Renovace Jordanovy kancelářeCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:7 131
Jelikož není Conanův produkční Jordan Schlansky schopný udržet si ve své kanceláři pořádek, rozhodl se Conan, že mu kancelář přebuduje za pomoci bratrů z pořadu Dům snů.

Přepis titulků

Už dlouho jsem o tomto muži nemluvil, dnes mám ale potřebu to udělat. Máme tu spoluproducenta, možná ho znáte, dělá na našem pořadu a jmenuje se Jordan Schlansky. Jo, tady přidáme zvuk bučení. Každopádně, co si pamatuji, měl Jordan v kanceláři vždycky příšerný bordel. Letos těsně před tím, co nám kvůli pandemii zavřeli studio, opravdu tak dva týdny předtím, jsem nechal povolat velká jména v oboru, aby Jordanovu kancelář zrenovovali.

Měl z toho být skvělý segment. Vzali jsme filmový štáb, dokonce jsme divákům promítli záběry z března. Byli to doslova jedni z posledních diváků, které jsme tu před pandemií měli. Pak nastala karanténa a my museli renovaci Jordanovy kanceláře odložit.

Až doteď. Jak víte, pracuji s Jordanem Schlanskym, který je příšerný flákač. Je to prase, jeho kancelář je skládka. Zkoušel jsem ji uklízet a hned ji zasviní. Už toho mám po krk, vzdávám se. Proto tu mám odborníky z pořadu Dům snů. Díky za pozvání. Je vidět, jak ti na Jordanovi záleží. Ne, to ne. Budu rád, když zítra umře. - Ahoj, bratry z Domu snů znáš? - Ne, neznám. Když mi do kanceláře někdo přijde, tak se zdvořile postavím a pozdravím je.

- Nechceš si stoupnout? - Takhle je mi dobře. Nabídli jsme se, že to uděláme zadarmo. Zabere nám to docela dost času, protože když se rozhlédnete… Je to spousta práce. Jsme tu, abychom tvůj prostor upravili přesně podle tvých představ. Já tu nic nechci. Nic z tohohle jsem neinicioval. Řeknu ti to zdvořile. Neptám se tě, oznamuji ti to. - Uklidíme ti kancelář. - Dobře. - Protože reprezentuješ Conana. A já jsem známý svou vysokou úrovní, citem pro estetiku.

Jsem známý vysoce kvalitním designem. Očividně to máte naplánované, pánové, takže v této situaci zůstanu pasivní. Co kdybyste tedy ve svých úmyslech pokračovali? - Zlepšujeme ti kancelář… - Tohle říkáš, než tě někdo zneužije? Pro Kristovy rány. Ve vězení bys vydržel dlouho. „Máte to naplánované, pánové, takže zůstanu pasivní a poslužte si.“ Jaké věci o tobě by nám mohly pomoct ti porozumět…

Jaké máš záliby? Hodně přemýšlím. Stejně jako své okolí zkoumám i své nitro. - Pomůžu ti. Máš rád Itálii, ne? - Ano. Já se v Itálii ženil, takže ji znám vážně dobře. Tvrdíš, že ses v Itálii ženil, takže ji dobře znáš. Vážně spolu tyhle věci souvisí? Jsi podivín. - Jen se ti svěřil.

- Připravil jsem se. Co třeba něco jako… - Třeba těstovinové stoly? - Ano, prostor pro jídlo, kde by ti dělali čerstvé těstoviny. Líbilo by se ti to? Konzumace samotných sacharidů bez bílkovin, tuků a vlákniny na vyvážení způsobuje vyšší cukr v krvi. Slinivka pak vylučuje inzulin, aby cukr odstranila. Ten se pak ukládá jako tuk. Naše těla fungují skvěle, tu energii si šetřeme. Takže Itálii nemáš rád? - Rád o sebe pečuješ, holíš se. - Ano, jistě. K tělu, které jsme všichni dostali, chovám respekt a rád ho udržuji v co nejlepším stavu.

- To máme společné, pečuji o sebe. - Laserem si oholil celé tělo. - Ukaž, máš oholené celé tělo? - Jo, laserem. To já věřím v přírodně chlupaté tělo. - Hruď sis ale oholil? - Laserem, dvakrát. To není moc konzistentní s těmi chlupy na nohách. Vlastně jsme si nějak upravili ochlupení všichni tři. To ty sem teď nezapadáš. Já jsem fanda přírodního růstu.

Od pasu dolů vypadám jako měděná drátěnka. Takhle to prostě mám. Už jsem totiž dlouhou dobu ženatý. A víc k tomu nemám co říct. - Proč tu máš… - Bože můj. - Proč to tu máš? - To je stolička na toaletu. Zajišťuje správnou orientaci svalu puborectalis, který má na starost kontinenci. - Takže je to napodobenina Squatty Potty?

- Ne, je to originál. Je to jejich luxusní model. Místo nekvalitnějšího plastu je z bambusu. - Proč je ještě v krabici? - Ještě jsem ji nevybalil a nesložil. Myslím, že ji používá a vrací do krabice. Je to jediná organizovaná věc v kanceláři. Tak moment! - Proč je tu máš dvě? - Proč máš dvě? Chodíš k lidem v metru a zveš je na kakání ve dvojici? Co takhle záchod? Mohli bychom sem dát záchod? To už by odsud vážně nikdy neodešel.

Byl bys ochotný se tu vyprazdňovat, kdybys tu měl záchod? Já tohle na pracovišti nedělám. To si to šetříš celý den, třeba 10 hodin? Mé tělo má přirozený rytmus. Udělal jsem hodně pro to, abych dosáhl přirozeného zažívání. Beru probiotika… Co to povídáš? To myslíš vážně? Ty se v práci nevyprazdňuješ? Ty snad své tělesné funkce neovládáš? Co?

Jestli co? Když se začne smát, je to skvělé. S tím obočím vypadá jako šílenec. - Nemusím se tu vyprazdňovat. - To je nezdravé. Když musíš, tak musíš. - Tak já nemusím. - Nikdy jsi tu nekakal? - Ne. To je šílené, jsi blázen! Jak to jako plánuješ? Mé tělo má přirozený rytmus, skoro periodický. Divím se, že jsi překvapený. - Ty se v práci vyprazdňuješ? - Jordane, všichni… - Zaprvé, jsem celebrita, a jak ti potvrdí i tady pánové, my nekadíme. - To ne. Ale vy lidé ano.

Kolikrát týdně se tak vyprazdňuješ v práci? - Myslím, že tu mluvíš o dost nechutném tématu. - Já si nezačal. Začal sis tím, že tu máš ne jednu, ale dvě bambusové stoličky Squatty Potty. Takže když potřebuješ, jdeš se vyprázdnit před tím, než natáčíme? Už jsem tak učinil i během natáčení. Od toho tam je ten stůl. Jeden z investorů filmu přijel z Council Bluffs, města v Iowě, aby nám s filmem pomohl. To spočívalo v tom, že stál v obleku od Brooks Brothers v kukuřičném poli.

Vyprazdňoval by ses ve své kanceláři, kdybys tu měl vlastní vězeňský záchod? Na pracovišti bych se nevyprazdňoval, nehledě na to, zda tu záchod je, nebo ne. „Jako že se Sam jmenuju, vyprazdňovat se tu nebudu.“ Nějaký nápad na dekoraci? Pokud bys tu chtěl dát nějak najevo svoji vášeň k Itálii, - můžeme sem dát mramorovou sochu. - To by bylo skvělé. - Ne, v tom nevidím žádný smysl. - Takže ano. Podívej se na to.

Velikost odpovídá. Conan přišel dříve a změřili jsme to. Ve skutečnosti bych za tohle byl rád. Je celkem hezká, ne? Gratuluji, Jordane. A teď buď jako normální člověk a poděkuj Jonathanovi s Drewem za pomoc. - Děkuji. - Rádo se stalo. - Těším se na tvůj výraz, až to doděláme. Teď bychom vám normálně ukázali 3D projekci a popsali plán renovace. Pandemie ale naše velké plány s Jordanovou kanceláří pěkně nabourala.

Poté, co bylo Conanovo studio před 5 měsíci zavřeno a opuštěno, stala se Jordanova kancelář živnou půdou pro krysy, mývaly a pásovce devítipásé. V důsledku toho nechalo město Burbank kancelář zavřít, což nás donutilo renovaci přehodnotit. Jako první věc přesuneme Jordana zpět do kanceláře. Potom přepracujeme vchodové dveře a zapečetíme je cihlami z Toskánska, takže Jordanovo místo posledního odpočinku bude v italském stylu, po kterém touží.

Takže Jordan bude zbaven kontaktu s lidmi a docela rychle mu dojde kyslík, že ano? - Nejpozději do dvou hodin. - Fantazie. Bože můj. Přesně podle mých snů. Nevím, co Jordan, ale Conan je s výsledkem spokojený. My jsme vlastně taky s něčím spokojení. S premiérou pořadu Brother vs. Brother. - Slušná odbočka. - Snažil jsem se. Díky, Conane! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I trochu slabší Conan, je stále ještě skvělý Conan! A kdo tvrdí něco jiného, je onan.

64

Odpovědět

Něco jiného.

110