Conan O'Brien uvádí Show Nula

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:674
Počet zobrazení:6 497

Dnes vám jako aprílový bonus přináším speciální internetovou epizodu Conanovy show, která vznikla ještě před premiérou jeho nového pořadu na TBS. Conan vám představí nejrychlejší talk show na světě a do studia si pozve Jima Parsonse. Nebude chybět ani jeho věrný parťák Andy Richter a jeden velmi štědrý sponzor.

Přepis titulků

Dietní cola - zůstaňte výjimeční. Zdraví vás Conan O'Brien. Už osm týdnů odpovídám na vaše otázky a jsou hodně dobré. Jednu z nich jsem ale ještě nezodpověděl, i když mi ji pokládáte nejčastěji. "Conane, jak bude tvá nová show vypadat?" Místo zbytečných řečí vám radši ukážu samotnou show. Hned teď, na internetu. Jenže na internetu musí být všechno rychlé.

Takže vás teď čeká unikát - nejrychlejší talk show na světě s názvem: Show Nula. Pořad vám přináší: Dietní cola Vítejte, dámy a pánové, u Show Nula. Andy, uveď mě! Dobrá, už přichází... Conan O'Brien!

Díky! Děkuju mockrát! Díky! Děkuju mockrát. Vítám vás v konferenční místnosti našeho studia na placu č. 15. Nemohl jsem sem dostat celou kapelu, takže tu přivítejte její jednu sedminu, bez které by to nešlo, Jerryho Vivina!

- To je pikola? - To si piš. - Dobrá. Vypadá to jako foukačka. - Úplná víla Zvoněnka. - Jo, moc pěkné. Začneme vtipným monologem. Vtipy má každý rád. - Poslouchejte a ty to vydrž. - Dobře. Caster Semenya, běžkyně z Jihoafrické republiky, která má prý mužské pohlavní orgány, se snaží na Facebooku vybírat peníze. Jo.

Stala se prvním uživatelem Facebooku, který uvedl u pohlaví: "Je to komplikované." - Ten se poved, šéfe. - Dobrá. Nemáme moc času, tak jdeme na to. Pozvěme sem prvního hosta. Je to držitel ceny Emmy, který hraje Sheldona Coopera v populárním seriálu Teorie velkého třesku. Přivítejte tu Jima Parsonse! Jime, jak se vede? Dobře.

Moc rád jsem do Show Nula přišel. Teorie velkého třesku běží každý čtvrtek ve 20 hodin na CBS, Jim Parsons! - Děkuju. Příjemný rozhovor. - Děkuju mockrát. A nyní Andy Richter se zprávou od našeho sponzora. Andy? Dietní cola. Měli byste ji pít. Často. Vracím ti slovo, Conane. Díky moc, Andy. A teď trocha hudby.

Mí další hosté přijeli z New Jersey. Tady je album a zahrají nám první akord z jejich nového alba. Prosím, přivítejte Steel Train! Raz, dva, tři, čtyři! Paráda, hoši. To byli Steel Train. Jestli to chcete slyšet celé, kupte si album. Andy, napadá tě ještě něco k Dietní cole? Jednou jsem si do ní dal citron a chutnalo mi to.

Vracím ti slovo, Conane. Díky moc, Andy. Už 8. listopadu vás čeká opravdová show na TBS. Pokud máte další dotazy, navštivte web teamcoco.com. A teď... Někdo se nám tu zranil. Náš pořad uzavře Tancující Taco! Na shledanou 8. listopadu! Děkuju. Děkuju mockrát.

Díky, že jste přišli. Díky za návštěvu. Děkuju mockrát. Děkuju vám mockrát. Ten akord je fakt skvělej.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

RrRrrrrr :D

180

Odpovědět

1:05 Aaron se radej schoval, ab nedostal nakladacku :)

210

Odpovědět

To Tancující Taco na konci, nebyl to Jim Parsons nebo někdo z té kapely Steel Train v přestrojení?

192

Odpovědět

conana mam rad ale tohle bylo o nicem

206

Odpovědět

Dolly Parton Grip... :D / v titulcích/

181

Odpovědět


Odpovědět

Dietní cola. Měli byste ji pít. Často.

194

Odpovědět

jeden z nejlepších "dílů" :D

1911

Odpovědět

:D :D ja toho conana hrozne zeriem :D odpadnem asi :D

184

Odpovědět

ty credits.. sice se ta jména asi 6x opakovala, ale weapon armorer, translators, ... :D

181

Odpovědět

Jim Parsons - 1st animal :D

181

Odpovědět

těšil jsem se na sheldona a nic :D

181

Odpovědět

Naprosta ztrata casu!

1841

Odpovědět

Tak to byl teda s**t. 1*

1834

Odpovědět

v credits ještě mělo být: Czech translator...BugHer0

181

Další