Projížďka po Londýně s Tomem CruisemCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:8 680

Conan byl nedávno v Londýně a rozhodl se, že se trochu projede po městě za doprovodu známého herce Toma Cruise. Nečekejte ale žádné Carpool Karaoke, Conan nechce totiž nikoho kopírovat, takže pojme projížďku po svém...

Přepis titulků

Tak jo. Tady Conan O'Brien. Tentokrát jsem v Londýně. Sedím tady v autě osázeném kamerama. Za chvíli se ke mně totiž připojí jedna velká hvězda... a vyrazíme za dobrodružstvím. Conane. Ahoj, Tome. Rád tě vidím. - Jo.

- Frajer. Frajer. - To je skvělý. - Frajer. - Vážení, Tom Cruise. - Hrozně jsem se těšil. - To je neskutečný. Nechce se mi věřit... - Co ty kamery? Je jich tu plno. Takže budem dělat... Natočíme spolu... karaoke spolujízdu? - Ne, ne... - To je skvělý! - To dělá James Corden.

- Žeru ho. - Jo, karaoke spolujízda je... - Úžasná. - Skvělá. - Zkusíme to taky? Ne, to dělá jen on. Nemůžem ho kopírovat. - Karaoke je jeho doména. - Chápu, Conane. Takže kafe? Pojedem na kafe a budem se bavit o umění komedie? Ne, to dělá pořad Comedians In Cars Getting Coffee, to je Seinfeld. Seinfeld?

S tím už jsem se bavil a je skvělej. Je to génius, fakt že jo. - Takže kafe? - Ne, to dělá on. My ne. - Takže když už to dělá někdo jinej, nemůžeš to dělat? - Ani nechceš. Fakt? Mám lepší nápad. Poslouchej mě. - Odpálíme internet. Chceš odpálit internet? - Jasně. - Chceš odpálit internet? - Jasně, to bych moc rád. Tohle tě dostane, poslouchej.

Všichni furt něco vymejšlej. - Nasednou do auta, dělaj blbiny... - Je to sranda. - Jo, je to sranda, ale... - Je to fajn. Jasně, Tome, ale já bych to rád vzal pěkně od píky. - To se mi líbí. - Začnem od základů. Poslouchej mě. Prostě se projedem. Projedem se.

- Hustý, co? - Jen se projedem? Dva chlapi, co jedou autem. Těšíš se? - Jdem na to. Zní to skvěle. - Jo. - Prostě se projedem? - Jo. Tohle je novinka. Úplně novej level. Dobře, jdu do toho. - Tak jo...

- Jeď. Jsem jen trochu... - Už jsi někdy řídil na levý straně? - Ne, v Británii řídím poprvé. Musím si na to zvyknout. A myslíš, že to zvládneš? Snad jo. Od příletu jsem ještě nespal, takže jsem trochu grogy. - Dobře. - Tak jo, jdem na to. Dva chlapi spolu jedou v autě.

Budem se spolu bavit? Chceš se na něco zeptat? Potřebuju se soustředit. - Jasně. - Je to tu zrádný. Jo, chápu. Jedeš v levým pruhu... Bacha na tamhle toho vepředu. Dej si pozor, ať ho nezajedeš. Vidím ho, vidím ho, neboj. Bacha na tohohle.

- Vidím ho. - Já vím. Kdybys přece jen měl nějaký otázky, klidně se ptej. Když už jsi jel takovou dálku... - V pohodě. - Jestli tě něco zajímá... - Ne, v pohodě. Mám nový film Barry Seal: Nebeský gauner. - Ten už jsem viděl. Moc dobrej. - Jo? Díky. - Povedl se. - Díky za pochvalu. Nicholson mi kdysi řekl vtipnou historku.

Jack Nicholson. - Jack Nicholson? - Jo, ale prý si ji... Prý si tu historku mám nechat pro sebe. Ale přijde mi, že bych se o ni teď mohl podělit. Mohl bys... Promiň, ale... projíždění přes ty kruháče tady je dost svízelný, když musím teď jezdit vlevo, takže... - Chápu.

- Můžeš si tu historku pošetřit? - Jasně. Připomeň mi ji a já ti ji řeknu pozdějc. - Nebo příště, až budeš u mě v pořadu. - Jo. Tamhle je Temže. Tamhle vzadu stojí obří rafinérie. A tamhle máme... - Po levý straně bysme za chvíli měli vidět Tower Bridge. - Ty, Tome... Kdybych chtěl průvodce, zaplatím si průvodce. Jasný?

Sehnal bych si průvodce. Nečekal jsem tolik aut. A taky jsem nečekal déšť. Dopravní zácpa, déšť a Londýn... To mi k sobě nějak nesedí. Chápeš, ne? Ne, nechápu. Musím se přiznat, že už jsem dlouho neřídil ani v USA.

Přišel jsem o řidičák. Pozastavili mi ho. Radši se mě ani neptej proč. Proč? To fakt nechceš vědět. Řeknu to takhle, Tome. Byla to šílená noc. - Fakt? - Jo. Hrozně šílená noc.

- Spolykal jsem nějaký pilule... - Tady radši trošičku zpomal. A byl jsem totálně mimo, ale stejně jsem řídil. I když jsem frčel na těch pilulích. Vůbec jsem netušil, kde to jsem. - A soudce na mě byl hrozně naštvanej. - Bacha, máš tam červenou. Úplně nepříčetnej. Jel do mě: "Nemůžete řídit pod vlivem omamných látek." "Nemůžete polykat pilulky."

A já jen: "No jo, ale já jsem televizní hvězda." - Takže... - Vyčuhuješ do pruhu pro cyklisty. Přijde mi, že mám zamknutý dveře. Jo, zapnul jsem dětskou pojistku. - Takže si nemůžu sám otevřít? - Ne. Ne, musím je nejdřív odemknout. Jinak se ven nedostaneš. Dokud nezmáčknu knoflík, nemůžeš ven.

A jakej knoflík? Tady u mě, nelámej si s tím hlavu. Střešní okýnko je taky zamknutý. Mám otázku. Jdem na to. Konečně nějaká otázka. Jak jsi ve filmu Důstojník a džentlmen vycházel s Debrou Winger? Sedla ti? Přišlo mi, že si rozumíte, ale nevěděl jsem, jestli to není jen hraný...

Důstojník a džentlmen? Tam jsem nehrál já, ale Richard Gere. - Vážně? - Jo. Debru teda znám a vycházíme spolu dobře... - Je mimořádně nadaná. - Ne, hráls tam ty. Ne, fakt ne. Já hrál v Top Gunu. V Top Gunu si tě pamatuju. Ale hráls i v Důstojníkovi a džentlmenovi.

Vždyť jsi ji zachraňoval z té továrny... Měl jsi na sobě... Ty si to nepamatuješ? Když jsi ji zachraňoval, měl jsi na sobě leteckou uniformu Jo, už si vzpomínám. Už si to vybavuju. - Díky. - Byl jsi tam skvělej. Jsem hrozně pyšnej. Je to skvělej film. - Už tam budem? - Cože? - Co?

- Cos říkal? - Aha. - Nic. Jak dlouho jsem byl mimo? Spals asi 45 minut. Páni. A dost tvrdě. Jak dlouho ještě pojedem? Sotva jsme se rozjeli... - Nepotřebuješ na záchod?

- Nepotřebuju. Jsem v pohodě. Všechny nádrže prázdné. - Já bych si docela odskočil. - Co prosím? - Že bych si celkem odskočil. - Vážně? Jo. Docela jo. Pro takový případy tu mám... tohle. Klidně ji použij a nebudem muset zastavovat.

Ne, takhle jsem to nemyslel. A vypadá trochu opotřebovaně. No, už jsem ji použil. Takže ji nechceš? Ne, proboha... - Víš, jak jsem to myslel... - Takže ji nechceš? Ne. Ale díky, Conane. Díky moc. Vždy připraven. Tak zkus tohle. Jsem vybavenej. Čau, Amando...

Jo, jo. Ne. Ne, na film se mě moc neptá. Ne, chce se jen projet. Prostě jedeme autem. Jo, jezdíme po Londýně. Jezdíme sem a tam a... Ani nevím. Usnul jsem. Prej jsem spal 45 minut. Ani netuším, kde to jsme.

Ne, nezpívali jsme karaoke. Potřebuju na záchod, ale on mi nechce zastavit. Ne. Dobře. Jo, prosím. Najdi nás, jo? - Docela dlouhej hovor. - Ale příjemnej. Hele, jak dlouho už jsme na cestě? Vyjeli jsme... před třema a půl hodinama. A jsme někde...

v půlce cesty. Kdybys mě někde tady vysadil, neurazím se. - Vůbec by mi to nevadilo. - To bych si do smrti vyčítal. Kdybych to vzdal... teď. - Do smrti bych si to vyčítal. - Dobře. Dobře. Co dělá tamhleten čudlík? Tamhleten?

Co dělá? Co když ho zmáčknu? Tenhle? - Jo, tenhle... - Nevidím ho. - Jakej? Tenhle. - Jo. Počkej! Tome! Tome! Co to... Tak to byl Tom Cruise...

z filmu Barry Seal: Nebeský gauner. Příjemný odpoledne. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Amíci zřejmě razí teorii, že trapné znamená vtipné...

01

Odpovědět

Vsimli jste si, ze Tom Cruise je v podpazi celkem hodne spoceny? To je celkme divne, kdyz auto ma klimatizaci, venku je hnusne a je to profi herec, takze rozhodne nema tremu...

05

Odpovědět

starsi lidi se vic poti

04

Odpovědět

Ale je to člověk a lidé se potí. Však to je jedno né ? :D

31

Odpovědět

Docela by mě zajímalo na kolik jeli podle scénáře a nakolik to byla improvizace.

51

Odpovědět

Přesně pro tohle mám Conana rád :)

31

Odpovědět

:-D Za mě to nemělo chybu! :-D (Klub nenáročného diváka...) ;-)

101

Odpovědět

Zajímavé, na mrakodrapu dělá vylomeniny Tom Cruise sám, ale na vyskočení z auta potřebuje dvojníka :-D

140

Odpovědět

Na něco člověk potřebuje dvojníka, protože kdyby si třeba zlomil ruku ohrozí to natáčení filmu. :)

50

Odpovědět

BugHer0 , Díky za překlad. Škoda že tahle epizoda, je tak neskutečně nudná. All tanks empty. Máš tam psáno: všechny nádrže plné. Ale to je fuk. Tohle video beztak zapadne někam do odpadu. Celkově Conan poslední dobou nic moc.

164

Odpovědět

Nevydržal som to do konca.. Nie som na to dosť silný..

91

Odpovědět

stokrat vtipnejsie, nez ten tlsty posuk Corden

197

Odpovědět

Mohli toho kaskadéra alespoň stejně obléct :D

320