Conan v Arménii #5: Vybírání koberceCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:463
Počet zobrazení:7 954

V předposledním vydání Conanova speciálu z Arménie se Conan a Sona vydají do výrobny koberců a pokusí se vybrat nějaký hezký koberec, který by udělal radost Soniným rodičům. Na příští úterý nachystám zbylá tři videa a tím bude celá 45minutová speciální epizoda přeložena.

Poznámka: Původně tu bylo i video o pasení ovcí, ale to bohužel není na YouTube.

Přepis titulků

V Arménii vyrábějí skvělé koberce, tady konkrétně ty nejlepší. Soniným rodičům jsem slíbil, že jim nějaký koberec přivezu. Ale mám chuť si to rozmyslet. Tohle je majitel Tommy McGarion. Jak se máte? - Dobře. - Děkujeme za pozvání. - Dobrý den. Můžete nám říct, čím jsou arménské koberce tak výjimečné? Používáme organická barviva z květin, z kořenů. - Takže jsou ty koberce v podstatě jedlé.

- Ano, organické. Organické. Ano, moc dobrý... koberec. Tohle je Diana. Vy jste odbornice na výrobu koberců, viďte? Ano, koberec se vyrábí osm až devět měsíců. Je to v podstatě, jako by byla žena těhotná a čekala koberec. - Ten koberec je jako dítě, protože se vyrábí devět měsíců. - Ano. Chápu. Koberec pak začne sužovat studentská půjčka, nevolá domů, chová se jako blbec...

To je rychlost! - Pojďte ke mně. - Dobře. Viděla jste film Duch? - Ano. - Pamatujete, jak vyráběli keramiku? - Ano. - Bylo to dost romantnické, viďte? - Ano. Teď vyndat. A dovnitř. Takhle? Kolem dokola. Ano.

Ano! Ano! - Byl jsem trochu jako úchyl. - Podle mě spíš hodně. Máte pro to v arménštině slovo? Můžeme tomu začít říkat Conan. Omlouvám se, že jsem byl takový Conan. Sono, podívej, tomuhle se myslím říká běhoun. - Je nádhernej. - Vážně krása. Dívejte se z obou stran. - Mám se podívat z téhle strany?

- Ano, a pak z té druhé. Ten koberec mění barvu. Teď ho omrknu odtamtud. - Fakt je jinej. - Jo. Podívej, z téhle strany je mnohem světlejší. A z téhle zase tmavší. Když stojím tady, cítím se sklíčeně. Ale když přeběhnu sem, cítím, že je svět plný příležitostí.

Jenže pak se vrátím sem a nevím, proč bych měl žít. Nejradši bych se upil k smrti. Ale pak jsem zase tady a říkám si, že mám hodnou ženu, děti a život není tak hrozej. Jenže pak se vrátím sem a má asistentka mi pije krev. Ale pak přejdu sem a říkám si, že dělá, co může. - Cože?

- Už stůjte. - Mám zůstat tady? - Líbí se ti ten koberec? - Moc. Přijde mi fakt krásnej. Hned jsem tady. Vydržte chvilku. Mě zaujal spíš tenhle. Je úžasnej. Který z nich je dražší? - Tenhle. - Tenhle. To myslíte vážně? - Sono, tenhle je trošku větší.

- Jo. Trošku. Můžeš ho nosit. Přehoď si ho přes hlavu. - Proč? - Dělej. A teď řekni: "Proklínám tě. Proklínám tě." - Proklínám tě. - "Proklínám tvou vesnici." Proklínám tvou vesnici. "Zaklela jsem ti polívku." Zaklela jsem ti polívku?

- Představ si, že jsme v práci. - Dobře. Máš ten koberec na hlavě a zazvoní telefon. "Steven Spielberg na lince číslo jedna." Steven Spielberg by ti v životě nezavolal.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Normálně mi Sona připadá taková lehce neaktivní (resp. že by ze své pozice v Conanových videích mohla vytřískat trošku víc), ale tady neskutečně perlí. Prostředí Arménie na ni má očividně blahodárný vliv :D
Každopádně se svými hláškami v tomhle díle Conanovi nejen vyrovnala, ale dokonce si to dávala víc než on. 10* tentokrát Soně.

60

Odpovědět

díky. dobrá práce. :) chybí mi tady ten díl kde navštívili se Sonou pomník obětem války. viděl jsem ho a najednou ho nemůžu najít.

00

Odpovědět

Četl jsem ...vydírání koberce... a dávalo to smysl.

30

Odpovědět

Nemůu si pomoct, ale celkově ta Arménie není nic extra. Měl mnohem lepší díly...

632

Odpovědět

Spíš SONA a Conan v Arménii, protože ta mu (aspoň u mě) ukradne každou scénu jediným vtipem :D

1011

Odpovědět

ta mu dává sodu :D

791

Odpovědět

Spíš sonu :)

151

Odpovědět

Asi první video bez tagů, jaké jsem tu kdy viděl :)

62

Odpovědět

Škoda, že ta sranda trvá dohromady jen 5 minut :(

240

Odpovědět

a i přesto jsem vysmátej na celej den

95

Odpovědět

+MMZale jsem, i přes ten mínus :D

154

Odpovědět

jak tam řekla, že by tomu mohli říkat Conan, tak ten jeho upřímný smích jak ho nejvíc uzemnila :D :D

370

Odpovědět

Achjo, příště už konec :( Conan by měl vyrážet na cesty častěji. Na youtube je spousta starých videí Conana na různých cestách např. v Amsterodamu atd. a je to fakt super.

540

Odpovědět

Chudák Conan se chtěl pochlubit že mu volá Spielberg a ona ho takhle shodila :D

872

Odpovědět

Jak chodil kolem toho koberce (y) :D

270

Odpovědět

Fuj tie zuby mala ale hnusne :D

519

Odpovědět

Skoro jako polovina Bratislavy.

13223

Odpovědět

+VandencockMáš svatou pravdu! ;-)

53

Odpovědět

Tak tohohle jsem se nemohl dočkat :-) Jste skvělí, skvělí, skvělí...

370