Korejské speciality a buddhistický chrámCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:394
Počet zobrazení:9 759

Je tu předposlední část Conanova speciálu z Koreje. Tentokrát se k němu přidá jeho kamarád Steven Yeun (The Walking Dead) a společně si půjdou nejdříve dát něco dobrého na zub a poté se přesunou do buddhistického chrámu v horách, kde si budou daleko od civilizace a moderních vymožeností užívat stoprocentní ticho, klid a samotu. Nebo ne? :-)

Ochutnávání korejských specialit

Návštěva buddhistického chrámu

Přepis titulků

Když už jsem v Koreji, hodil by se někdo, kdo to tady dobře zná. Naštěstí mám ideálního kamaráda, Stevena Yeuna. Už jsme se viděli nazí, takže k sobě nemůžeme mít blíž. - Že jo? - Jo. Už se těším, až tě tu provedu. Možná se... Byla z nás vedle. Úplně vedle. Jdeme. Bože můj!

- Bože můj! - Bože můj! - Ne! - Ne! - Ne! - Počkej. - Ne! - Viděls, co to udělalo? - Naschvál to spadlo! - Zkusíme to znova. Proč? Proč? Ještě, ještě! Ne!

- Jo! - Jo! Jo! Jo! Právě se chystáme ochutnat tradiční korejské jídlo. Stevene, mohl bys mi říct, co to budeme jíst? - Jo... - Přijde mi, že sám nevíš. Víš, co to je? Co třeba tohle? Znám to od vidění.

Tohle je... - To bude... - Ty fakt nevíš? - Vypadá to jako rýže. - Fakt? - Jsi můj kulturní průvodce! - Já to jen jím. - Co je tohle? Jsem Ir... - To je bramborovej salát. - Jo, ten poznám i já. Ještě před 15 minutama ležel v nějakým židovským lahůdkářství. - Tohle budou asi lívance. - Jo, korejský lívance. - Říká se jim pajeon. - Pajeon? - Jo. - Jsou z...

toho, co tam máma dá. Prostě to sním a nazdar. - Dobře. A tohle budou... rybí koláčky? Proč ten vysokej hlas? Z nejistoty. - Tohle je polívka? - To je kimchi gungmul nebo byul kimchi. Jedno z toho. - V podstatě je to kimchi voda. - Jasně. Jseš skoro jako Anthony Bourdain, kdyby věděl úplný kulový. Předvedu tě.

"Tohle je podle mě nějaká lžíce. Lžíce nebo vidlička. Taky by to mohl být nůž." - O jídle nic nevíš, takže se o něm přestanem bavit. - Jo. A radši ho sníme. - Ochutnej to takhle. - Potřebuju lžíci? Ne, takhle se... nejí... - Nemusím ji držet hůlkama? - Ne, můžeš použít ruku. Tohle je pro většinu lidí naprosto nepřirozený... Děláš to...

Tys prohrál, já vyhrál. Každý jíme jinak, ale kdo ví, čí způsob je lepší? - Můj. - Jo, máš pravdu. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:59 Příjde mi z profilu jak Dalajláma není to on ? :)

00

Odpovědět

Sorry jestli se už někdo ptal nebo to psal nebo jsem jen já takovej línej tupec, ale je to Glen z twd ?:D:D:D:X stačí dávat palce.. jakože hodně dissů že není.. nebo palce hore, že to je on:DD děkuji všem zúčastněným

18

Odpovědět

sorry možná stačilo přečíst popisek nad videem:DDDDDDDD proč je vás inteligentních na světě tak málo ?:( a my blbci všude otravný....

62

Odpovědět

Jestli ti mnisi po vecerech taky pari Starcraft?, Ten budhismus bude jen na oko, oficialni nabozenstvi v Korei bude prave tahle hra... :-)

772

Odpovědět

Nepřemýšleli jste, že by jste přeložili titulky k tomuhle? to by mě strašně zajímalo:

http://www.csfd.cz/film/297226-conan-o-brien-can-t-stop/prehled/

260

Odpovědět

Ani nevíš, jak moc jsem o tom přemýšlel. Dokonce jsem si sehnal origoš DVD a už jsem před asi rokem i začal, ale nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych to udělal. Nicméně v plánu to pořád je a dokument je to skvělej. Nechci slibovat, protože vím, jak dlouho už to plánuju, ale věřím, že to nakonec dopadne. :-)

921

Odpovědět

+BugHer0Ano! já vím měl si to rozpracované na titulkách.com:) pak si to sundal to jsem tě proklínal:)

120

Odpovědět

+BugHer0To chcem !!

00

Odpovědět

Asi nejpřirozenější Conan. :)

530

Odpovědět

Musím říct, že Conana jsem nikdy moc nemusel :D Ale tyhle videa mě vážně baví. *thumbs up*

183

Odpovědět

Tak to doporučuju dohnat i Conana na Kubě, pokud jsi neviděl:
http://www.videacesky.cz/tag/conan-na-kube

250

Odpovědět

Opravdu škoda, že ty videa jsou tak krátká :( , klidně bych se mrknul na hodinový díl s Conanem + titulky :-D (vím, že to nejde :-P )

711

Odpovědět

...Tak jsme se dozvěděli něco o Budhismu... :D

860

Odpovědět

jj, nový směr - ibudhismus

70

Odpovědět

Peace. It does not mean to be in a place where there is no noise, trouble or hard work. It means to be in the midst of those things and still be calm in your heart. -Unknown-

242

Odpovědět

Conana mám rád, ale vždycky mi přišlo že hrozně přehrává (já vím že to tu je minimálně 10x pod každým videem, ale nemůžu si pomoci). Musím ale uznat že ty nové epizody z Jížní Korei jsou úžasné, vždycky se směju jak blázen :D

580

Odpovědět

Co to znamena, ze "prehrava" ?

314

Odpovědět

+efgže zbytečně tlačí na pilu, nepřirozeně,až nerealisticky. např. pár herců co to dělá nebo, kterým se to povedlo v nějakém filmu to dělají v dobré víře, avšak má to opačný účinek na diváka :)

90

Odpovědět

+efgPřijde mi trochu zvláštní vyčítat herci respektive moderátorovi, že v nějakém skeči přehrává. Skeč trvá obvykle do 5 minut a je třeba do něj nacpat tolik emocí/nápadů/vtipů, aby tě to strhlo. Když na Silvestra opakují staré scénky, tak tam taky všichni přehrávají - od Menšíka po Horníčka a je to tak podle mě v pořádku, protože musí na malé ploše udělat na diváka určitý dojem. Podobně je tomu i v hodně sitcomech (TBBT, HIMYM), kde mají sice ten prostor výrazně větší, ale i tak si pomáhají takovou zkratkou (co by se ve filmu vyjádřilo třeba v několika scénách, podbarvených hudbou, tak tady ukáží v jednom záběru). Souhlasím, že většinou skončí průšvihem, když to někdo dělá v celovečerním filmu (Nicolas Cage by mohl vyprávět).
Jsou samozřejmě civilnější sitcomy (Přátelé, Taková moderní rodinka), kde to přehrávání nebývá často a určitě by se našla i řada skečů bez přehrávání, ale přijde mi to trochu zvláštní zde jmenovitě kritizovat, protože je do jisté míry součást žánru a mě třeba u Conana baví právě to, jak tajdrdlíkuje a lidé okolo neví, jak na něj mají reagovat (viz. ta učitelka korejštiny). Neříkám, že to vždycky vyjde, ale prostě mi to přijde jako běžný nástroj skečového komika.

301

Odpovědět

Ach jo, ten ksicht v 2:48 je vážně k nezaplacení :D

110

Odpovědět

Ok... potřetí za tenhle tejden (je úterý!!!!) reklama před videme = Adblock jde z5.

1927

Odpovědět

Na VČ mám AdBlock vypnutý a žádné reklamy před videem se mi nezobrazují...

229

Odpovědět

Když tě to poznává podle cache, znamená to, že buď jsi pořád v anonymním režimu, nebo pořád mažeš historii… pročpak? :)

95

Odpovědět

+LynxPodle sebe soudím tebe?
Každopádně nic z toho nedělám a reklamu před videem jsem ještě neviděl.

36

Odpovědět

+LynxAbych moh na YT sledovat videa, který jsou v ČR blokovaný?

42

Odpovědět

Reklama před videem by měla být jednou, pokud není, jde o chybu, kterou jsme ale u nás nezpozorovali – uživatele to detekuje podle cache, takže v jiném prohlížeči, v anonymním režimu atd se asi reklama klidně může zobrazit znovu, ale s tím nic bohužel nenaděláme. :-)
Pokud nás chceš opravdu podpořit vypnutím adblocku, doporučoval bych návštěvy v jednom prohlížeči a bez anonymního režimu a podobných vychytávek.

To že se někomu reklama před videem nezobrazuje vůbec, je zřejmě dáno tím, že zadavatel reklamy má určen nějaký počet přehrání za nějaký čas - reklama na takovou osobu tedy už nejspíše nezbyla.

61

Odpovědět

+Corwin8Pak si stěžujte, že maj lidi Adblock... můžete tu mít 8 reklam na každej straně a nikdo neřekne půl slova, ale i když jsem ho měl vypnutej, tak baner téměř žádnej, jen tahle kravina před videem...

52

Odpovědět

+Corwin8Nemůžeme, je to proti podmínkám Googlu. :-)

00