Conan policejním strážníkemCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:814
Počet zobrazení:11 900

Abyste věděli, že na Conana o prázdninách nezanevřeme, je tady rovnou desetiminutová Conanova kariéra coby ochránce zákona v malém texaském městečku. A pokud si myslíte, že se i v největším zapadákově nedá nelézt spiknutí monstrózních rozměrů, oficír O'Brien vás vyvede z omylu.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Já osobně pevně věřím v maloměstskou spravedlnost, takže jsem navštívil šerifa okresu Johnson, který leží 80 kilometrů jižně od Dallasu, abych zjistil, jestli mám na to stát se členem patroly místní policie. Podívejte se sami. Mám tu čest být tady se šerifem Bobem Alfordem z okresu Johnson. - Šerife, rád vás poznávám.

- Pane O'Briene, potěšení je na mé straně. Budu slavnostně přijat do sboru, když složím zkoušku? Když složíš zkoušku. Conane, můžeš mi říct něco o sobě? Spáchal jsi v minulosti nějaký trestný čin? Ukradl jsem invalidní vozík, je to tak šest let nazpátek. - Potřeboval ses někam dopravit... - Přišlo mi vtipný... jak ten člověk přijde a nebude tam jeho vozík. Zpětně mi to už tak vtipný nepřijde. - Ale říkáš, že sis chybu uvědomil, což je pozitivní.

- Máte pravdu, eventuálně s tím přestanu. Chystáš se vstoupit do velkého sboru, takže se od tebe očekává, že v případě nouze pomůžeš. A nemůžu se jen dívat z auta? Conane, občas je nutné si trochu ušpinit ruce. Nesmíš být líný, oblíct džíny - a vypomoct. - Můžete to říct znova? - Nesmím být líný... - Nesmíš být líný, oblíct džíny a parťákovi vypomoct.

Ta třetí část se nerýmuje. Existuje určitá fáze výcviku, kterou musíš projít, než začneš patrolovat a staneš se hlavním strážníkem. Dneska ale budeš záloha. - Začínám jako záloha? - Ano. Šerife, nic proti, ale já jsem celebrita z Hollywoodu. - Proč tedy začínám jako záloha? - Jsi celebrita a jsi z Hollywoodu. Proto začínáš jako záloha.

- Budu mít zbraň? - Ano. Budeš mít u sebe Sig Sauer ráže 45. Pokud projdeš. Panebože... To ta zbraň... Moc zbraním nerozumím, - ale vy jste z ní právě vystřelil? - Ne, jen jsem zacvaknul kohout. Vy jste jen zacvaknul kohout. Taky mi jednou "zacvakli kohout". Až tu ženskou najdu, tak ji zabiju.

Šerife, tohle je simulátor? Na plátnu poběží různé situace a ty se musíš rozhodnout. Mám někoho zastřelit, nebo s ním promluvím, - nebo ho chytím později. - Dobře. S kolegyní zasahujete u banky, ve které byl spuštěn alarm. Počkej tady, dojdu se podívat dovnitř, pravděpodobně je to další falešný poplach. Fajn. Je velice atraktivní.

Co? - To byl obyčejný civilista. - To já nevím! - Vypadal jako šílenec. - Jen tak jsi ho střelil do zad. Když ho střelím do zad, tak alespoň nic neriskuju. Kryj mě, zatímco mu nasadím pouta. Dobře, hlídám ho. Proč jsi ho nezastřelil? Obyčejnýho civilistu jsi zastřelil, ale tenhle chlap napadl tvýho kolegu, vystaroval i na tebe a ty tam jen stojíš.

V prvé řadě měl tričko s nápisem "Světový mír". Opravdu, na tričku měl "Světový mír". Počkej tady, já se podívám dovnitř, zřejmě je to jen další falešný poplach. Bylo na tvojí reakci něco špatně? Je možný, že jsem zastřelit tu ženu, která přicházela směrem k bance. Podle mě tam nezbyl nikdo, na koho bys nestřílel. - Alespoň jsme ale dostali toho zločince. - To ano, ale když utíkal a nebyl hrozba. Když se otočil a vytáhl zbraň, tak se teprve stal hrozbou.

- Teď ho zabiješ. - To mám jako čekat, - až vystřelí na mě? - Bohužel. - Ne, děkuji. Držím se pravidla, že je lepší vynést koš, než začne smrdět. - Co na to řekne porota? - Porota... Před porotu nepůjdu, na mě je zákon krátkej. Celebrity nepykají za svoje zločiny. Pusťte seznam celebrit, kterým to prošlo.

Hned teď. Zastřel ho. Mám otázku... Kolik lidí tady ve městě umí kung-fu? Přijde mi, že na kohokoliv narazím, tak je mistrem kung-fu. Rád bych byl kvapně přijat do sboru, obdržel zbraň a vyrazil do ulic. Já, Conan O'Brien, slavnostně přísahám, že budu věrně vykonávat povinnosti - šerifova policejního sboru. - Ve státě Texas. - Strážníku O'Briene...

- Ano, pane. - Gratuluji. - Děkuji, pane, nezklamu vás.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan Texas Ranger :D

130

Odpovědět

Conan má druhou práci jako policistka :D

https://www.youtube.com/watch?v=5O5_-7xD2GA

130

Odpovědět

600 000 dolaru toho kokainu v tom altanu

200

Odpovědět

Heh... takže podle těch výukových videí učí šerify na Jihu střílet agresivní hipíky - klidně neozbrojený, protože všichni umějí smrtící kung-fu.

546

Odpovědět

Tak trochu sem doufal, že ten zločinec bude Jordan.

721

Odpovědět

Dobre zahrany, jeste pribrat Schlanskyho jako zastupce a muze si otevrit detektivni agenturu - I've been a lawman for over 48 min, and I'm telling you, smt. not right! :-D

612

Odpovědět

Tak tenhle díl je opravdu hodně povedený. Conan se tady vyřádil, takovýho idiota ze sebe ještě asi nedělal ´:D

1594

Odpovědět

On mě tak baví :D Jaká je asi šance dostat se na jeho show? V září budu v L.A. a napadlo mě zkusit to.

625

Odpovědět

za místo v publiku se u sitcomů se neplatí, u talkshow myslím taky ne... lístky si můžeš zajistit přes internet, bohužel zájem je velký a dobrý pořady jsou zamluvený na měsíce dopředu, zkus to tedy pořešit už teď ;)

321

Odpovědět

+netyxDíky, zkusím to nějak pořešit :)

70

Odpovědět

tak bacha ať tě nezastřelí

170

Odpovědět

Ten Conan je fakt blázen :D

550

Odpovědět

Hlavní zprávy dne: Policista Conan O'Brien vyřešil případ ztracených odlamovacích nožů, které ukradl drogový gank z Altánu.

1051

Odpovědět

Gank? :-D Ty musíš být ale de**l :-D

2295

Odpovědět

+MysliCzRozhodně menší jak ty ;).

509

Odpovědět

Druhé video, cca 4:20, neříká 600 000?

660

Odpovědět

Opraveno.

00

Odpovědět

Omlouvam se za pozdni zverejneni videa. Dneska jsme odjizdeli na Festival fantazie do Chotebore a chystali jsme videa predem az do nedele, jen na Conana jsem pozapomnel a nestihl jsem ho okorektit a naplanovat. Diky za pochopeni a prosim, nekamenujte nas. :)

631

Odpovědět

Jak si toto můžeš dovolit? To je fakt nehoráznost. ;)

251