Conan rozváží valentýnské květinyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 289
Počet zobrazení:13 277

V dnešním videu uvidíte, jak trávil Conan svatého Valentýna. Samozřejmě bezelstně pomáhal druhým, když pilně rozvážel květiny zamilovaných.

Přepis titulků

Překlad: qetu www.videacesky.cz Řekněme si to narovinu. Ženy milují květiny. Taky milují sex. S tím jim ale bohužel nepomůžu. Pilulky u mě nezabírají. Dnes na svatého Valentýna budu ale pomáhat s rozvozem květin. Vybral jsem si toto květinářství v Sherman Oaks, které se jmenuje Mulberry Row.

Prý jim můžu pomoct. Je jasně vidět, že na dnu svatého "Valetýna" jim nesmírně záleží. V tomto obchodě mají spoustu romantických valentýnských dárků. Například tento obrázek pudla, který se zjevně připravuje na sex. Nejrůznější pleťové vody a krémy. Tady je něco, co si na Valentýna přejí všichni muži. Metr. - Robin, vy jste jedna z.... - ...majitelek. ...majitelek tohoto krásného obchodu.

- Přišel jsem vám pomoct. - Výborně. - Děkuju. Řekněte mi, co právě děláte. - Čistím tulipán. - Čistíte tulipán. Mě při "čištění tulipánu" jednou přistihli v katolické škole. Řeknu vám něco, čemu nebudete chtít uvěřit. Když mi bylo dvacet, holky na mě moc neletěly. Teď se tomu můžu jen smát. Řekl někdy někdo...

- Posílají lidi květiny jako omluvu? - Ano. Jeden chlápek... Je to už několik let. Věděly jsme, že ho přistihla při nevěře. Jeho kytka stála asi 60 dolarů. Říkala jsem mu, že to nestačí. Pravidlem je, že musí stát pětinásobek toho, co jste dali za šlapku. Je to pravda. Takový jsou pravidla. Vyhledal jsem si to. Můžeš mi dát nějakou práci? Jsem pracant. Co mám dělat? - Romantické a půvabné. - Má to být romantické a půvabné? Sleduj, co udělám.

Vezmu tohle... a dám to doprostřed. No tak. Počkat. Už to bude. Přidrž mi to tady, prosím. - Voníš jako opalovací krém. - Mažu ho na sebe hodně. - Odpuzuje tě to? - Trochu. Takže tobě se nelíbí vůně opalovacího krému. Promiň. Buď budu hezky vonět, nebo dostanu rakovinu. - Můžu si přečíst tyhle vzkazy?

- Klidně. "Krásného Valentýna. Díky, že tě mám." Moc se mi to nelíbí. Tobě jo? Lidí máš přece v životě spoustu. Já mám třeba účetního. Ahoj, Edgare. Jak se vede? Přečetl jsem si tvůj vzkaz. Píše se v něm: "Krásného Valentýna. Díky, že tě mám." Tys to napsal za volantem? Za moc to nestojí. Je to poznat. První pokus totiž zní: "Díky, že tě mám.

Asi si už můžu najet do pruhu." Myslíš, že tě dneska čeká romantika? Snad jo? Můžu přidat něco o tom, že si pořádně zalupete? Ne? Dobrý den. Nechte to na mě. - Jak se jmenujete? - Yossi. - Yossi? - Jo. Yossi, moc mě těší. Odkud to jméno pochází? Yossi je židovské jméno.

Něco jako Joseph. - Je to izraelské jméno. - Jo. - Jste z Izraele? - Jo. Moje žena vás miluje. - To je super. - Je do vás blázen. Vy mě moc nemusíte, ale vaše žena mě zbožňuje. To je hezký. Vždycky po mně jedou holky. Chlapi moc ne. - To je snad dobře. - Jo. Nejradši bych vás měl oba, ale to nevadí. - Takže Yossi...

- Ano? Z Izraele... - Proč jste nikdy nebyl v Tel Avivu? - Mám dost napilno tady v Americe. Bavím... stovky lidí. Stovky? Myslel jsem, že miliony. Ne. Miliony mě sledují, ale baví se jen stovky. Yossi, co jí napíšeš za vzkaz? Je to dost důležitý. - Co jí napíšeš za vzkaz? - Napíšu jí, že ji moc miluju. Že ji moc miluješ.

Co kdybysme tam něco přidali? "Hrozně moc tě miluju. Víc než ty Conana." - Protože miluje Conana. Chceš to tak napsat? - Jo. - "Hrozně moc tě miluju. Víc než ty Conana." - A vy to podepíšete. A já to podepíšu. - "Je tam můj Conan!" - Podívejte, co napsala, když zjistila, že jsem tady. Aaa! Já asi umřu! - Není to hezký? - To je MŮJ Conan! Řekni mu, že ho miluju! To je od ní hezký.

Já jí ty květiny doručím. Ale nic jí neříkej Nesmíš jí říct, že přijdu. Teď si nevymýšlím. Vážně je to pravda. - Tyhle kytky jsou pro manželku... - Marka McGratha. - Marka McGratha. - Byl v pořadu Extra. - Excess? - Excess? Extra? Hraje taky v kapele Sugar Ray. Znáte ji? All around the world, statues... NEBYLA NÁM UDĚLENA LICENCE Dobře.

Poslechni. Moje otázka zní... Tohle je na Valentýna spousta kytek. - Jsou dost drahý. - Miluje ji. Nebo... má průšvih. Řeknu ti, proč mi vadí Valentýn. Na Vánoce dám svojí ženě dárek a ona dá zas jeden mně. Na Halloween dostanu sladkosti. Na Valentýna dostanu velký kulový. Nedostanu vůbec nic. Co dáš svojí ženě k Valentýnu, Conane?

Každej rok dělám to samý. Dám svojí ženě svoji vlastní fotku a napíšu na ni: "Nemáš zač. Buď ráda, že mě máš." A dalších šest týdnů spím v garáži. - Tohle je ono? Tady pracuje? - Jo. Už jsi tady někdy byl? - Dobrý den. Je tady Mary? - Panebože. - Je tady Mary?

- Mary? - No? - Někdo tě hledá. - Panebože. - Panebože! - Mary! Mary. Krásného Valentýna! - Yossi ti přeje krásného Valentýna. - Panebože. - Tyhle jsou pro tebe. - Celá se třesu. - Netřes se. To je dobrý. Panebože. To je Conan! Přidej se.

Pojď k nám. Čím víc, tím líp. Jo! - Ahoj. - Nikomu nemávejte. Soustřeďte se jen na mě. Jo. To se mi líbí. - Yossi, pojď sem. - Krásného Valentýna. - Napsal jsem ti tenhle vzkaz. - Tohle je jen pro mě. Jdeme na to. Rád bych poděkoval květinářství Mulberry Row a Yossimu a Mary za to, že do toho s námi šli.

Krásného Valentýna!

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sice vím, že mě s tímto názorem ukamenujete ale co už.. Dlouho jsem Conanovi odolával, jelikož nemám moc rád tyto americké talk show, pokud se v nich neobjevuje někdo známý ,o kterém se rád dozvím něco nového z jeho života.. Ale toto? Tady jde krásně vidět jak lidé letí jen po těch, kteří mají ego a sebevědomí až někde po nebe..

416

Odpovědět

Naprosto s Tebou souhlasím. Jenže lidé potřebují nějaké "vzory"? Copak ty sám "neletíš" po oblíbené zpěvačce, herečce apod? A myslíš si, že tihle jsou skromní? Nakupují ve slevách a jezdí v ojetých vozech? To, že je někdo známý a oblíbený, např Kraus a Donutil, ještě neznamená, že by jimi lidi měli opovrhovat. Výjimka je Justin Bieber :-)

01

Odpovědět

+PetrosKTo máš sice pravdu, ale toto je jediná známá osobnost, aspoň podle mě, která se tímto vysmívá svým divákům přímo do očí a ti mu na to ještě letí. Navíc nesnáším tento typ humoru. Dělá si srandu ze všech ostatních jen ne ze sebe.

04

Odpovědět

Reaguju dost pozdě, ale nedalo mi to. Ty jsi vůbec Conana nepochopil. Nebo si snad myslíš, že to myslí vážně?? A že si neumí dělat srandu sám ze sebe, to si ty teď děláš srandu, ne? :D Myslím, že si třeba ze svého vzhledu utahuje neustále. A mi naopak u Conana nepřijde, že by někoho shazoval (pokud nepočítám Jordana a jiné jeho spolupracovníky, ale pořád je to jen sranda, omg).

70

Odpovědět

@Misty má právdu :D keby si sa na to díval s nadhľadom páčilo by sa ti to :)
Ale každý má iný zmysel pre humor.
BTW. Mega video! Conan neomrzí :)

10

Odpovědět

Yossi ma stesti, ten si 14. musel sakra vrznout!

Jinak ty kytky jsou hnus a nedal bych to ani svemu nepriteli na hrob...

222

Odpovědět

Sakra Conan má tu vlnku čím dál větší ne? :D

1941

Odpovědět

Všechny jeho videa tady jsou nechutně nadhodnocený, ale co se dá dělat, když většina lidí jsou neschpní tupci ....

24218

Odpovědět

Děkujeme za názor. Ještě že ty jsi tak nad věcí. ;-)

2153

Odpovědět

Oprava: Všechna videa na VČ jsou nechutně nadhodnocena, protože většina lidí nechápe, že to hodnocení jde od nuly do deseti...

5370

Odpovědět

Kdybys to napsal u téměř jakéhokoliv jiného videa (viz příspěvek od Taan), tak s tebou souhlasím. Ale u Conana? To si dej radši facku :)

292

Odpovědět

Tu v ty kosili bych si dal na valentyna.

225

Odpovědět

Co je větši důkaz lásky, než když vám partner na Valentýna přivede chlapa, kterého zbožňujete? :D

2743

Odpovědět

Yossi vyzerá ako Moby :-P

2184

Odpovědět

Já si vzpoměl spíš na Pierra Bernarda. :)

102

Odpovědět

Přesně to mě taky napadlo :D A ještě než pravý Moby vypadá jako herec z Himym co Mobyho hrál :D

371

Odpovědět

Sedm a půl minuty, a mě to uběhlo jako nic :) Jedno z nejpovedenějších videí s Conanem (i když to jsou vlastně skoro všecky :D ) A jen tak mimochodem, je zvláštní si představit, že má manželku (Nemyslím to nijak zle, jenom to je ... zvláštní :D )

1917

Odpovědět

Proč ti to přijde zvláštní? :) Guglila jsem a má hezkou rodinku :)

47

Odpovědět

+mistyJá ani nevím, Conan je prostě takový kentaur (v tom nejlepším slyslu slova :) ) že je pro mě těžké si ho představit po boku nějaké rodinky. Musí to s ním být doma sranda :D

120

Odpovědět

Něco jako paní Colombová ? :)

893

Odpovědět

Chudák Yossi :D Kdyby mi přivedl přítel Conana, asi bych taky trojčila, ale určitě bych ho za takový valentýnksý dáreček potom náležitě odměnila :D

1164

Odpovědět

No, něco mi říká, že Yossi měl docela povedený valentýnský večer :-D

481

Odpovědět

+MikeHavliczekMohl je sledovat?

653

Odpovědět

+MikeHavliczekAle byl to opravdu Yossi, na koho při tom myslela jeho žena? :O :)

794

Odpovědět

Jossi vraždil Conana pohledem :D

2427

Odpovědět

Ikdyz se to musi brat s humorem, tak si myslim ze Yossi mel co delat aby udrzel ten usmev na rtech :D

2974