Conan se jde podívat na Pierrovy sběratelské figurkyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:604
Počet zobrazení:8 279

Speciální týden s Conanem je za námi a dnes se v naší pravidelné rubrice opět podíváme na jedno z novějších videí. To dnešní zveřejnil Conan teprve dnes a my vám ho rovnou přinášíme s českými titulky. Po Jordanu Schlanskym a Aaronu Bleyaertovi dnes uvidíte dalšího významného Conanova spolupracovníka, kterého si někteří z vás mohou pamatovat z tohoto památného videa. Pierre je zkrátka jedinečný chlapík a Conan si dnes posvítí na jeho podivnou sbírku ženských figurek...

Přepis titulků

Nedávno, a nevymýšlím si, je to vážně pravda, jsem byl upozorněn na jistou záležitost týkající se našeho grafika Pierra Bernarda. Tady vidíte jeho fotografii. Ano, to je on. A údajně, nevymýšlím si, má Pierre na svém pracovišti v kanceláři našeho grafického oddělení předměty, které všechny pěkně děsí. Doslechl jsem se o tom, tak jsem se několika lidí optal, a prý je to pravda.

Takže jsem s sebou vzal štáb a takhle to dopadlo. - Pierre. - Ahoj, Conane. - Rád tě vidím. To je Pierre Bernard. Ahoj. Pierre, byl jsi obviněn z přechovávání podivných předmětů na svém pracovišti. Jak se obhájíš? - Nevinen. - Takže jsi normální chlap? Naprosto. Kreslíš o víkendech nahé ženy?

Ano. Účastníš se Comic-Conu a snažíš se na něm balit mnohem mladší ženy přestrojené za superhrdinky? - Příležitostně. - Dobře. - Tohle je tvůj stůl? - Ano. - Dobře. - Jak se jmenuje tahle ženská? - Black Canary. Vzrušuje tě? Je jednou z mých největších oblíbenkyň, ano.

- Ukaž mi svou oblíbenkyni. - To bude tahle brazilská hrdinka Fire. - Tahle figurka tě přitahuje ze všech nejvíc? - Ano. - Býváš s ní občas sám? - Ne. - Ne? Ne, nikdy s ní nejsem sám. Řekneš mi, co se ti na její postavě líbí nejvíc? Líbí se mi ten kostým. - Moc toho na sobě nemá. - A to se mi líbí. - Kolik dalších takových vlastně máš?

- Několik. Ty máš těchhle figurek několik? Takže jsme jen u špičky ledovce. Mám záložní pro případ, že by došlo k jejich poškození nebo odcizení. Takže jich mám víc, ano. Takže kdyby se nějaká z nich během toho, co s ní budeš něco dělat, poškodila, - máš další do zásoby? - Ano, mám další do zásoby. - Tady u té mám myslím další tři kusy. - Tři další? Není to málo? Protože co kdyby se jí... Prodávají se v baleních po třech, takže...

- Takže jich máš hodně? - Ano. Fajn, protože kdyby se týhle něco stalo... - nedejbože... - Jo. Nedejbože. Ale jí se nic nestane. Ne, dokud jseš nablízku. - Ty ji určitě ochráníš. - Ano. Dobře. - Nejseš nervózní?

- Ne, ne. Podle mě jseš... Můžu říct pošahanej? - Vadí ti, že ji takhle hladím? - Ne. - Takže tě to ani trochu neštve. - Vůbec mě to netrápí. Dobře. Chce mi něco pošeptat do ouška. Nežárlíš teď trošičku? Ne, klidně se může vybavovat, s kýmkoli se jí zachce. Chce mi pošeptat nějakej vtip. Štve tě- Co momentálně cítíš?

Nic. Ten vtip, co ti řekla, jsem od ní nejspíš slyšel už milionkrát. Můžem se přesunout? Řekni mi, co to má bejt. Tohle je svět v budoucnosti, kdy jsou z nás mužů malí 13centimetroví roboti, kteří nahradili lidstvo a jeho pracovní úkony. Dobře. Nelze si nevšimnout, že má ta žena pár pořádných... - ňader.

- To byl záměr. Ukázat, že mohou obdařené ženy v klidu pracovat a nebýt nikým obtěžovány. - Takže to je tvé morální poselství společnosti. - Ano. Že má tato žena ňadra, kvůli kterým se jí brzo utrhnou knoflíky. - Proč si nekoupí- - Když se podíváš zblízka, všimneš si, že jedno prso je tak velké, že si ho podpírá rukou. Má na sobě podprsenku? - Teď... - V tvých fantaziích. - Teď si nejsem jistý. Ano, má. Protože nejsou vidět bradavky.

Jsou tohle největší ňadra, která jsi kdy nakreslil? Ne, už jsem kreslil větší. - Kreslils větší. - Ano. Kdysi pro mě pózovala jedna tanečnice a ano, ta je měla mnohem větší. Je pořád naživu? Ano, je naživu a dál tancuje. Kdybys jí ublížil, přiznal by ses mi?

Ne, před kamerou ne. Ale neublížil jsem jí. Chápu, nechals ji jít. Ano, odešla domů. Dobře. Nejspíš utekla, když sis povídal s panenkama. Pierre, nenapadlo tě, že by to mohlo některé tvé kolegyně pohoršovat? Žádné ženy sem nechodí.

Aha. Myslíš, že k tomu mají nějaký konkrétní důvod? Nemám tušení. To by mě zajímalo, co by to mohlo být... To by mě zajímalo... co by to mohlo být. Ty často navštěvuješ inzertní servery, viď? Čas od času mi tam něco padne do oka.

Rád bych ti vysvětlil, proč tu mám zrovna tohle. Stojí tu, že je to "ženská figurína". Jde o nahou ženu. Vypadá jako živá. Chtěl jsem zjistit, jestli má ten muž těch figurín víc, protože sháním jednu specifickou. Viděl jsem ji v New Yorku. Jde o ženské torzo s nohama, které je opatřeno velmi kyprým pozadím. A u krku je figurína uříznuta, takže by z ní byla skvělá lampa.

Chtěl jsem si jich pár koupit a donést je k elektrikáři, aby do nich zapustil dráty. - A měl bych pěkné dekorace. - Dobře. Máš padáka. Máš padáka. Máš padáka, už tu nepracuješ a posílám tě na léčení. Kde je tvá hranice? Kdy řekneš, že jsou nějaký prsa moc velký nebo zadek moc kyprej?

Kdyby potřebovala nějaká žena dva golfové vozíky, aby na nich mohla při chůzi vézt svá ňadra... - Ta by byla už moc velká. - Dobře. - Ale na kafe bys ji stejně pozval. - Ano. Půjdu to s tebou omrknout. - Nebude ti to vadit? - Ne, klidně. - Zdravím, vy jste Mike? - Jo, jsem. Zdravím, Mikeu, já jsem Conan O'Brien a tohle je Pierre.

- Volal jsem ohledně figuríny. - Jasně. Mikeu, nemáte nějakou s většíma prsama? Stačí ti tahle? Jakou má asi velikost? Vypadá to na dvojky, to stačí. Ale přijde mi, že už s nimi někdo měl co do činění. Vidím otisky dlaní nebo něco takového. - Na co tím narážíš? - Na tohle. Má pod ňadry nějaké otisky.

Klidně vám načnu nějakou jinou. - Tak se mrknem. - Tahle je čistší. S touhle neměl nikdo co do činění? Ne, tamta byla nějaká flekatá. Prostě nechceš nějakou, co se už zahazovala s jinejma. - Chceš neposkvrněnou. - Ano. Jo, tomuhle se u žen říká hlava. Používaj ji k mluvení a přemýšlení. Ale tím se netrap.

Nechápu, proč je nechceš. - Půjdou do skladu. - Proč dáváš všechno do skladu? Protože nemám dost místa. Počkat, ty nemáš to, co chcem koupit, ani kam dát? Kupuješ samý hovadiny, takže nikdy neušetříš na to, aby sis mohl pořídit větší byt. Proč si radši nekoupíš byt, kterej budeš moct zaplnit - spoustou zadků a ňader?

- Nechci si kupovat byt, ale dům. To na tom nic nemění! - Berem všechny ty figuríny. - Dobře. Tenhle úchylák je díky vám... teď v sedmém nebi. - Děkuji vám. - Jo, blahopřeji ti k naplnění všech zvrácených choutek. Dámy a pánové, Pierre Bernard a jeho děsivé lampy z figurín! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aby to nebyla nakonec černá verze Elijaha Wooda v Maniakovi :D

80

Odpovědět

pecka, ale chybal mi tam Jordan Schlansky :D

111

Odpovědět

S tou lampou dost dobrý nápad... asi zkusím, až budu upgradovat byt. Přitom jsem si vzpomněl na mlečný bar z Mechanického pomeranče :)
Ten majitel figurín se tvářil, jak kdyby nikdy nezažil nějakou srandu.

230

Odpovědět

Titulky jsou trošku napřed , ale nevadí .

422

Odpovědět

Žádné ženy sem nechodí. Nemám tušení proč. :-D

440

Odpovědět

Mám posunutý titulky, taky to tak někdo má?

1424

Odpovědět

U tohohle videa se to posunulo až po zveřejnění. Zítra má končit speciální týden s Conanem a mělo by to u všech videí opět sedět, protože se odstraní ten 2vteřinový úvodní jingle.

35

Odpovědět

Conan je prostě neuvěřitelný:D ...zvláštní že jeho rozhovory mám rád, ale vůbec se nechytají na tyhle speciální videa

170

Odpovědět

Jako učiteli češtiny mi to nedá:
5:25 - nohami? Opravdu? :P

258

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

90

Odpovědět

Všechna starší videa s Conanem mají o 2 sec posunuté titulky, je to tím, že je u nich přidané uvodni logo ''20 years of Conan''

280

Odpovědět

ja si rikal proc jdou ty titulky blbe, mohl by to nekdo posunout, aby se na to dalo koukat? Docela to rusi, kdyz se bavo o necem a v titulkach je uplne neco jinyho.

121

Odpovědět

U tohohle videa se to posunulo až po zveřejnění. Jinak u ostatních o tom víme. Zítra má končit speciální týden s Conanem a mělo by to u všech videí opět sedět, protože se odstraní ten 2vteřinový úvodní jingle.

Opravovat to na těch pár dnů všechno manuálně by byla práce možná na celej den (vzhledem k tomu, kolik Conanových videí tu už máme), takže radši počkáme, jestli to neodstraněj...

50

Odpovědět

Nejlepsi Conan za dlouhou dobu, vetsinou ty zamestnance jenom ztrapnuje - tenhle se s tim popral vyborne a dovedl si ze sebe udelat srandu. Jeste ten chlapik, co jim to prodaval - mel zajimavy vyraz :D

691

Odpovědět

Pierra naprosto chápu.

210

Odpovědět

Ono je těžké překonat tak vysoce danou laťku v podání Clarkovi matky :DDD

70

Odpovědět

Opravuji se: Tak tohle to naprosto překonalo :DDDDDDDDD

80

Odpovědět

Ja nevim co proti tomu mate ale ty lampy jsou luxusni :)

722

Odpovědět

Prej : Nic. Ten vtip co ti řekla, jsem od ní nejspíš slyšel už milionkrát...

Tak to mě fakt rozsekalo....

1053

Odpovědět

Nejlepší je, že se Pierre vždycky snaží něco vysvětlit, ale vyzní to nakonec daleko hůř :D

802

Další