Conan recenzuje hru Fallout 4CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:483
Počet zobrazení:10 411

A je to tady! Dlouho očekávaná nová epizoda Clueless Gamera konečně vyšla a Conan si v ní zahrál herní pecku v podobě Falloutu 4. Přeložil jsem pro vás i krátké úvodní video, které celé recenzi předcházelo. Těšit se můžete na sexy kostýmy, Conanův vypracovaný zadek, spoustu potvor, zpomalování času, hackování počítačů a spoustu dalšího. A zpátky je i Conanův herní parťák Aaron Belyert. Dobře se bavte. :-) 

Přepis titulků

PROSÍME, VYČKEJTE - Ahoj, Charlie. - Dobrý den, pane O'Briene! Jejda, to vypadá na zánik civilizace. Jo... No nic, zatím se měj. Vy také, pane O'Briene. Vážení, vypadá to, že právě propukla třetí světová a všichni brzo chcípnem. Ne, myslím to vážně. Mám spoustu výčitek. Promarnil jsem celý život. NATÁČENÍ GILMOROVÝCH DĚVČAT Prosím, potvrďte svou identitu zodpovězením této bezpečnostní otázky: Jaký nábytek chce Emily od Lorelai v 18.

epizodě 1. řady Gilmorových děvčat? Emily chce věšák na klobouky, který darovala o pět let dřív Lorelai. Emily ho původně dostala od Trix, Richardovy matky, která trvá na tom, aby měli svůj dům vyzdobený dárky, které od ní dostali. Vždycky to kontroluje. Identita ověřena: Conan O'Brien. Jsme idioti.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přeložte Kevin Hart, Ice Cube a Conan si zahráli na autoškolu se studentkou. Díky :)

10

Odpovědět

Škoda, že se nostalgicky nevrátili a neudělali to na způsob jedničky nebo dvojky. Ta hra byla především o strategii a atmosféře, podle mě tím ta hra ve 3D provedení ztratila oboje.

1317

Odpovědět

Já mám pocit, že tady hodnotí především mladší generace, která na Falloutu nevyrůstala. Fallout nikdy nebyl ani nebude o grafice. Pro mě ani Fallout nikdy nebyl a nebude o příběhu, ale o možnosti objevit postapo svět, ve kterém si můžete dělat naprosto cokoliv. Hru lze navíc dohrát neuvěřitelným množstvím způsobů. Pokud někdo hodnotí F4 týden po vydání, tak je to naprosto irelevantní hodnocení. F4 je tak rozsáhlý (nepoužívejte fast travel a uvidíte) a narvaný vedlejšími questy a lokacemi na prozkoumávání (kolik jste objevili utajených vaultů?), že to ani není možné. 40+ hodin ve hře a Diamond city jsem ještě ani neviděl...Každý se zde tváří jako největší fanda a znalec F1+2, ale kolik z vás hrálo Tactics, BoS nebo si stáhlo mody z Brahmíny? Každý má určitě právo na svůj názor, ale nelze říct, že F4 je špatná hra. Záleží jen na tom, jak moc máte rádi Fallout a jeho svět.

242

Odpovědět

Error loading youtube:
Video could not be played :(

39

Odpovědět

Lidi vždycky budou nespokojení. To je celé.
Bla Bla Bla . Vysvětlete mi jednu věc. Jak můžete nadávat na hru,kterou nemáte zdaleka projetou. Je to chvíli venku a každý recenzuje jak by měl odehráno 150 hodin na Survival obtížnost a vyzkoušeny všechny fígle co hra nabízí. Neseďte si na hlavách lidi a radši se snažte ocenit práci druhých,kteří nás, věčně nespokojené, snaží na chvíli zabavit a odtrhnout od každodenního životního spěchu a negativ.

2012

Odpovědět

To je právě ono. Co na steamu čtu komentáře, tak je to neustálé: Power Armor v první hodině hraní = kašlu na to, nechám si vrátit prachy a napíšu negativní recenzi s odehraným 1.něco hodin. A to v první den vydání! Já osobně až tak po pěti hodinách jsem se dostatečně rozkoukal co a jak funguje a teprve pak jsem si ji mohl užívat naplno. To samé u zaklínače 3, na toho sice Fallout 4 nemá, ale i tak je to dost dobrá hra. A ještě lepší bude s modama, což je vlastně největší síla Bethesdackých enginů.

113

Odpovědět

Vzhledem k opětovným negativním ohlasům k Falloutu od Bethesdy bych rád věděl v čem je Fallout 1 a Fallout 2 jiný a lepší. První dva Fallouti mě bohužel minuly když vyšli, tak jsem začal hrát jedničku a pak půjdu na dvojku, ale opravdu bych rád slyšel nějaký objektivní názor. Díky za komentáře.
PS: Ty zjednodušené dialogy mě taky štvou, hlavně to, že nevím co přesně by řekl, ale doufám že nějaký šikovný modder si tohle vezme na starost.

33

Odpovědět

Jednička a dvojka propracovanější asi v ničem víc nejsou, na to doba už moc pokročila..

Ale co jim nikdo nikdy nesebere je vlastní neopakovatelný kouzlo, barvitost atmosféry. Nový Fallouti proti tomu působěj děsně unyle, neosobně a mrtvě v každym ohledu..

Jestli chceš příklad, tak Fallout 3 a 4 jsou jako humr na talíři od profíka..Fallout 1 a 2 je zase jako "yummy" domácí jídlo co dělal někdo, kdo předevšim rád vaří..Specifikovat se to úplně přesně nedá, ale poznat to tam je:-)..

41

Odpovědět

+F0NDAJá bych to ještě rozvětvil.
Fallout 1 a 2 jsou, jak říká F0NDA, udělané s láskou. Jsou milounké. Především jednička, která sama sebou poukazuje i na slabiny společnosti.
Chování prvních Falloutů je zcela logické. Když člověk zabijí děti, nelze se divit, že ho nesnáší. Dokonce je na to i perk a byl by k tomu i obrázek. Když povraždíš partu banditů terorizujících blízké město, logicky je ti město zavázáno... Ne jako první Bethesdí Fallout (3), kde třetí konverzace v Megatonu byla o tom, jak by bylo prima odjistit tu bombu v centru města a odpálit ji. Bylo to o obyčejných úkolech obyčejných charakterů, sem tam ztvárněných obrázky, kteří po tobě chtěli celkem jednoduché věci. Pomoci s uplácením, přinést vodní čip a obnovit tak dodávku vody do Vaultu... A kromě toho tam je možnost psát vlastní otázku a vést skryté dialogy. Na tom se daly a stavěly módy a pomáhalo to při buzích.
Hodně toho bylo stejné, nebo podobné. Kvanta neexistujících zbraní, powerarmory, bratrstvo, rozsáhlá krajina, po které jsi ale za těch časů cestoval odosobněně jen jako tečka na mapce. Jenže díky tomuhle izometrickému pohledu na věc neexistovaly grafické blbiny a bugy. Každý bit byl tehdy malován s láskou autorů. Ne, jako teď, kdy všechny hry užívají jediný typ výbušných sudů a všechny kameny vypadají stejně, nebo hůř, neprostřelíš něco, protože je tam neprůhledná stěna.
-V.A.T.S. měl svůj důvod, protože to byla tahovka. Tys udělal krok, tvůj společník udělal krok a nepřátelé každý udělali krok. Utíkali, taktizovali, dělali všechno, co měli. Ne jako teď, kdy je V.A.T.S. jen nefér výhodičkou, která dokonce kazí hru a nepřátelé jsou zpravidla blbí jako klika od dveří.
Kromě toho, ačkoliv Bethesda umí dělat dobré RPG, nedělá dobré RPG.
Kupříkladu příběhová rozhodnutí. Vždycky (dobře, velmi často) to přestřelí. Dá ti absolutní rozhodnutí a pokud se rozhodneš, musíš po těch kolejích jet. Mnohdy to nevadí a nepostřehneš to, dokud ti to někdo nepřipomene, jako Arentus Arentino ve Skyrimu, ale pak jsou tu absolutní blbiny právě typu Megaton a atomovka. Ano. Umí ty příběhy popsat příjemně, ale nepohlíží na jednání a schopnosti hráče. Kupříkladu ve starých falloutech se dalo s charisma 9 vykecat ze všech šlamastyk včetně některých přepadení a udělat vážně hodně úkolů . Bylo to těžší, ale šlo to a takové kolo byla legrace. Mohl jsem si dokonce ve dvojce dovolit chodit neozbrojený, protože mým přítelem byl rotačák třímající supermutant a moje postava to právě dokázala okecat, při nejhorším (byla velmi sexy) obskočit. Navíc za každou postavu ta hra byla absolutně jiná, zvláště dvojka si v tomhle libuje. Vzpomínám si na momentku, kdy se mi postava stala pornoherečkou. Stejně tak, při troše řitního alpinismu, se člověk mohl stát šéfem bezpečnosti rasistického města vystavěného z Vaultu, př troše zlounství se mohl stát otrokářem, Rangerem novoKalifornské republiky a potírat otrokáře... A ne všechno najednou, už díky karmickému principu (byl jsi hodný, zlý, nebo nikdo). Bethesda to neumí, nebo nechce. V TES je úplně normální, aby postava byla arcimág, člen sekty vrahů, udatný hrdina, vůdce cechu zlodějů... A bohužel tohle nechtění prosakuje do jejich Falloutů.
Nakonec intro. Ironické, nádherná hudba padesátek v pozadí a apokalypsa na jazyku. Pak s tímhle světem spojené "Válka, válka se nikdy nemění" a popis ponurého světa ponurým hlasem následoval vzápětí. Tomu se už nic nevyrovnalo. Záchvěv tak nádherné ponurosti jsem naposledy pocítil při Lonesome Road, DLC pro New Vegas a to díky faktu, že je to z hlavy stejného tvůrce.
Pokud se ale chceš dostat na pomezí té krásné, ale zrezivělé stařenky a toho podivného, velmi sexy, ale už ne Fallout FPRPG, doporučuju právě New Vegas se vším všudy. Jinak běž do té babičky. Pořád tě má co naučit.

151

Odpovědět

Co je to "objektivní názor"?

01

Odpovědět

Akorát jsem F4 vypnul, je čas jít spát.

Pro mě nejlepší ze všech seríí a to jsem u falloutů obecně strávil nespočet hodin. Systém craftování je na epický úrovni, stejně tak jako kombat. Grafika na rok 2015 horši oproti jinejm hrám, ale nijak to Falloutu neubližuje. Bugy se časem opraví a mody tu hru zvednou ještě o několik stupíňků výš.

Čím víc to člověk hraje a piplá si postavu, tím víc ho to pohlcuje, v tom je kouzlo Fallout 4.

1211

Odpovědět

Takže ti nevadí malá nezajímavá mapa, nemožnost říct nic jinýho než Ano, Ano, Ano, Možná (Ano). Stupidní AI a di tam a přines mi todle Qsty? :-D

1913

Odpovědět

+kekLmaoTa hra nebyla spatná človek u toho stráví minimálně 30 hodin na dohrání uteče to jako pár minut vsechno super nachazíte lepší zbraně vylepšuje si postavu jak brnění tak perky a pak najednou poslední mise vyvrazdite tam polovinu obyvatel a tvejch nejlepsich kamosu po celou hru a najednou wtf to bylo vsechno ? :D ta hra neni spatna ale pribehově uplně nula

45

Odpovědět

+kekLmaoMapa je možná menší, ale nabitá lokacema, určitě jestli si to vůbec hrál, tak si neprošel ani půlku. AI je mínus, třeba pes je parádní společník až na to, že pořád se plete pod nohama, nejlépe ve dveřích.
Ty rozhovory mě tak netrápí, nemám potřebu se pořád s někým vykecávat.

23

Odpovědět

Grafika jak u Zaklínače jedničky :D

515

Odpovědět

Z nějakýho čupr důvodu nemůžu dát reply ani na jeden z Vašich komentů, tak to napíšu alespoň takhle. Hru jsem hrál, mám v ní 40hodin. Ani půlku? Mapa se dá přeběhnout za necelejch 10min. Ve 20min hraní dostaneš power voblek, kterej nikdy nemusíš. U witchera, když jsem přijel na Skellig, tak jsem měl pomalu husinu, nádherná příroda, ten soundtrack, tolik míst k objevování, příjemný postavy, zábavný vedlejší Q. A pak Falllout, OSADNÍCI MAJ PROBLÉM TAM, DI TAM ZAB CO JE VOTRAVUJE x8. A btw, "nemám potřebu se pořád s někým vykecávat" většinou jsou v rpg důležitý dialogy a příběh no.. :-))

41

Odpovědět

+kekLmaoPřeběhneš mapu za 10 minut... o to ale nejde ne? Za jak dlouho by ses tam dostal, kdybys poctivě bral každou lokaci po cestě? Já mam cca 30 hodin a jsem tak ve třetině objevovaní počítám. Ale každej něco jinýho, to je jasný, někdo potřebuje skvělou grafiku aby ho to uspokojilo. Zaklínače jsem hrál a na 12 lvl mě přestal bavit.

20

Odpovědět

Pravděpodobně nejvíc přehajpovaná hra vůbec. Na předchozí díly se nechytá ani z daleka.

2019

Odpovědět

Omlouvám se za poznámku k překladu, ale neznamená trigger spoušť? A tedy neřve Conan: "Zmáčkni spoušť?" Fallout 4 jsem nehrál, takže pokud je to nějaká specifická zbraň ve hře nebo nějaký jiný nedostatek z mé strany (Conan tam řve poměrně nejasně), tak se omlouvám.

22

Odpovědět

Myslím, že triggerem myslí ten na ovladači. Tedy R2/L2 nebo v tomhle případě RT/LT

30

Odpovědět

Trigger je v tomto případě opravdu tlačítko na xboxovém ovladači. Bohužel neznám jeho český ekvivalent a nebyl jsem si jist, jestli se pro tu akci používá pravé nebo levé, takže jsem nechtěl použít zkratku RT/LT a nechal jsem anglické slůvko...

70

Odpovědět

Mobil, android, chrom: Loading the player... Se starym prehravacem to slo... Slova utechy a rady prosim semhle?

02

Odpovědět

Failout 4

best pc port ever
11/10 IGN best game ever
very 2015 much graphic

2321

Odpovědět

Pridajte nejaké tagy aby sa v budúcnosti dalo video ľahšie vyhľadať.

151

Odpovědět

Fallout mě nikdy moc nechytl, snad 4 změní můj názor.

813

Odpovědět

Nešlo by to udělat aby v případě více videí byl zase "seznam" videí a jeden přehrávač? Takhle když má každé video svůj přehrávač to zabírá dost místa a další video se nespustí samo po přehrání předchozího.

90

Odpovědět

Je to v plánu. Jen nám nevyhovuje výchozí playlist html5 verze přehrávače.

60

Odpovědět

Jak Conan hackoval ten terminál tak přesně stejně se tvářím já :D nesnáším tuhle část hry.

106

Odpovědět

Na stánkách NexusMods je mod s názvem "Easy Hacking" který tenhle neduh řeší. Zůstane ti jen jedno slovo....hack je rychlý a nenarušuje dynamiku hry :)

00
Další