Conan vaří čokoládové těstovinyCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:563
Počet zobrazení:6 537

S Gordonem Ramseyem Conan už kdysi vařil. Tentokrát si pozval do svého pořadu půvabnou kuchařku Giadu De Laurentiis, která ho naučí vařit čokoládové linguini. V průběhu segmentu se přidá i Andy a vy uvidíte, že vařit dokáže opravdu každý.

Přepis titulků

Budeme vařit a nemáme moc času, takže bychom se do toho měli dát. Co si dneska uvaříme? Dnes budeme vařit čokoládové linguini. - Počkat, těstoviny z čokolády? - Přesně tak. Už se těším. Pojďmě na to! - Prosím, pojď za mnou. - Už jsem tu. - Ty moc nevaříš? - Já nevařím vůbec nic. Jsem neschopnej kuchař, ale těstoviny i čokoládu zbožňuju.

Už se na tu kombinaci těším. Čím začneme? Kupodivu jde o slaný pokrm. Je v něm pancetta, což je slanina. Italská slanina, která by ti mohla chutnat. - Takže spíš "slánina." - Slánina. Až dovaříme, dáš si sláninu. Tohle je čokoládová těstovina. Je to těstovina, co vypadá jako čokoládová sušenka.

To je úžasný. My z toho těsta uděláme linguini. Dobře, co mám dělat? Tady se musí... Je to ruční strojek, jaký používaly naše babičky. - Do příště seženem elektrickej. - Jde ti to. Jen pozor na prsty. Ne, žádná elektrika. Všechno děláme ručně. Tohle právě upadlo. Vadí to hodně? Já tě přetrhnu!

Ne, to nic. - Takže je to normální. To jsem nevěděl. - Je to ruční klika. Dobře. Zase mi upadla. Promiň, jsem trochu nesvůj. - Nemůžu se dočkat. - Nechceš se něčeho napít? - Tohle je k pití? - Ano, je. - Co to je? - Čokoládové martini espresso. To tě odnese do úplně jiného světa. To je... Andy, pojď ochutnat.

To musíš zkusit. Andy, pojď mu s tím trochu pomoct. Ochutnej. Je to čokoládové martini. Ale s espressem, takže to má hned dvě různý dimenze. Koukám, že pijete ze stejné skleničky. Jsme zvyklý. Děláme i horší věci. Dej to... Panebože. Radši to dál nerozváděj. Pak ti ukážu fotky.

Dobře... - Takhle? - Ano. - Už jede! - Hlavně to chytejte. - Už jede! Dívejte! Paráda! - Dobrá práce. A je to. - Pěknej knírek. - Fakt sexy. - Je to univerzální. Takhle jsem rabín. Je to univerzální. Já jsem Gene Shalit.

Paráda. Co dál? Sice jsem to měl na ksichtě... Nevadí, už se to vaří. - Stačí nechat minutu povařit. - To zvládnu. A pak vezmeš pancettu... - To mám minutu hlídat hrnec? - Ochutnej. Co mi to dáváš? - To je pancetta? - Ano, pancetta. Pancetta!

Na zhnědlé máslo přidáme pancettu. Máslo a pancetta! Jak se řekne italsky máslo? Burro. Burro a pancetta! Ještě vás tu naučím italsky. Akorát to asi není zapnutý. Nemáme zaplou plotnu? Náš pořad jde do kytek. Promiňte.

Snažíme se tu vařit, a nemáme zapnutou plotnu. - To nevadí. - Dělej, že to hřeje. - Co tady blbneš, Andy? - Snažím se to zprovoznit! - Fajn. - Vyndal bys ty těstoviny? Promiň, měl jsem je hlídat, ale zklamal jsem. Dobře, mé rastafariánské copánky jsou uvařené. - Už se nesou. - Hoď je tam. Hodím je tam. - Budem vařit jen na oko.

- Jo, komu to vadí? Už to skoro bude. Jenom nám nehřeje plotna. Tak... Smíchej mascarpone a parmigiano. - Andy, chceš tam přidat vanilkový extrakt? - Vanilla! - Sem. - Aha, semhle. Co mám dělat já? Tys mu neřekla kolik! Vylil ho tam snad půl litru. - To se vstřebá. - Přesně. - Dobře.

- Stejně to nebudem jíst. Tahle várka poletí do popelnice. - Jako v pořadech o vaření? Jo. Výborně! Něco tu vytvoříme a pak vytáhnem předem uvařenou porci. Pozor, tohle je ta předvařená porce. Tys je prohodila! Najednou to vypadá lahodně! My jsme ale šikovní! A teď ochutnejte.

Je v tom i... Nejde mi to. Takhle jím těstoviny. Neděste se. Jezte, honem! Dejte si. To je výborný! Fakt dobrota. Jak že se tomuhle jídlu říká? - Vydrž. - Čokotěstoviny. - Máš mascarpone až za ušima.

- To není možný. Jen jsem si loknul, a už jsem na káry. Podívej na Andyho! Takhle se jí s noblesou. Výtečně! Jo. - Jsem pravý hrdina. - Podej mi to pití. Pořad Food Network Star běží každou neděli ve 21 hodin... - Podáš mu to? - Ne, to je moje. ...na televizní stanici Food Network.

Tohle byla Giada De Laurentiis! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kolečko na hořáku pod pánví ma otočené na off, to jsou vážně tak tupí?

45

Odpovědět

Předpokládejme že je to naschvál "for the lolz"

20

Odpovědět

Chyběla už jen reklama na imodium.

50

Odpovědět

Má neskutečně krásný hlas ♥

70

Odpovědět

Babica se převtělil do ženský a ještě je uřvanej! :(

1025

Odpovědět

Korekce, 2:20 Ochtunej :)

40

Odpovědět

Korekce, korekce, 2:28

191

Odpovědět

Roztomilá žena, ešte by to chcelo rozhovor s ňou.

343

Odpovědět

Chtělo by to spíš trochu "jiný" video s ňou.

696

Odpovědět

parádní ( . )( . ) :D

1686

Odpovědět

Radši pořádný ( . Y . )

72

Odpovědět

tak na to jsem čekal až tam přijde nějaká slípka a smíchá všechno dohromady takovej blevajz - kdepak máme Babicu ?

1533

Odpovědět

No sice je kapku prestarla, ma ten debilni neuprimnej usmev a prerostlej nos, ale po nocich by mi mohla varit (mozna i zahrivat) to zas jo :-)

1137

Odpovědět

To je Americkej zvyk , usmívat se pořád za každých okolností , což z toho dělá celkem neupřímnou záležitost .

33

Odpovědět

Z toho videa som skoro nič nemal. Takmer celú dobu som sledoval jej dekolt :D :D :D

1293

Odpovědět

Nápodobně! A to jsem holka. :-D

731

Odpovědět

Tfuj :-/

1238

Odpovědět

Asi jsem se zamiloval.
Mít zrzavé vlasy, umět vařit, být absolutně rozkošný a mít smysl pro humor. Může být někdo dokonalejší?
Samozřejmě mluvím o Conanovi.

21125