Conan, Peter Dinklage a Lena Headey hrají OverwatchCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:417
Počet zobrazení:13 194

V jedné z posledních epizod Bezradného pařana si Conan pozval dva známé herce ze seriálu Hra o trůny a společně si vyzkoušeli nový herní trhák v podobě akční střílečky Overwatch. O to samozřejmě nemůžete být ochuzeni, takže vám dnes přinášíme tuto epizodu s českými titulky. Příjemnou zábavu!

Přepis titulků

Conan O'Brien se vám hlásí s dalším vydáním Bezradného pařana. Dnes tu máme prý velkou pecku. Vysoce očekávanou hru Overwatch. Je to opravdu epická záležitost, a proto jsem pozval dvě hvězdy z nejepičtějšího televizního seriálu Hra o trůny, aby si zahrály se mnou. Přivítejte tu prosím již čtyři minuty mé nové nejlepší kamarády Petera Dinklage a Lenu Headey.

Díky, že jste dorazili. - Hrajete videohry? - Já ne, ale zvládnu to. - A ty, Petere? - K čemu je tohle? Železný trůn máme jen jeden, takže jsem si ho zabral. Dělá mi dobře na záda. Ve skutečnosti je to.. záchod. Jo. Což je...

velmi praktické. - Přivezli ho ode mě z domu. - A je to ulomený. Kus se ulomil. Není problém. Právě tu rozebíráme Železný trůn. Nevadí. Hele, další kus. Jak vidíte, na ničem jsme nešetřili. Ty meče jsou vyrobený ze Starburstu... a natřený lakem na boty.

A tímhle se to ovládá. Jde o japonský záchod. Můžeš si nechat umýt zadek. - Ne, víc doleva. - Ty zbožňuju. Přijdeš k záchodu a on se sám otevře, aniž bys musel hnout prstem. Nedávno jsem byl v hotelu, kde měli japonskej záchod, jenže se otvíral pokaždý, když jsem kolem něj prošel. Vždycky jsem šel kolem a záchod jakoby říkal: "Bude něco?" "Ne, jen si jdu pro zubní nit."

A pak se smutně zavřel... Kdyby to udělal mně, tak si řeknu: "A tak proč by ne." - Proč by ne? - Jo, pravda. Jak se vám tu vůbec líbí? Plácli jsme se přes kapsu. - Nepřijde vám to tu sexy? - Sexy, jo. - Je to tu smyslné. - Připadám si jako uvnitř vagíny. Můžu to říct? Ne, ale právě jsi to řekl a je to trefný.

Bleyi, pojď nám říct něco o té hře. Jasně. Budete hrát Overwatch. V té hře se v podstatě lidstvo... - Bože můj. - Musíte se... Kvůli tomuhle jsem si tě zavolal? Vypadáš jak táta z Rodinných pout. Pojďme si prohlídnout hrdiny, který máme na výběr. - Jako první... - Jason Momoa. Jenom má holubí nožky.

"Leno, pojď ke mně! Leno!" Pak je tu tenhle Junkrat. Ten se mi líbí. Jeho zvláštní schopností je absence důstojnosti. Jo. - Zastav to. - Stop! Tomu říkám naleštěnej zadek! Tenhle je taky fajn.

Lúcio. Dívejte na něj. - On má kolečkáče? - Jo. Jeho jediným nepřítelem je nerovný povrch. Dokáže cokoliv, ale jakmile se na cestě vyskytne drobná nerovnost, má po ptákách. - Ten je dobrej. - Jo. Má pěkný koule. Jo.

V mládí dělal křoví MC Hammerovi. Každý budete v jiném týmu a budete se snažit vzájemně zabít a dobýt cíl, - nebo naopak bránit cíl. - Nerozumím. Já taky ne. Jsem obří gorilák s laserovým dělem. Počkej! Zab ho. No tak, pustil jsem do tebe laser. Nemůžu se hnout.

Dobře, to bylo hodně rychlý. Počkej! Co? Peter tě právě dvakrát za sebou vmžiku zabil. - Mě ně, jen tu postavu. - Zaskáču si na tvém těle. Jo. Jo. Teď mám čtyři zbraně!

Hlavně ho zabij. Začíná bejt nafrněnej. Jdu tu zas*anou gorilu ztrapnit. Bože můj. Jo! Jo! Zabila tě. Lena tě zabila. Nebudeš plakat, Petere? Fandím Leně, i když ani nevím proč.

Dívejte... Už za tebou jedu na plošině. - Dostanu tě pěkně shora, Headey. - Kde jseš? Sakra, spadnul jsem. Taková běžná smrt. Ze hry tě vyřadila nehoda na pracovišti. Kde je? Kde? Kde? Kde? Kde? Kde? - Kde? - Za tebou. Kde?

No tak! Když se někdo brání, už to není taková brnkačka, co? - Můj kvér má malej dostřel. - Jo. - To říkají všichni. - To říkají všichni. Chcípni! Schovávání se za dřevěnou bednou by mělo bejt k prdu. Starý dobrý dřevo. Kam se na něj hrabou lasery. Jo!

Jo! Pro tebe, má paní. Děkuji. Teď budete hrát v Anubisově chrámu v Egyptě. Každý budete v týmu s dalšíma dvěma lidma. Co je cíl hry? Cíl hry je... Nechci vás zatěžovat příběhem, - takže se prostě střílejte. - Máme se střílet. Nic víc? A proč že jsme v marocké restauraci?

Co se děje? Já mám chuť spíš na tahitskou kuchyni. Té bublině kolem mě se říká celebrita. Kam zaběhnul? Tady je Peter. - Zabiju ho. - To těžko. Jsem zubatá a jdu si pro tebe! Počkat, jak to, že mě zabil? - Cože? - Jsi mrtvá, Leno. Bohužel. Proč furt střílíš jen do mě?

Běhají tam čtyři další lidi. Sleduj ho. Je z toho v transu. Závidím mu tu škálu výrazů v obličeji. Jako by tě škrtili. Teď tu máme na mé přání něco speciálního. Budou proti sobě bojovat pouze ženy s lesklým pozadím. Nikoho nestřílejte a užívejte si pohled na ta těla. To jsou ale nablejskaný zadky! Můžou se spolu líbat?

Dá se nějakým tlačítkem zajistit, aby se začaly líbat? - Ne, to nejde. - A mohli by tu možnost do finální verze přidat? Zeptám se. - Slyšíte ty podpatky? - To je skvělý. - Hezky vzdychaj. - Můžete to... Můžete dát to vzdychání do smyčky? - VÍTĚZSTVÍ - Tak to sami vidíte. Peter právě v této hře Lenu doslova zdecimoval.

Petere, jsi vítěz a v duchu Hry o trůny vyhráváš mou hlavu na kůlu, kterou ti předá náš dvojník George R. R. Martina. Jsem si dost podobnej. Je nejlepší. Ne! Co blbneš? Pro další epizody Clueless Gamera klikněte sem. - Sem?

- Panebože. No tak! Promiň. Mají kliknout, ale nevědí kam. Aha, on tam je knoflík. Kouzlo postprodukce.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Conan je levý jak hovado. Už by se s tím gamepadem mohl naučit trochu zacházet, aby to pořád nevypadalo, že to drží poprvé v ruce.

10

Odpovědět

O to ale jde :)

21

Odpovědět

Nedělam to rád, ale tahinská kuchyně? :-)

10

Odpovědět

a je doConáno :) 2 tyzdne mi trvalo kym som si pozrel vsetky funkcne videa s Conanom :)

30

Odpovědět

Docela sranda, že byl plný internet toho, jak se řešilo, že nějakého hráče pohoršila póza Tracer kvůli tomu, že tam moc ukazovala zadek a potom se to dostane ke Conanovi, který v té hře prakticky nehledá nic jiného :D

202

Odpovědět

Není pravda. Ten hráč napsal Blizzardu, že ta póza nesedí k charakteru Tracer a právě řekl, že k Widowmaker sedí mnohem víc. A Blizzard si řekl: "hmm, to je vlastně fakt." A změnil pózu. To je vše.
viz: https://www.youtube.com/watch?v=ZmLkVtqjf1A

40

Odpovědět

Díky, doporučuju ještě přeložit díl se Sethem Rogenem a Zacem Efronem, ten mi přišel ještě lepší ;)

44

Odpovědět

Mně přišel právě dost slabej. Nejlepší jsou díly jen s Aaronem. Poslední dobou si Conan furt někoho zve a vytrácí se z toho ten efekt spontánnosti a srážení nerdovskejch keců Bleye. Třeba to s Efronem a Rogenem mi přišlo zase dost připravený a nahraný - nehledě na to, že mi ten humor s malováním penisů na obličej přišel trochu pod úroveň. :-)

Ale asi tomu nepomáhá fakt, že Rogena a jeho smysl pro humor a smích nesnáším. :-D

215

Odpovědět

+BugHer0To mě zase nevadilo, ten humor mi ke Conanovi celkem i seděl. A naopak mi přišlo, že tam mezi nimi byla pohodovější a uvolněnější atmosféra než v tomhle díle (asi se s nimi líp zná...). Ale souhlasím, že by bohatě stačilo, když by zas někdy byl jen Conan s Bleyem ;)

51

Odpovědět

+BugHer0Ono, ohľadom Setha Rogena tvoj názor zdieľam (ten jeho smiech píli uši), ale tú jeho historku s tigrom, čo ste tu prednedávnom dali zo show Grahama Nortona som videl asi 10x...strašné vtipná :D

40

Odpovědět

Video super, jen bych rád upozornil, že chybí tag na Clueless Gamer, takže se toto video při vyhledávání přes Clueless Gamer nezobrazí. Ale to je jen drobnost :) Díky za překlad

70

Odpovědět

Díky moc, máš pravdu, opraveno. :-)

30

Odpovědět

Ohó, ďakujem, že ste tu dali video, o ktoré som žiadal. Áno áno, Bugher0, ty Conana na youtube pečlivo sleduješ, takže by si ho tu dal opäť aj bez môjho dožadovania, viem viem.. :D

61

Odpovědět

Sleduju, ale snažím se to prokládat i rozhovorama, staršíma videama atd. :-)

70

Odpovědět

k dokonalosti mi tam už chýbalo len to aby ich Conan začal volať ich seriálovými menami v určitých situáciách a aby Peter mal narážky na Lenu že on je tu ten naj Lannister :D a nejaké také Got (vnútorné) vtipy by tomu určite pridali .. ale aj tak dobrý diel :)

110

Odpovědět

Poprvé mi byla "Cersei" sympatická :D
Za mě výborný díl :)

241

Odpovědět

Myslim, že Conan našel sobě rovného co se nadrženosti týče :D

720

Odpovědět

Měli by toho natočit víc. Společnou pařanskou sérii. :D

71

Odpovědět

Peter Dinklage je nadrženej jak stepní kozel

443

Odpovědět

,,povez nam neco o te hre"
,,v te hre se v podstate lidstvo.."
to schvalne takhle blbe zacina aby mohl udelat Conan povinnej vtip nebo je tak mimo?

160

Odpovědět

jinak za me nejlepsi dil zatim

317

Odpovědět

+smallshadyTos jich v tom případě moc neviděl :D

301

Odpovědět

+smallshadyStejně jako K4sum1 si myslím, že vzniklo hodně mnohem lepších dílů. Doporučuji to dohnat a mrknout na starší kusy, http://www.videacesky.cz/tag/clueless-gamer?r_sortby=highest_rated&r_orderby=des" rel="nofollow">tady je najdeš všechny seřazený podle hodnocení návštěvníků VideaČesky.cz. :-)

20

Odpovědět

Omlouvám se všem za pozdní přidání videa. Video bylo připravené již odpoledne, ale došlo k chybě, takže se nezveřejnilo ve 20:00 a dále čekalo v konceptech. ;-)

280

Odpovědět

To přece nemůže nikomu vadit ne? :)

180