Conan recenzuje hru Michael Phelps: Push the LimitCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:607
Počet zobrazení:7 840

Nový díl Clueless Gamera již delší dobu nevyšel, a tak jsem se rozhodl přeložit jednu z vůbec prvních epizod tohoto Conanova "pořadu", kterou jsme si šetřili na horší časy. Conan si v ní s Aaronem vyzkouší sportovní hru Michael Phelps: Push The Limit a pokusí se vcítit do ženské závodnice.

Přepis titulků

BEZRADNÝ PAŘAN Ahoj, hlásí se vám Bezradný pařan a Conan O'Brien. Dnes si vyzkoušíme hru Michael Phelps: Push the Limit. Ve videohrách se vůbec nevyznám. Ale aspoň můžete počítat s tím, že budu pokládat dotazy hodné pravého herního analfabeta, což bude svým způsobem nádherně upřímné. Pomáhat mi bude můj parťák a odborník na internet, Aaron Bleyaert.

Aarone, čím to jdeš tu hru spouštět? - To je Nokia Lumia. - Nokia Lumia. - Ta je prej fajn. - Je boží. Spustíme hru. Super. Nejdřív si každý vybereme plavce. - Phelps nebudu. To se moc nabízí. - Chápu. - Co třeba tenhle? - Ne, za toho hrát nechci. Chci někoho, kdo má lepší postavu než já. Tihle všichni jsou na tom stejně, nebo ještě hůř než já.

- Ten taky. Beru ženskou. - Dobře, ženskou. - A já budu Michael Phelps. - Jo, buď Phelps. - A pusť to. - Dobře. Jakej olympijskej sport máš nejradši? Asi atletiku, baví mě se na ni dívat. A taky to, jak lyžujou a střílej z pušky. - Biatlon! - Ten je fajn. - Je boží. Možná nejužitečnější sport ze všech, ne?

To dost těžko. Kdys musel naposledy honit nějakýho zločince na lyžích? Nikdy. Tak jo! Takže jdem plavat v nejvyšším patře mrakodrapu. Na začátku musíme trochu nabudit diváky, aby nám fandili. - Nabuď je! - To bych měl dělat ve svým pořadu. Kašlou na mě. Skvělý úhel skoku!

Optimální start! Snaž se držet ten ukazatel uprostřed-- Páni, docela ti to jde. - Jo, sklapni. - Skvělý styl! Musíš co nejrychlejc. Asi úplně nechápu, co dělám špatně. Dotek! - Ruce nad hlavu. - Skvěle! Kdo vyhrál?

- Já. - Jak je to možný? - Netuším. - To proto že jseš chlap. - Ta hra diskriminuje ženský. - Prostě jsem skvělej plavec. Nejseš. Oba jsme jen bezradně máchali rukama. V cíli jsme byli oba nastejno, ale ta hra nechala vyhrát chlapa. Jmenuje se po Michaelu Phelpsovi, já jsem hrál za ženskou a kdopak vyhrál? To je moje první výtka.

Vždycky vyhraje Michael Phelps. - Zkusíme štafetu? Budem hrát spolu. - Mně je to jedno. Budeme-- To snad ne. Krucinál. - Vypadáš jak blbec. - Start! Co je? Paže příliš vysoko! - Co to bylo? - Příšernej start. - Vždyť jsem nic nepokazil. - Dals ty ruce moc vysoko. - "Plaveš moc rychle"? Jak můžu plavat moc rychle?

- Proč by mě brali na olympiádu? - Netuším. Kterej trenér bude řvát na svý svěřence, že plavou moc rychle? Dotek! Pozdě! - Bože! - Pozdě? Všechno, co udělám, je zjevně špatně. Koukám, že to ukazuje i úrovně chloru v bazénu. Fascinující.

To jste do tý hry cpát nemuseli. Koho zajímá nějakej chlor? Taky můžete vidět, kolik je v bazénu moči. Dobrá práce. Promiň. - Jsem nervózní. - Dotek! - Prohráli jsme. - Jo. Jo. A víš proč? Hele. Ženská. Ta hra je pěkně sexistická.

Michael Phelps: Push the Limit. Co ty na to? Jestli budete tuhle hru hrát, berte Phelpse. Pokud už je zabranej, berte chlapa. Ženský se absolutně nechytaj. Volím systém 44 hvězdiček, kdy 35 znamená skvělá, 11 znamená nic moc, 2 hodně dobrá, 1 příšerná. Téhle hře dávám 15 a půl hvězdičky.

Vím, že je to složitá stupnice a určitě na ni budete nadávat, ale jsem přesvědčen... že je nejvhodnější. To byl Bezradný pařan a Conan O'Brien. Na viděnou příště. Jo, ty tu budeš i příště? - Jestli ti to nevadí. - Dobře. Vypadáš na infarkt. Jdi si na chvíli odpočinout.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty vole to si vazne nekdo koupi hru, aby u ni machal rukama jako ze plave, misto aby si sel radsi zaplavat? ...

340

Odpovědět

Jo třeba já. Rád plavu, ale nebaví mě bejt mokrej

1811

Odpovědět

+BushidoTakže se ani nekoupeš, nesprchuješ? :D

181

Odpovědět

+BushidoPáni, nic stupidnějšího jsem dlouho neslyšel.

30

Odpovědět

Víte proč se vám to video nelíbilo tolik jako ostatní videa na recenzi? Krom toho, že to bylo slabší video, chyběl tam ''umělý smích'' jako v ostatních recenzí. Tak záleží na tom nebo ne? :)

289

Odpovědět

Conan je tu nějakej otrávenej. I když ta hra vypadá fakt strašně, tak se ani nedivím.

380

Odpovědět

Už zde Conana nepřekládejte, ztráta času.

1276

Odpovědět

Nejslabší díl

733

Odpovědět

Jako snad jste si ale nemysleli, že Clueless gamera dělá Conan jen tak? Každá "recenze" je velmi dobře zaplacená, tak se nelze divit, že si tam Microsoft zaplatil i smartglass na WP... ;-)

151

Odpovědět

Málokdy jsem se zasmála se smíchem v pozadí a bez něj už jsem se nesmála vůbec, no ono ani nebylo čemu... Ovšem nikdo není pokaždé k popukání, takže to beru.

173

Odpovědět

Chtělo by to aby si zahrál alien isolation :-D

251

Odpovědět

Já bych chtěl vidět co říká na Ryse. Jestli říkal, že má nový Tomb Raider realistickou grafiku, tak z Ryse by měl orgasmus.

73

Odpovědět

Jsem v depresi... díky cOnane!

85

Odpovědět

Nějak jsem nepochopil, co ta Lumia umí - bluetooth?

84

Odpovědět

smartglass.. ovladas konzoli/tv telefonem

90

Odpovědět

Funguje to přes wifi...

00

Odpovědět

+MaFFianCZPřes HDMI kabel.

03

Odpovědět

Čo už no. Fakt to bolo o ničom. A odkazujem petrsaliven, že to skutočne dokážem rozoznať aj bez toho smiechu. Takže ak sme mu nedajbože urazili modlu tak ospravedlnenia.

121

Odpovědět

Kdepak, modlu jste mi neurazili. Conana mám rád, ale nestříkám si z něj do očí. A toto slabší samozřejmě bylo, alespoň v rámci jeho standardu. Přesto si stojím za tím, že kdyby tam byl tradiční divácký smích, hodnocení by bylo minimálně o dva body vyšší.

208

Odpovědět

Odpovědět

wtf ta zenska 2:21 - 2:24 vpravo dole?? :D

181

Odpovědět

Jak vidíte, i mistr Conan se někdy utne. Ten product placement byl fakt okatej a trapnej a tuhle epku jsem původně ani neplánoval překládat, ale na FB všichni psali, že chtěj dalšího Clueless Gamera, tak jsem to zkusil. No nic, Star Wars mi přišlo podobně (ne)kvalitní, takže počkáme na nový díly, který se snad budou zase líbit. Omlouvám se vám z a zkažené úterý. ;-)

683

Odpovědět

pridej sw kinect a povinne :)

101

Odpovědět

+rodierJedná se o SW na kinect? Jestli ano, tak ať to radši nepřidává, hry na kinect jsou vesměs hrozné a ani geniální komik by jejich recenzi neudělal koukatelnou.

50

Odpovědět

Ty jo, ještě aby ses omlouval ty nám, neblbni :) Nemůže bejt všechno extra kvalitní a navíc za to ani nemůžeš ty. A já si myslím, že porovnání je důležitý. Tím lepší nám potom budou připadat ty opravdu dobrý díly, když je budeme mít s čím porovnat.
Navíc ten konec, s tím "Ty tady budeš i příště?" to (aspoň pro mě) docela zachránil, protože to mě celkem pobavilo. Přišlo mi to asi nejspontánnější z celýho toho videa.

70

Odpovědět

Dneska poněkud slabší díl. Doufám, že příští Clueless gamer bude mnohem lepší.

280

Odpovědět

Po posraným týdnu se těším na úterní dávku Conana. Osm hodin už je to tady.
Clueless gamer. Fajn.
Nejdřív udělaj naprosto nejhorší product placement jakej jsem neviděl od filmu Probudím se včera. Conan jaksi bez nálady, totálně v depce, pravděpodobně se nikdo nesmál tak se ani nenamáhali s přidáním laughtracku.
Fuj je mi z toho smutno.
Jdu si pustit Requiem za sen ať se trochu pobavím.

1097

Další