Conan na vojenském výcviku psůCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:573
Počet zobrazení:9 015

Conan nedávno přijal pozvání první dámy USA a odletěl s ní na vojenskou základnu do Kataru, kde vystupoval pro vojáky a natočil dva oblíbené remoty. Vešekerý materiál byl minulý týden odvysílán v rámci speciální epizody Mission Conan a já vám dnes přináším první přeložený remote, v kterém se Conan podívá, jak se cvičí vojenští psi.

Přepis titulků

Bylo nám povoleno natáčet ve výcvikovém středisku útvaru K9, což mě potěšilo, protože všichni vědí, že mě psi zbožňují. Jsme v útvaru výcvikových psů, je to tak? - Vojenském výcvikovém středisku. - Ve vojenském výcvikovém středisku psů. Tohle jsou seržanti De Leon a Watson. - Jak se máte? - Dobře. - Vy taky? - Ano, pane. Cvičíte tu psy pro vojenské účely, je to tak?

Snažíme se je vycvičit, aby našli výbušniny, drogy a tak. Cože? Psi, s kterými dnes přijdu do kontaktu, vycítí drogy? Potřeboval bych to vědět. Co třeba Cialis nebo Viagru, to by taky ucítili? - Ne. - Ne. Ani koňskou dávku? Ne. - A co silný antidepresiva?

- Ne. Pořádnou nálož. - Nepřemýšleli jste o výcviku koček? - Ne. Mám doma tři kočky a jsou na zabití. Úplně vymaštěný. - Psi maj pod čepicí. Klidně by naši zemi ubránili. - Ano. Ale kočky uměj jen... "Běželi tamhletudy!" "My to balíme."

- Křečky? - Zatím ne. - Pískomily? - Ne. Na pískomily jsem se ptal ze srandy. Necháme to plavat. Radši. Dokáže ten pes poznat, že mám v břiše pískomila? To už bylo přes čáru. Omlouvám se. Zrovna sem přivedli psa.

Odhaduji, že je to německý ovčák. - Ano. - Jak se jmenujete, pane? Jmenuji se Dominic Singleton. - A tohle je Astor? - Ano, pane. Nevím, jestli mi budeš rozumět, ale řeknu ti něco falešnou němčinou. Mám tě rád a taky piju ze záchodové mísy, často musím spát venku na dvorku a nechal jsem si odebrat genitálie.

Astor právě proběhl... trubkou. Na obsazení minigolfového hřiště jsme evidentně připraveni. Páni. Astor nechce vrátit kousací hračku. Astor chce stanout před vojenským soudem. Astor se rozhodl vystoupit z armády, nyní chce prchnout brankou... a nasednout na nejbližší let do Německa.

Astor si vedl celkem slušně, ale já to zvládnu určitě líp. - Přines hračku. - Nas*at! Nyní se k nám připojí Andrew. Pánové, co nám přišel předvést? Předvede nám roli záporáka. Bude hrát záporáka? Netrápí vás to, že učíte psy napadat výhradně obézní bezdomovce?

- Nasadíte si něco na hlavu? - Nikoliv. - Nemáte strach, že vám ten pes ukousne šišku? - Ne. A co když vám teď hned pomažu tváře omastkem ze slaniny? To zvládnu. - Nebojíte se ani o citlivé partie? - Tam už mě kousnul. - Já ale mluvím o psovi. - Kousnul mě tam pes. Dostal jsem tě, co? Nemusíš mi říkat jeho jméno. Hlavní je, že se ti to líbilo.

Jména nejsou důležitá. - Pánové, setřel jsem ho trošku? - Setřel. Setřel. Moje výpady nedokáže zastavit ani takhle tlustej oblek. - Pojďte sem a ukažte mi občanku. - Tady je. - Jak se máte? - Dobře, a vy? - Ujde to. - Můžete jít. Všechno v pořádku. - Dobře. Čekej. Vraťte se sem ještě! Čekej. - Co potřebujete?

- Vaši občanku. - Pojďte zpátky. - Už jste ji viděl! Vraťte se sem. Jestli nepřijdete, budu na vás nucen pustit tohohle psa. - Fakt? - Ano. - Tak prosím. Dobře. Připrav se. Vraťte se zpátky! Pusť toho čokla! Pusť ho na mě! Jo! Choval se jak kretén!

Debil jeden. "Už jste ji viděl." Kdyby ho tolikrát nevaroval! Udělal jsem už spoustu blbostí, ale tahle dost možná všechny ostatní... trumfne. - Můžete mi ukázat občanku? - Občanku? - Ano. Máte občanku? - Jo, mám občanku. Zůstaň. Tady je.

- V pořádku? - Ano, v pořádku. - Můžu si jít zase po svejch? - Nechcete vrátit tu občanku? - Není opravdová. - Já vím, ale můžeme dělat, že je. Dobře, tak mi ji vraťte. Díky moc! A je to vyřešený. Jdu si hledět svýho. Nehrozí mi žádnej malér! Vlastně hrozí, vraťte se zpátky. Mám se vrátit?

A já jsem si zrovna říkal, že bych si zašel támhle na sváču. - Jestli tam půjdete, skončí to s vámi zle. - Ne, neskončí, fakt musím. Vraťte se zpátky, nebo na vás budu muset pustit svého psa. Nemám rád Ameriku! Jsem Kanaďan! Varoval jsem vás! Vtipný je, že ačkoliv mi ten pes dal co proto, nezazlívám mu to. Je to skvělej pes. Asi si takovýho pořídím.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

guys, nikdy nespravte rovnaku chybu ako ja, ze obedujete ryzu pri tomto videu..pokial nemate niekoho pri sebe kto ovlada Heimlichov chvat :D

11

Odpovědět

Super video. :D Jinak to K9 mě potěšilo ještě z jednoho důvodu. Ti, co znají seriál Doctor Who pochopí. ;)

72

Odpovědět

slysim, tytulky jsou ok ale neni obraz.....

011

Odpovědět

By mě zajímalo jak k tomu zkrácenému ocasu přišel. Tohle přece jen vidím u služebních německých ovčáků poprvé.

73

Odpovědět

Starověcí římané a keltové používali do boje válečné psy. Je fascinující, že lidé stále využívají psy v armádě.

142

Odpovědět

Dobře ho ten voják tím aportem potrolil :D

601

Odpovědět

jo diky kluci ja vedel ze ten preklad zaridite :)

71

Odpovědět

Je sranda jak všechny videa zde na serveru jsou uváděny jako "připravili jsme si pro vás" nebo "přeložili jsme pro vás", ale jen BugHERO vždy egoisticky napíše "já jsem přeložil" a "já vám přináším"... :-D

Jinak proti němu nic nemám jen takový postřeh

6021

Odpovědět

Bez ohledu na cokoliv, co se v poslední době událo, portál je jeho dílem, takže z jeho strany není důvod pro přehnanou skromnost. :-)

317

Odpovědět

+Corwin8není to kritika, vím, že je autorem videačesky on, ale i tak mi to přijde úsměvné

71

Odpovědět

Omlouvám se, pokud působím arogantně, ale prostě mám asi při psaní popisku zafixované psát v jednotném čísle, protože přeci jen české titulky zde na webu jsou vždy prací jednotlivce - nepřekládáme ve více lidech, maximálně projdou titulky rukou korektora, takže mi asi přijde přirozené psát většinou, že jsem to "přeložil" a ne že jsme to "přeložili".

695

Odpovědět

Někdo by zase mohl naopak říct, že ti, co píšou "připravili jsme si" nebo "přeložili jsme pro vás" se zase snaží rozmělnit zodpovědnost za případné chyby mezi celý tým…

292

Odpovědět

Tuhle adrenalinovou záležitost jsem měl možnost vyzkoušet si loňský rok při přehlídce vybavení Policie ČR v Poděbradech. Nějak jsem nemohl věřit, jak 26 kg zvíře může zastavit 80 kg člověka, natož ho povalit na zem. Řeknu vám, samotný stisk sice nebolí, ale ten pád, kdy se mnou pes doslova švihl na zem, ten si pamatuju až moc dobře.

500

Odpovědět

Tá jeho nemčina ma vždy dostane =D

670

Odpovědět

K9 training unit nebo canine training unit? :-)

76

Odpovědět

K9 je typický styl psaní canine, najdete to všude, protože se to strašně moc nabízí. :-)

150

Odpovědět

+Corwin8Tyjo tak teď jsi mi prozřel obzory :D nějak mě to nikdy ani nenapadlo googlovat, takže jsem vlastně doteď nevěděl proč K9. Objevil jsi mi Ameriku, díky :D

80

Odpovědět

Líbí se mi jak se ti vojáci snaží být vázní a disciplinovaní, ale Conan mezi ně dostává trochu lidskosti, vtipu a upřímně se smějou.. :D Parádní díl, i já se nasmál! :)

219

Odpovědět

,,Líbí se mi jak se ti vojáci snaží být vázní a disciplinovaní"
Jak to myslíš? To se tam ti vojáci mají chychotat jak školačky bez příčiny hned v úvodu? :)

465

Odpovědět

+R3diSpíš mi to prostě přijde takový roztomilý když někdo rozesměje trénovanýho vojáka kterej má mít vážnej výraz. Tak jak jsi to napsal jsem to opravdu nemyslel, bože.. :D :)

151

Odpovědět

+R3diDyt se rezou hned od zacatku.. urcite ho tam sami pozvali

20

Odpovědět

+R3diproč by měli mít vážný výraz? nejsou hradní stráž

10

Odpovědět

Tak oni v první řadě mají reprezentovat US army a byly o tom určitě poučeni, jinak se podívej na jiný videa, kde dějali takový kraviny xD

Spíš mě vždy zajímalo, jak tě 15kg pes dokáže tak strhnout k zemi a chtěl bych si to taky někdy zkusit =) as fat hobo

16

Odpovědět

+Alenn15 kg? Tohle není čivava :) Jsem policejní psovod, a můj německý ovčák váží 38 kg. Jinak ovčáci mívají i 50 kg, ale to jsou ti tlustší :)

171

Odpovědět

+AlennI ten 15kg psík může při sprintu nabrat takovou kinetickou energii, že se vyrovná i běžícímu 70kg člověku, přičemž na "stržení" stačí jen malá část.

Ono už jen ustát náraz přátelského přivítání některých psů, i když se člověk pořádně zapře nohama, téměř nejde.

90

Odpovědět

+Alenn25 Kg má moje fenka retrívra, a to je dost malá.....

20

Odpovědět

+AlennTak to se mrkni na tento odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=hz-8OjVV3ws.
To
pak asi nepochápeš vůbec.
Takovej pitbull dokáže jednim skokem ukousnout člověku hlavu.
Na cvičáku jsem viděl jak 20Kg pes strhl na zem 2m a 100Kg chlapa a mrskal s ním jako s hadrovou panenkou.

31

Odpovědět

Myslím, že za to stírání by toho psa poslali na Conana nejradši bez výstroje :D

167

Odpovědět

Hrát se s jídlem se nemá.

3312

Odpovědět

Ať už myslíš Conana nebo psa, tak mě ten komentář děsí.

124

Odpovědět

+WurghPes je jídlo, ne kamarád.

4416

Odpovědět

+WurghFeodaron: pro retardy, chudou spodinu a cikány jako jsi ty možná.
Je vědecky dokázáno a potvrzeno, že pes je schopen lásky a pralidé si psa ochočili jako společníka.
A pokud chce někdo narážet na různé země. Tak v různých zemích se různě žere všechno. Kočky např. ve Vietnamu jsou pochoutka. I člověk je jídlo pro jiné živočichy. Takže tyto vaše dementní komentáře nemají žádnou váhu ani význam. Pokud to, ale vaše choré mozky uspokojuje, tak si hoňte dál. Já jsem rád, že většina světa bere psa jako nejlepšího přítele člověka ze zvířecí říše.

223

Odpovědět

+WurghZnáš takovou věc které se říká vtip? Možnás o tom někdy slyšel. Tak či tak mě omluv, dnes mám steak ze zlatého retrívra. Dobrou chuť!

113

Odpovědět

To je zase odkaz na tu stránku na FB, kde je adminka patnáctiletá emařka? Jste se moc nevytáhli, děcka :-D

07

Odpovědět

+PaeturAspoň přidej odkaz na tu skupinu, protože "kde je adminka patnáctiletá emařka" je nicneříkající, pokud má ta slečna podobný smysl pro humor jako já, rád si její stránky prohlédnu.

60

Odpovědět

"Pes je jídlo, ne kamarád." Jak vím kdo je adminka? Jednou si zapomněla vymazat své jméno ze screenu zpráv a sdílela to. Její profil byl plný citátů hodných emařů a vypadala na 15, maximálně na 16. Jednou je to možná vtipný, teď už je to ale trapný a dětinský.

04