 3D aréne, bola by to 1000000000x lepšia hra.

02

Odpovědět

No tak jsem se pěkně u toho najedla... :D :!

32

Odpovědět

Sakra, jak já se už těším až vyjde!!!

213

Odpovědět

Ehm..... ty jsi slečna a těsíš se na brutálnou hru Mortal Kombat? :D Teď si z nás utahuješ,že jo??! :D

338

Odpovědět

+5825Co to s tím má společného?

201

Odpovědět

Schválně kdo šel po skončení videa googlit Lipitor? http://www.lipitor.com/ :D

262

Odpovědět

Kam ten svět spěje... dneska každá dobrá hra musí být brutální. Nechápu co se lidem na uřezaných ksichtech líbí. Koukněte se na videa z IS a necpěte ty sra*ky do her!

1154

Odpovědět

U Mortal Combat? Vážně?

451

Odpovědět

+SkaceKachnaCombat? Vážně? :)

72

Odpovědět

+SkaceKachnaNo tak to napsal gramaticky správně a ne fakticky... Bóže, to se toho stalo...

11

Odpovědět

Dneska? Takže Mortal kombat, Postal, Carmageddon, Soldier of fortune, Die by the sword.... to jsou hry dneška??? Buďto nevíte, která bije, nebo jste moc mladej abyste zažil dobu, kdy hry byly brutální a nikomu to tak moc nevadilo

350

Odpovědět

speje to tam, ze je dnes moderni, byt vsim urazen ... ja se prave urazil, ze jsi se nad timhle urazil ...

240

Odpovědět

Prý brutální právě že se to snaží vše omezit :( Kde jsou časy místností celých od krve a rozpůlených těl :(

110

Odpovědět

Tešíš sa na HATERED, ty jemnocitná kundička ? :)

94

Odpovědět

Jako vážně? Mortal Kombat? Hra, která "založila" hodnocení PG, podle kterýho se teď každá hra cejchuje pro rodiče, aby věděly, co jejich děťátko může a nesmí hrát?

50

Odpovědět

Jen trolluje.. nekrmte to! Už jen ten jeho nick napovídá, že se nikdy nepřežere.

10

Odpovědět

Nad týmto si váhal viac ako mesiac? Veď je to fantastické, smejem sa ako blázon, aj slza vyšla... perfektné!

152

Odpovědět

Vyzera to dost hrane, zrejme sa tam na tom hoteli pokope nudili.. nic moc dnesny diel :D

97

Další