Conan tlachá se stážistyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 392
Počet zobrazení:17 623

I americké talk show často využívají služeb stážistů. Většinou pracují s nadšením, protože se mohou podílet na svém oblíbeném pořadu, a navíc pracují zadarmo. Conan si nedávno pozval několik svých stážistů na kobereček a začal z nich páčit informace. Nudit se rozhodně nebudete.

Přepis titulků

Přiznejme si to. Základní pilíř jakékoliv talk show tvoří stážisti. Jsou to pracanti a makají zadarmo. Ty nejlepší stážisty jsem si dnes pozval. - Danielle. - Danielle. - Julia. - Julia. - Ewin. - Ewin. - Tužkáč? - Jo. - Brejlounka.

- Ano. Co vás překvapilo, když jste mě poprvé viděli? Čím jste byli zaskočeni? - Ewine. - Ano, pane. - Co tě na mně nejvíc překvapilo? Vaše rychlost. Tužkáči! Hned ze začátku jsem vás v zákulisí několikrát viděl v takové vestě. Nebylo to sako, ale spíš vesta. Překvapilo mě, že takový věci pořád frčej...

tady... - v Conanově show. - Tužku, prosím. Co s ní... - Brejlounko vedle Tužkáče. - Jo. Co tě na mně překvapilo? Překvapilo mě, kolik úsilí a přemýšlení... stojí za tímhle pořadem. - Tebe překvapilo, že máme zkoušky...

- Jo. - a že u toho přemýšlím. - Jo. - Dobře. - V tom nejlepším slova smyslu. Jasně, to můžeš dodat vždycky. Rád bych tě zavraždil... v tom nejlepším slova smyslu. Joe, ty tužky budu postupně vyměňovat. Díky, Conane. Je tohle tvoje nejoblíbenější noční talk show?

A buď upřímnej. Jste má nejoblíbenější talk show, když hodnotím podle moderátora... - Ale nejsme tvá oblíbená show? - Těžko říct. Nemám žádné oblíbence. Co jdete... Já to zvládnu sám. Máte k vaší práci nějaké výtky? Nemáme tu moc co dělat, takže jsem tuhle srovnala sáčky s cukrem. Srovnala jsi nám tu cukr?

Jo, teď jsou sice zase rozházené, ale byly... Takže tys... - Ukaž, co jsi udělala. - Prošla jsem je a trochu jsem je srovnala... aby tam nebyly jen tak pohozené. Vidíte tyhle? Chtěla jsem, aby byly dostupnější. Jen trochu... To je ono. Tyhle jsou jiné, ty sem nepatří.

Na tuhle nemoc existují léky. - Ewine... - Ano, pane. - Víte, podle čeho si Ewina pamatuju? - Podle jmenovky? Nejen podle jmenovky. I když docela bodne. Líbí se mi jeho nasazení. Taky jsem vám dneska šel pro oběd. - Tys mi šel pro oběd?

- Jo. - Já dneska neobědval. Jak jsi pro něj mohl jít, když jsem žádnej neměl? - Řekli mi, ať dojdu šéfovi pro oběd. - Kdo ti to řekl? - Chci jméno. - Nick. - Nick. - No jo. - Kdo je Nick? Co je Nick? Jakej Nick? NICK CENTOFANTE vedoucí stážistů - Ewin mi měl dneska jít pro oběd. - Přesně tak. Poslal jsem ho.

Ale Conan neobědval. - Ani si oběd neobjednal. - Mluvil jsem se Sonou... Sono! Sono, vedeme tu takovou diskuzi o jídle. Ewin mi prý šel dneska pro oběd. Tak jsem mu řekl, že to je blbost, protože jsem si žádný neobjednal. Když občas něco rychle potřebuju, řeknu tvoje jméno, abych to trochu popohnala.

K čemu všemu zneužíváš moje jméno? - Mluv. - Radši ne. - Prosím, řekni to. Jednou jsem šla do baru a opila se tak, že jsem nemohla řídit, tak jsem druhý den poslala stážistu, aby to auto vyzvednul, ale řekla jsem, že patří tobě. Bože můj. Ona odešla! Vzala roha! Teď si nějací lidé myslí, že se Conan O'Brien ožral tak, že nebyl schopný sednout zavolant.

Co jste o mně slyšeli za drby? Nikdo nic? Neslyšeli jste nějakej dobrej drb? Že nosíte paruku. Nosím paruku? - To jsi fakt slyšela? - Ano. - Někdo říkal, že nosím paruku? - Jo. Mohla bys lidem dokázat, že to není paruka?

- Jasně. - Pojď. Pořádně, neboj se toho. Tahej! - Copak cítíš? - Vlasovou pokrývku. - Jo, taháš mě za pravý vlasy. - Jo. Je to pro tebe přesvědčivý? Co tam hledáš? Nemám tam žádný breberky! - Jen jsem vás trochu rozcuchala. - To se vrátí samo. Teď si zkusíme malou scénku, ano?

Určitě chodíte pařit, jste mladý. Poznáváte nový lidi a bavíte se s nima o vašem zaměstnání. Rád bych si poslechl, co jim říkáte. Čau, jak se vede? V pohodě. Jak tobě? Dobře, jsem Brian. Co ty? - Julia.

- To je hezký jméno. - Díky. - Jo. - Co piješ? - Gin s džusem. Co ty? - Trochu vodky s tonicem. - Moc se s tím nepářeš. - Já vím. - Dobře. Jen se chci zeptat... kde pracuješ? Dělám pro Conana. - O'Briena? - O'Briena. To snad ne! Ale nepřijdeš s ním do styku, ne?

- Vídám ho každej den. - Fakt? Jakej je? - Je hrozně fajn. - Povídej. Jaký to u něj je? - Je strašně vysokej... - Jo. - ...a dělá hodně dlouhý kroky. - Jasně. - Všude je raz dva. - Jo. - Vysokej a dělá dlouhý kroky. - Taky je moc vtipnej. To je až třetí? Začneš tím, že jsem vysokej...

Ten chlap byl z Conana úplně na větvi! A ty řekneš, že je vysokej a má dlouhej krok. Právě jsi popsala pštrosa. Všimli jste si té chyby? Čím to pokazila? Kašli na ty blbý cukry! - Čau. Jak se vede? - Ujde to. - Jo. Kde děláš?

Jsem stážistka u Conana O'Briena. Hej, hej, hej! Máme tu stážistku od Conana! - Nosí paruku? - Nenosí, jsou to pravé vlasy. Bujné. - Jak si tím můžeš bejt jistá? - Sáhla jsem si. - Tys mu šahala na vlasy? - Přesně tak. To se nechal? - Vlastně mě o to sám požádal.

- Tak to bude asi úchyl! Zavolám policii. Policie! Zpátky do řady! - Čau. - Nazdar! - Jak se vede? Jste teď chlap, nebo ženská? Panebože... Bože... Čau.

Co je? Co to zkoušíš? - Jen jsem tě zdravil. - Na co máš tu tužku? - To jseš nějakej nerd? - Ne, jen si... sem tam něco zapíšu. - Jen fi fem tam něco zapífu. - Takhle to neříkám. Takhle to nefíkám. Teď ti zmaluju ksicht tak, že tě doma nepoznaj, pokud mě teda neohromíš tím, kde pracuješ.

Dělám u Conana. Nekecej! U Conana? Jde na mě orgasmus! Proč na mě saháš? Vždyť jsem orgasmoval. A ty na mě saháš? Rád jsem vás trochu líp poznal. A jestli nebudete nic namítat, rád bych vás všechny teď hned vzal na večeři.

- Zašli byste se mnou na večeři? - Jo. - Jasně. Děkujeme našim stážistům. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to bylo něco :-) Už dlouho jsem neviděl takhle skvělej díl. Díky moc :-)

120

Odpovědět

přeložili byste prosím http://www.youtube.com/watch?v=e7EBWPZ6qkc a http://www.youtube.com/watch?v=oprvoqbnEv4 :) některým věcem rozumím ale přece jenom ne tak perfektně :)

10

Odpovědět


Odpovědět

Ta brejlatá je buď vynikající herečka nebo to snad ani není možné... :-D

330

Odpovědět

Nejvíc mě dostala brejlounka ;) Řekl bych, že má komediální ambice, tak tu svoji mimoňku úžasně přeháněla...

170

Odpovědět

Tak tohle mně teda luxusně pobavilo :D :D

40

Odpovědět

nevím dneska už mit o nepřijde vtipný, mám dojem že stážisti sou paka a on se jen nucene nadřazuje... žádná velká řachanda jako jindy

1113

Odpovědět

Souhlasím s Jarda69 - Sleduju jeho videa, ale tady mi teda dost vadí ta za každou cenu projevovaná nadřazenost.

914

Odpovědět

No já bych řekla, že v tom je právě celý ten vtip :)

441

Odpovědět

Myslím, že Conan ví, na co čekají jeho fanoušci a popravdě já čekám přesně na tuhle jeho "vopruzáckou nadřazenost" a asi je nás víc:) On to ví, my to víme a proto nás to baví:)

301

Odpovědět

Zatím jeho nejhorší video.

738

Odpovědět

Ten konec me zabil :D

53

Odpovědět

Tohle je legendární.. :) Jeho rozhovory se zaměstnanci jsou snad lepší, než jeho show..

503

Odpovědět

Z toho by mohli urobit normalny serial :D

291

Odpovědět

Nejvíce mě pobavil komentář pod videem na youtube "Dear Team Coco, set up a date between glasses woman and jordan schlansky, now!". Myslím, že výborný nápad :D

1351

Odpovědět

Celou dobu sem čekal, že vezme krabici s cukříkama a jebne s ní o zem :D

1001

Odpovědět

Sonaaaaaa!!! :D

571

Další