Conan recenzuje mobilní aplikaceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:856
Počet zobrazení:9 741

Mobilní aplikace jsou čím dál populárnější, a tak se Conan rozhodl, že jich čas od času pár vyzkouší a řekne vám, co si o nich myslí. Dnes se zaměří na protistresové aplikace, které by vám měly pomoct uklidnit se a zachovat chladnou hlavu nehledě na to, kolik ve vás dřímá zlosti. Znáte nějaké podobné aplikace, které stojí za zmínku?

Přepis titulků

Ahoj, tady Conan O'Brien. Jako každý správný Američan miluju aplikace. Mám jich plný telefon a dnes se zaměřím na protistresové aplikace. Má práce je náročná. Pár aplikací tu zrecenzuji a řeknu vám, které stojí za pozornost a které jsou ztrátou času. Smích jsem si měl odpustit. CONAN RECENZUJE APLIKACE První aplikace nese název Stress Remover.

Tohle je její ikona připomínající tvář Andersona Coopera. Slibný začátek. Anderson je podle mě velmi uklidňující. Prý mám vybrat fotku. Tady je můj producent Jordan Schlansky, takže volím jeho. "Zvolte způsob napadení." Zajímavý, jak mě to má uklidnit? Vyberu si nůž.

Dotknu se a hodil jsem po něm nůž. Nechápu to. Aha, jasně. Jelikož Jordana nesnáším, což je pravda, házím po něm nože. Teď to vypadá, jako bych ničil vánoční stromek. To mě moc neuklidnilo. Spíš to posílilo mou nenávist vůči Jordanovi.

Nejradši bych mu do ksichtu vrazil nůž i ve skutečnosti. Stress Free. To je hezký. - Jmenuji se Andrew Johnson... - Do háje. Tento program by vám měl pomoci příjemně relaxovat. Sean Connery na mě mluví v posmrtném životě? Nyní se zaměříme na různé části vašeho těla. Začneme čelem.

Čelem? Proč do toho kecá nějakej Skot? Bez něj to bylo dobrý! - Uvolněte se. - Ne, tohle není uklidňující hlas. Uvolněte se. Ne, teď to nepůjde. Teď tu mám aplikaci Massage. Načítá se.

Co je to za krásku? - Počkat... - Zmáčkni křížek. Zmizela, a to už mě měla ve svý moci. Vrátím to zpátky. Vydržte. Co je? Co jsem udělal? Ne! Farm Heroes! Ne! Nechci žádný Farm Heroes!

Co jsem zmáčknul? - Kde je ta ženská? - Nevím. - Čeká na mě. Líbím se jí. Tak jo, vypadni. Teď se věnuju jí. Dám si švédskou. Co to má jako dělat? Vibrovat. Můj telefon to zvládá. Nechci masáž od tebe. - Tos jen zapnul vibrace?

- Jo. Padej! Nech mě bejt! Už tu aplikaci poznávám. Dřív jí říkali Plný koule. Ne! Farm Heroes! Tahle se jmenuje Crack & Break. Dobře, asi si vyberu zářivky. - To je celý? - Zatřes tím. Jo. Taková kravina. Radši rozmlátím něco doopravdy.

Najdi něco, co můžu rozbít. Schválně zkusím rozbít místo tohohle skutečnou žárovku. Vidím tu jeden problém. Rozbíjením těchhle žárovek se vám neuleví. Ale když seženete opravdovou žárovku, zjistíte, že se nedá rozbít, - protože ji házíte do umělohmotnýho koše. - Tak promiň! A to vás pěkně naštve! Dal jsi mi nerozbitnou žárovku. Je navržená tak...

Sehnal jsem ti jinou. Do háje! Ty dnešní žárovky... Zkus ji rozbít tímhle. Panebože, počkej... - A je to. - Je to! Právě jsem vyzkoušel několik protistresových aplikací. Mé srdce bije momentálně rychlostí 165 úderů za minutu a nikdy jsem nebyl naštvanější.

Kdybyste mě znali, víte, že to už je fakt něco. Takže tě asi musím pochválit. Kdo ty aplikace vybíral? - Já. - Tys je vybral? - Jo. Někdo je chválil? Měly dobrý hodnocení. Povídám si tu s chlápkem, co drží v ruce odpaďák. To je můj dvorní rádce.

Ty jeden technobezďáku, dej si odchod. Kopni do vrtule. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Buď mám vážně uhozený vkus, nebo to tady Conanovi fakt sekne? Co myslíte, zdejší dámy? :-D

201

Odpovědět


Odpovědět

Wow, takový nezvyk koukat na Conana bez umělého smíchu publika v pozadí :O

773

Odpovědět

Mně to video přišlo ještě vtipnější díky tomu :D

20

Odpovědět

Neexistuje lepší protistresová aplikace, než "Miluji svoji práci!" - http://milujipraci.cz/ , je to webová i mobilní aplikace.

147

Odpovědět

Víš odkud jsou ty hlášky na http://milujipraci.cz/" target="_blank" rel="nofollow">http://milujipraci.cz/ ?
https://www.youtube.com/watch?v=SiUz_akTmcY

11

Odpovědět

+mykanecTeď koukám že je tam zdroj uvedený – jsem nepozorný a unáhlený – omluva.

21

Odpovědět

Vetsina tech aplikaci by me donutila rozmlatit mobil, a pak bych byl jeste vic nasranej...

84

Odpovědět

hehe po 1. jsem se u conana bavil

339

Odpovědět

Odpovědět

Dobre, ale relaxacni folie ma byt oranzova ne ? :-)

215

Odpovědět

+Vyhul MiHulčervená

191

Odpovědět

stejne sa to nevyrovná pocitu keď ti to pukne pod prstami

230

Odpovědět

Vždycky čekám, že bude Aarona mlátit. Zejména teď bych to očekával jako odreagování.

231

Odpovědět

Tohle video ve mě akorát probudilo nutkání něco rozbít, když jsem s Conanem prožíval, jak mu nejde rozflákat žárovka :-D

291

Odpovědět

"Kopni do vrtule," výborný překlad :D

280

Odpovědět

aspoň teď vim,který aplikace určitě nestahovat..

80

Odpovědět

Chcete se uklidnit? Puste si Conana nebo neco co vas rozesmeje nebo treba nejakou pohodovou pisnicku. Viz http://goo.gl/32rm4q

19

Odpovědět

Conan opět nezklamal :-D jinak mám jedinou podobnou appku: "Atomus HD" je to spíš taková odreagovačka ;-) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sunglab.bigbanghd&hl=cs

71

Odpovědět

Poznám jednoduché antistresové cvičenie s mobilom, ktoré bolo ešte pred Smartfónami. Bohužiaľ s ich príchodom zaniklo. Hod mobilom do diaľky. Najlepšie sa praktikovalo s Nokiou 3310.

312

Odpovědět

este Sony Ericson k610i bol na to dobry, kamos s nim hadzal cez polku futbaloveho ihriska :D

11

Odpovědět

Škoda, že tam ne ni smích diváků ... takhle mi to přijde trochu suchý .. :D

2625

Další