Conan vylepšuje univerzitního maskotaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:372
Počet zobrazení:4 836

Dnes si Conan udělá výlet na Kalifornskou univerzitu v Irvine, aby pomohl vylepšit tamního maskota, kterým je mravenečník Peter. Povede se mu to?

Přepis titulků

Ahoj, tady Conan O'Brien. Každý univerzitní basketbalový tým musí mít maskota, který hecuje publikum. Michigan má Sparťana, Florida aligátora, Kentucky divokou kočku. Ale jeden maskot by potřeboval trochu vylepšit, vlastně výrazně vylepšit. Mravenečník Peter Kalifornské univerzity v Irvine. Jel jsem se za ním povídat a zkusit něco změnit. Tohle jsou Helen a Maria. Děkuji, že jste přišly. - My děkujeme.

- Není zač. Spoustě žen je podezřelé, když se s nimi chci sejít v prázdné tělocvičně. - Chápu. - Většinou nepřijdou. Vaše škola si za maskota vybrala zvíře, které je téměř slepé a žere mravence pomocí svého 60 cm dlouhého jazyka. Tohle zvíře nejlíp vystihuje vaši školu? Jo... Klidně můžete říct ne. Mohl bych vám ukázat pár návrhů, jak vašeho mravenečníka vylepšit?

Jasně. Jak asi víte, mravenečník má hodně mizerný zrak. Proto mi tahle verze mravenečníka Petera připadá mnohem upřímnější. - Ne. - Ne? Dál, dál... Mohl by sem Peter přijít? Rád bych si s ním promluvil. - To by asi šlo. - Zařídíme to. Páni, jako bych čekal návštěvu Dalajlámy.

Dobrá, na tuto chvíli jsme všichni netrpělivě čekali. Přichází... mravenečník Peter! Jo! Čau. Mluvíš? Ne, nemluvíš. Dobře, nemluvíš. Jak hecuješ diváky?

Dobře, chápu. To vypadá, jako bys chytnul a snažil se ten oheň uhasit, než přijedou hasiči. Mohl bych si promluvit s mužem, který je uvnitř tohoto kostýmu? Rozmažem ti obličej a zkreslíme hlas, aby nikdo nepoznal tvou pravou identitu. To samozřejmě respektuji. Může být? - Vypadáš sympaticky.

V kolikátém jsi ročníku? - Ve druhém. Ve druhém? Dobře. - Jseš fit? Umíš... - Jo, dělám kliky. Já můžu díky svému nosu mnohem blíž k podlaze. Hele, co kdybys... Neblázni. Přestaň, klídek. Jseš mravenečník. Připojil se k nám Sam. Sam je tvůj asistent, je to tak? Pomáhá ti vymýšlet pohyby. Same, tobě obličej rozmazávat nebudem, protože to nemá smysl, ale hlas ti stejně zkreslíme, protože nás to baví.

- Může být? - Výborně. Možná tě ten mravenečník zbytečně svazuje. Proto jsem ti přinesl pár vychytávek, které bych ti rád ukázal. Chlapi. Stavil jsem se v prodejně kostýmů. Tohle je lincencovaná hlava Conana O'Briena. - Dívej na ten obličej. - Myslíte, že je vám podobnej? No jasně.

Umíš nějaký moje pohyby? Zatáhni za provázek a při třetím zatáhnutí ho přestřihni. A povol kyčel. Stříhat musíš druhou rukou. Ne tou, která ten provázek drží. Možná by to chtělo ještě vylepšit. - Rád si vás poslechnu. - Skvěle, mám nápad. Budeš jediný maskot, který během univerzitního zápasu přijde a začne přímo před publikem připravovat guacamole.

Tentokrát si můžeš mou hlavu zdarma vypůjčit. Z tohohle si poskládej zbytek, zkus si moje pohyby a uvidíme, jak ti to půjde. Prosím, přivítejte tu kuřecího bengálského Conana! Jo! Správně! To je borec. Ještě jsem našel trojzubec.

Takže jsi zároveň... vládce oceánů. Nahání ti strach, viď? Srší z něj energie, taky má... nejspíš sklony k alkoholismu. Jo! Jo! Jde chystat guacamole! To jsou zralá avokáda.

Už jsem měl i lepší nápady.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak co čekat od maskotů z NCAA, když za to ani nedostanou zaplaceno...

470

Odpovědět

Neviem čím to je, ale ten mravenečník mi pripomína Jordana Schlansky.

710

Odpovědět

To bude tím, že vůbec nehnul brvou :D

270

Odpovědět

Slabší díl :(

2615

Odpovědět

Poslední větou vše vystihl. :)

1070

Odpovědět

"Už jsem měl i lepší nápady" :D

752