Conan v Arménii #1: Schůzka s rodinou, rychlokurz arménštinyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:387
Počet zobrazení:10 495

Pokud sledujete Conanovu československou fanouškovskou stránku na Facebooku, dobře víte, že se Conan nedávno vydal do Arménie. Proč? Protože jeho osobní asistentka Sona, která se objevila i v několika legendárních videích (např. v tom o ztraceném hrnku), je původem Arménka, i když žije v Los Angeles a do Arménie se nikdy nepodívala, protože se v USA už narodila. Conan se tedy po povedeném výjezdu na Kubu rozhodl, že vezme Sonu do Arménie a natočí tam rovnou celou speciální epizodu. V nadcházejících několika týdnech se tedy můžete těšit na spoustu zábavných videí z této exotické země, která vám prostřednictvím našeho webu budu postupně dávkovat. Hezky se bavte!

Conan na návštěvě u Sony doma

Rychlokurz arménštiny

zdroj: http://www.teamcoco.com

Přepis titulků

Tohle je Sona Movsesian. Už šest let mi dělá osobní asistentku a celou tu dobu se vzájemně přivádíme k šílenství. Ty sis v práci luštila křížovku? - Ne... - Do kamery se nesmí lhát. Nesmí. Takže ano, luštila. Dobře. Piješ v práci alkohol?

Dobrá, radši to necháme. Nechci to vědět. Jednou jsem šla do baru a opila se tak, že jsem nemohla řídit, tak jsem druhý den poslala stážistu, aby to auto vyzvednul, ale řekla jsem, že patří tobě. Bože můj. Řekni jim, jaké to je pracovat pro mě, Conana O'Briena. Řekni jim to arménsky. Je to opravdu hrozný muž, jehož šaškárny mě dennodenně ničí.

Znám jeho trapná životní tajemství, kterými ho budu vydírat a přijdu si na velké peníze. To je jediný důvod, proč pořád pracuji pro tohohle bílého ďábla. Sona patří do početné arménské komunity, která se usadila v Los Angeles. O Arménii často vypráví, ale nikdy se tam nepodívala. Rozhodl jsem se to změnit. A tak jsem navštívil její rodinu. - Děkuji, že jsem mohl přijít. - Jste tu vítán. - To je Sona?

- Jo, jsem to já. Bojím se, že úplně zapomene na své arménské kořeny. Stává se z ní až moc velká Američanka. Podívejte se na tuhle fotku Sony z práce. Co na té fotce děláš, Sono? Dívám se na seriál. Moji rodiče neradi slyší, že sleduju Gigoly. Ani se jim nedivím. Tohle je hrnek s logem seriálu, který má v práci na stole.

Nechám... Nechám vám ho tady. Berte ho jako dárek. - Gigolové. - "Stojí to za to." Radši se ani neptejte, co to znamená. Rád bych... umožnil Sone návrat k arménským kořenům. A proto ji chci příští týden vzít do Arménie. - Skvělé!

- Jo! - Jste hodný muž. - Vážně? Díky. - Dobře... - Jsme v Americe. Pokud narazím v Arménii na nějakého hodného arménského muže... chcete, abych ho trochu pošťouchnul? Babička říká, že si přeje, abych se vdala. - Doopravdy? - Ano. - Má se vdát? - Ano. Když už tam budeme, nechcete odtamtud něco přivézt?

Koňak. - Koňak. - Koňak? - Děda chce koňak. - Co byste chtěli dál? Sušené meruny. - Co to? - Meruňky. - Meruňky. - Sušené. Ty prodávaj v TESCU. Ne, ty nejsou tak dobré.

A pěkný obraz. - Obraz. - Obraz? Prý tam jsou dobří malíři. Pokud uvidím hezký koberec, koupím vám koberec. A ženicha. Ano, to bude stačit. Takže během jednoho týdne, co budem v Arménii, si mám najít chlapa, vzít si ho a vrátit se vdaná zpátky. Sledovanost zaručena.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pořád nefunguje :((

00

Odpovědět

Opraveno :)

00

Odpovědět

Opravte to prosím, nejde přehrát :/

10

Odpovědět

We are all really trying make it easy. http://fewhacks.com/

00

Odpovědět

Video nelze přehrát :(

40

Odpovědět

Ta Conanova improvizacni armenstina mi pripomnela, jak se Joy ucil francouzsky :-D

241

Odpovědět

Tut dela frut :D

280

Odpovědět

Odpovědět

Souhlas s BugHer0! Navíc to bude i aktuální a byl by to mazec, kdyby něco takovýho vybrali :D

130

Odpovědět

nooooo grankiii :D:D:D jsem si to pustil tak 10x :D

111

Odpovědět

Tak a mam chybu pro jeho porad. Krym je na mape ukazan jako patrici Ukrajine, jenomze jiz dlouhou dobu nalezi Ruske federaci.

3310

Odpovědět

Tak super! Natoč video a pošli ho do Fan Corrections. Když to podáš vtipně a řekneš, že jseš z malý země, kterou si věčně pletou s Československem a že už tě to se*e, třeba tě Conan vybere a vyjádří se k tomu. :-D

1491

Odpovědět

+BugHer0No tím bych se moc nechlubil. To, že rusáci okupují Krym ještě neznamená, že jim patří. Žádný demokratický stát to neuznal.

84

Odpovědět

Doufám,že ostatní videa nejsou tak krátká :-(

180

Odpovědět

Zajímalo by mě kolik nechtě řekl Conan svou "arménštinou" sprostých slov :D

240

Odpovědět

Ta Conanova falešná arménština mi těžce připomíná jazyk v The Sims :D

351

Odpovědět

mne to spis zni, jako by se dva mimozemstani ze Star Wars dohadovali o cene zbozi nekde na trzisti na Tatooinu.

181

Odpovědět

Sona je docela sexy :D

1054

Odpovědět

Tak na co čekáš? Běž se rychle oženit! Nejdřív to řekni rodičům, pak rovnou s nima jdi za Sonou, řekni že jí chceš umučit zaživa a při takovym nátlaku už si tě zcela jistě vezme!
;-)

1420

Odpovědět

Cokoli, kde je Mona, je jasná desítka. :-))

618

Odpovědět

Kterou myslíš ? Monu Simpsonovou, nebo Monu Lisu ? A proč to píšeš zrovna pod tohle video ?

441

Odpovědět

Játra jsou pomnožná, ne? Takže játro neeeee. Jinak moc hezký, díky za zprostředkování.

241

Odpovědět

Ojoj, opravuji, to mi nedošlo. :-D

181

Odpovědět

Království za Soninu práci a za šéfa, jakým je Conan :D Kdysi jsem s ní četla nějaký rozhovor, ve kterém jí fanoušci pokládali otázky a podle toho, co psala, má v práci totální lehárko a do toho se akorát popichuje s Conanem. To chceš :D

720

Odpovědět

Království za Sonu...

543

Odpovědět

Navíc, kterému šéfovi řekneš, že je "kind of a dick" a on tě nevyrazí? :-D

370

Odpovědět

Tady je když tak odkaz na chat z redditu, kde Sona kdysi odpovídala na dotazy Conanových fanoušků: https://www.reddit.com/r/IAmA/comments/1i39pf/i_am_sona_movsesian_conan_obriens_assistant_ama/ ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0Jo, tohle jsem měla na mysli. Díky! :)

110
Další