Conan kosmetickým poradcemCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:962
Počet zobrazení:10 329

Po svých toulkách Texasem se Conan zastavil v sídle kosmetické firmy Mary Kay, aby se naučil, jak zkrášlovat ženy. Na sobě.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Navštívil jsem se štábem sídlo Mary Kay a doufal, že si splním svůj sen. Tohle se událo. Tohle je paráda. Jsem v sídle Mary Kay v texaském Dallasu. A sedím tu s nezávislou kosmetickou poradkyní... - Crystal. Ahoj, Crystal. - Čau. Jak se daří? - Rád tě poznávám. - Já tebe taky. - Co má znamenat tohle?

- Právě jsem se zasnoubila. - Kdy ses zasnoubila? - Minulou středu. - Zasnoubila ses minulou středu? - Ano! - A mně řekli, že jsi svobodná! Kde začneme? Využije se i moje pokožka? - Ano! - Ohodnoť moji pokožku. A upřímně, žádný strach. Jak přesně? Od jedné do deseti? Jedna je hrůza, desítka je úžasná? Upřímně. Taková pětka.

Tohle se ti bude určitě líbit. Jde o zpevňující čistící krém. - Proč je "zpevňující"? - Zpevní ti totiž pokožku. - Zpevňuje všechno? - Ano. Zajímavé... Budu toho potřebovat víc. Z čeho to je? Mrkneme se... Agent Orange, azbest, kukuřičné slupky...

a dětské zuby. Dobře. Fantastické. Výborná pomůcka pro poradce, především ty nové, je tahle příručka. Takže například... Pokud má klientka otázku, můžu říct: "Chcete vědět více o vylepšeném protistárnoucím pudru od Volu-Firm?" A pak říct: "86 % zákazníků pozorovalo změnu v poklesu průměrné délky vrásek."

Páni... "77 % zákazníků si všimlo prodloužení života o padesát let." To tam není. "98 % zákazníků řeklo, že zemřeli, ale tohle je znovu oživilo." Vážně je to pravda? Mám očekávat, že zmizí ty pihy? To by bylo výborné.

- Proč by to bylo výborný? - Máš pěkné pihy. Právě jsi řekla, že by bylo výborný, kdyby slezly. - Myslela jsem, že se jich chceš zbavit. - Co tě k tomu vedlo? To náš produkt dělá, pomáhá se stárnutím. Mám ty pihy celý svůj život. Měl jsem je jako mimino. O svojí nenávisti k pihám jsem nic neřekl. To ty jsi začala s tím, že půjdou dolů! Tohle očividně použít nemůžu, chlapi rtěnky nepoužívají. Ne, ale vyzkoušet ji můžeš, protože nejlíp se s tím produktem seznámíš tak, že ho vyzkoušíš.

To už by mělo stačit. Ještě ne. - Máš to trochu nakřivo. - Kde? - Všude. Už to vidím. Je to jako takový to klišé z filmů, kdy se ženská zblázní... Víš jak, ne? A začne dělat... Proč mě nemiluje?!

On mě začne milovat! Vím, že jsem normální, tak proč mě všichni mají za blázna? Však já jim ukážu! Na tenhle maturák jen tak nezapomenou! Batmane! Zapomněl jsem, že je v tom ta chemikálie. - Promiň. - Potřebuješ další ubrousek? Vlastně potřebuju spíš do nemocnice. Velkou součástí poradenství od Mary Kay je možnost navšívit ženy doma, když tam pořádají párty.

Určitě musí existovat nějaká pravidla. Ano. My je nelíčíme, dělají to samy, aby se to naučily. Co se tedy nesmí dělat? Nesmím na ně sahat. Správně. O čem byste se ráda dozvěděla? Určitě o tom čistícím kartáčku. Tenhle kartáček je fantastický.

Napravuje poškozenou pleť. Nemůžu se vás dotýkat... Policie mi to zakázala, takže to udělejte sama. Vedeš si dobře. A já vás budu natáčet. Pokud náhodou zahlédnu, že máš prstýnek, můžu o tom mluvit? Panebože... - Ženy to zbožňují.

- Sleduj. Panebože! Holka, ten prsten. - Ty ses zasnoubila? - Ano. Ty... - Co to je? - Tvůj kabátek. - Budeš vypadat profesionálně. - Kabátek? - Ano! Může to nosit chlap? Ahoj, jsem Conan z Mary Kay a tohle je moje kamarádka Crystal. Rádi bychom teď šli dál, pokud to nevadí.

Nevzal jsem si mobil, mohli by ho později vystopovat policisté. Proč ne?! Pusťte nás dovnitř! Zavírá dveře, ale dám tam nohu. Pusťte mě dovnitř. Nechtějte mě naštvat! Přijde mi to jako porodní oblečení pro nindžu. Jedu prodávat kosmetiku!

Ahoj! Jsem Conan, jak se všechny máte? Skvěle. Moc vám to sluší. Děkujeme. Vypadáte skvostně. Popravdě bych nic neměnil. Myslím, že nepotřebujete žádnou kosmetiku.

Tak jdeme. Nechci na vás tlačit... ale při odchodu z tohohle domu bych si s sebou měl odnášet 25 tisíc dolarů. Tohle je čistící kartáček od Mary Kay. Doporučuji si nanést trochu toho krému. - Nemám dovoleno... - Ať to udělají samy. Prý se vás nesmím dotýkat. Takováhle párty to prý není.

Pokud byste se ale rozhodly, že chcete, aby to taková párty byla... nemám nic proti, řeknu to takhle. Ten kartáček může být váš... za 50 dolarů. Ale protože jsem tady, můžete ho mít za absurdní cenu 9,99. Já doplatím zbytek. Pokud mě potom chce některá z vás obejmout, můžete. Ano?

Žádný dotýkání! Dámy, doporučuji tento bronzer. Můžete si ho nanést na tváře a na čelo. Pomozte mi. Hlavně lícní kosti. A ještě tady. Myslím, že to nevypadá zle. Čím dále jste, tím lépe to vypadá.

Řekněte mi, v jaké vzdálenosti vypadám dobře. Co tady? - Zůstaňte ve stínu. - Ve stínu? Proč tam nemůžu? Proč nemůžu taky na párty? Doporučil bych pořádnou vrstvu. Co kdybych šel ven a nakouknul takhle dovnitř? Moc vám tedy děkuji a pokud se vám tohle líbí, pak je Mary Kay pro vás.

- Můžu to tak říct? - Ne. Conan O'Brien aktuálně čelí 261 nařčením ze sexuálního obtěžování. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan je proste komik s velkym K a miluju jeho smysl pro humor a hlavne obdivuju to jak dokaze ke kazdy situaci vymyslet nejakou parafrazi, je to borec a s tim jak delal tu zhrzenou zenu me uplne odrovnal. Parada :D

110

Odpovědět

Mě se vážně líbilo jeho nenápadné srovnání těch dívčích párty s bordely větou "So the only rule is that you can't touch them." A pak hned přišel cut, což mi přišlo jako škoda, určitě přihodil něco dalšího :)

190

Odpovědět

Nevím, jestli jsou tu v poslední době slabší videa nebo už aji mně se Conan přejídá, jak už taky pár lidí pod několika posledními videii psalo. Chtělo by to něco s Jordanem Schlanskym, ať se přesvědčím.

514

Odpovědět

Na konci jak číhá zpoza toho okna vypadá fakt děsivě ´:D

280

Odpovědět

tie jeho "vzdychy" okolo 4:50 su ako z filmu Agent v sukni, ci ako sa to volala, ta tucna cernoska :D :D

14

Odpovědět

Mal by som si konečne uvedomiť, že pri sledovaní videí s Conanom by som sa mal prestať venovať jedeniu.

381

Odpovědět

Mno, budu to brát tak jak ta hodnocení jsou napsaná.. Legenda to nebyla, mazec taky ne, řekl bych že dobré video k tomu sedí.. 7*

2028

Odpovědět

Conan vypadá po nalíčení jako Angela Lansbury :D

240

Odpovědět

Dneska jsem v metru videl Jokera po botoxu.

121

Odpovědět

Na konci je vidět jak ho natáčí Aaron Bleyaert, se kterým dělá clueless gamera :D

371

Odpovědět

opat conan thing - som sem chcel vypisat top vtipne momenty ale je ich tolko :o) azbest a baby teeth LOL

36

Odpovědět

8:24 je Aaron Bleyaert z Clueless gamer za jednou z kamer!

34

Odpovědět

*8:11

131

Odpovědět

Vždycky, když se tu objeví Conan, tak mu dám hned 10/10 a ještě nikdy jsem po zkouknutí videa nelitoval :D

3441

Odpovědět

To stim oknem :D :D achjo, Conan me snad nikdy nezklame. 10*

551

Odpovědět

slečna od Mary Kay má v sobě asitak sejně smyslu pro humor jako pohřební ústav koukám :)

6229

Odpovědět

v pohrebom ustave maju zmysel pre humor! by sa sa fakt divil :o) naposedy ked som tam bol zamestnanec hovoril do telefonu že je teplo a (tym padom) maju vela roboty :DDDD

472
Další