Super sestřih roku 2014CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:693
Počet zobrazení:5 769

Blíží se Silvestr, takže je načase pomalu rekapitulovat, co všechno se v letošním roce událo. Conan za sebou má po přestupu z celostátní NBC na kabelovou televizi TBS už čtvrtou řadu svého nového pořadu a stejně jako loni si jeho tým připravil šílený sestřih toho nej... divnějšího z roku 2014. Uvidíte spoustu zdeformovaných hostů, skvělé efekty a animace, robota jménem Jordan Schlansky a spoustu dalšího. Za sebe vám chci poděkovat, že Conana stále sledujete. Překládám ho tu už čtvrtým rokem a dokud neopadne váš zájem a bude co překládat, hodlám v tom pokračovat. Předčasně vám tedy přeji úspěšný vstup do nového roku a v roce 2015 zase i s Conanem na viděnou! :-) Do komentářů nám nezapomeňte napsat, jaké Conanovo video vás v uplynulém roce nejvíce rozesmálo!

Přepis titulků

Warner Bros. studio uvádí Conana! Co to sakra je? Zavřete mi někdo oči! Poslouchejte! Mrkejte na to. Dneska se budete smát. Nastartujte televizi. Cink cink. Račte dál! Ne! Jděte zase spát. Musím na záchod.

Potřebuju na záchod. - Na průjem ideální místo. - Přesně. Raz, dva, tři... Šourek. Chce to mrknout na koule. - Cože? - Mluvíte o šourku. - Varlata. - Anální kolíky. Kolíky. Pestrobarvené kolíky. Někdo mi ze srandy koupil anální kolíky. Bože můj! Mám počůraný kalhoty. Mám problémy s močákem.

Ahoj, já jsem WikiMéďa. - Jak se jmenuješ? - Conan O'Brien. Conan Christopher O'Brien? Ten americký talk show moderátor, co uřízl koňovi penis a dal si ho do nálevu? Ne! Jmenuje se Jordan Schlansky. Je to robot. Je to trotl. - Jsem velmi emotivní muž.

- Je divnej. "Jsem velmi emotivní muž." Je to trotl. Mám silné emoce a hluboké myšlenky. - Snadno se rozpláču. - Metrosexuál. - Velmi emotivní muž. - Je to robot. - Jsem emo-emo... - Nejradši bych mu zmaloval ksicht. Potlesk pro Jordana Schlanskyho! Čau, Anthony, můžeš nás vyzvednout? Jsem tu se dvěma kámošema. - Proč má ten knír?

- Přihodím bicí. Jsme v autě, knír míří hrdě vpřed, Conan sází beaty... Koukej navalit prachy, šmejde! - Potřebujem hněděj pytlík. - Kde je hnědej pytlík? O hnědým pytlíku jste nic neříkali! - Potřebujem hněděj pytlík. - Kde je hnědej pytlík? - Musíte říct! Uříznem mu nohy a tu hlavu mu na ně nasadíme! Mám rád Kush a sušenky od mladých skautek. Mám rád Master Kush.

Líbí se mi, jak paříš na Jerryho Lee Lewise. Jak paříš na Jerryho Lee Lewise. Bum! Sluneční brýle. Bum! Plná bota. Bum! Strašák. Bum! Bum! Bum! Bum! Bum! Mražená Margarita. Bum! Večeře pro dva. Bum! Bum! Bum! Bum! Bum! Rychlý střih. Říkám tomu ptákovina.

Rozepnu poklopec a ukážu vám ptákoviny. Ptákoviny. - Ptákoviny. Rozepnu poklopec... - Táhni mi s tím z očí. Milášššku. Co to sakra dělá? Ty si myslíš, že můžeš všechno? Tahle show nese mý jméno! To je debil.

- Bože můj! - Dejte si sardinky, bourbon, pivo, javorový sirup, vejce, shnilá jablka, kočičí moč, vlastní stolici, ředidlo - půl flašky, tekuté výkaly a vykuřte starý doutník. Pak dýchněte na nějakou ženu a řeknete jí tím: "Dneska to bude parádní jízda." Tohle je naše Tinder dodávka. Co na ni říkáš? Jsme na lovu. - Říkám jí Hnědý blesk. - Hnědý blesk. Chip Whitley a Jengus Roundstone už si pro tebe jedou!

Jsem duševně chorý! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Conan je proste úžasný :)

00

Odpovědět

Tak za mě nejvíce pobavil a doufám, že v dalším roce bavit bude fakeitalian Jordan Schlansky!! :D

20

Odpovědět

I like Kush ♥ :D

29

Odpovědět

Kolik asi dostal editor toho videa :)

350

Odpovědět

jj, byl to pěkný rok s Conanem a terminátorem Schlanskym :-)

291

Odpovědět

Podľa mňa parádny úlet presne na spôsob Conana. Neviem čo sa vám nepáči. Po takej frozen Margarite som musel chvíľu lapať po dychu.. :D

403

Odpovědět

Tohle by nevymyslel ani Cyriak :D

73

Odpovědět

Conan měl rozhovor s Andy Serkisem? Jak jsem to mohl minout?
Jinak absolutně nejlepší Conanovo video je Wikibear.

373

Odpovědět

jinak podle mě super :D
nějak nechápu to slabší hodnocení
not your cup of conan?

343

Odpovědět

Frozen Margarita :D

121

Odpovědět

To muselo dát příšernou práci ... přitom taková blbost, co?

1325

Odpovědět

To video se Serkisem je zde přeložené nebo ne? :D

181

Odpovědět

Měl jsem za to, že ho někdo překládal, ale při překladu tohohle sestřihu jsem ho hledal, abych mrknul, jak byla ta jedna věta přeložená, a nenašel jsem ho. ;-)

134

Odpovědět

+BugHer0jen jeden dotaz. proč píšeš u NAPROSTO KAŽDÝHO KOMENTÁŘE JAKEJ SE TU KDY OBJEVIL TOHO VLEZLÝHO SMAJLÍKA........ bez ohledu na obsah či účel sdělení. ;)

2024

Odpovědět

+BugHer0Whosaidthat: To víš, smajlo trouba.

20

Odpovědět

+BugHer0tak doufám že příští týden tady bude ;)

20

Odpovědět

A to video s Ellen Page někdo přeložil?

91