Conanova návštěva v zastavárněCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:969
Počet zobrazení:10 190

Conan má spoustu suvenýrů týkajících se právě jeho osoby, a proto se rozhodl, že je střelí ve specializované Hollywoodské zastavárně, a to za slušně přemrštěné ceny. Na kolik byste si cenili Conanův obraz nebo nejvyššího jezevčíka na světě vy?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jsem v Hollywoodské zastavárně v Glendale v Kalifornii. Za ty roky jsem si nashromáždil spoustu suvenýrů. Napadlo mě tedy, že sem osobně zajdu a přesvědčím se, jestli se nedá něco směnit a vydělat pořádnej balík. Přes internet se to prý udělat nedá. - Jak se jmenujete? - Jsem Sarkis. - Rád vás poznávám a...

- Já jsem Jack. - Jack! - To je můj bratr. To je váš bratr? Odkud jste? - Z Arménie. - Vy jste z Arménie? Super, Arménii mám rád. Byl jste tam někdy? Ne. Nic o ni nevím, řekl jsem to jen ze slušnosti. Upřímně...

Jeďte se tam podívat, ale nezůstávejte moc dlouho. Vážně? Co se stane, když tam budu delší dobu? Není to bezpečné. Není to bezpečné? Skvělý. Takže vy děláte pro arménský turismus. "Přijeďte se podívat, ale nezůstávejte dlouho. Není to bezpečné. Arménie." Hádejte co?

Moje asistentka je Arménka. Sona. Mohla bys jim říct, jaké to je pracovat pro mě, Conana O'Briena. - Řekni jim to v arménštině. - V arménštině? Je to opravdu hrozný muž, jehož šaškárny mě dennodenně ničí. Znám jeho trapná životní tajemství, kterými ho budu vydírat a přijdu si na velké peníze. To je jediný důvod, proč pořád pracuji pro tohohle bílého ďábla. Říkáš... Říkáš, že jsem fajn, že jo?

Dobře, pánové, jsem tady kvůli byznysu. Dobře? Jsem celebrita a napadlo mě, že bych mohl zastavit nějaké svoje předměty a něco si vydělat. Fotka Conana O'Briena. Podepsaná? Jasně, podepíšu ji.

Za kolik? Dvacet pět dolarů. Dvacet pět dolarů? Ale je na tom můj podpis. Co když na to něco napíšu? Jako co? Co když se přiznám k vraždě? Můžu napsat: "Ano..." "Ano, spáchal jsem tu vraždu. Nikdy mě nechytíte. Conan O'Brien." Pak je to dokument, který prokazuje vraždu. Přihodíme sto navíc.

Ano! Dejte mi propisku. Spáchal... jsem... vraždu. - Kolik? - Sto dvacet pět. Sto dvacet pět, dobře. Vážně? Tak málo za doznání k vraždě. Podepsané doznání k vraždě $125 Akční figurka Conana O'Briena.

Tohle je akční figurka od těch, co dělají G.I. Joe figurky. Nevím, proč má chrániče. Docela trapas. Doufal jsem v nějakých... dvanáct tisíc dolarů. Omlouvám se, s tím vám nepomůžu. Pět set dolarů.

Možná tak dvě stovky. Dvě stě dvacet. - Dobře. - Dvě stě dvacet! Akční figurka Conana $220 Jediný svého druhu. Loutka masturbujícího medvěda. Zkuste si to. Teď známe vaši techniku.

Třicet pět tisíc dolarů. - Nemám zájem. - Dvacet pět tisíc dolarů. Padesát babek. Loutka masturbujícího medvěda. $50 Tohle je nejvyšší jezevčík na světě. Tohle nikdo jiný nemá. Chtěl bych za něj tolik. Sto dvacet pět tisíc dolarů. A v hotovosti.

Nemůžeme to udělat a neměli bychom... Nemáme zájem. - Protože je to živé zvíře? - Naprosto. Takhle mezi náma... co kdybych ho za hodinu přinesl a byl by vycpaný? Ten pes vypadá celkem vyděšeně, víte proč? Támhle vám visí plakát Michaela Vicka. Nejvyšší jezevčík na světě NEPRODÁNO To jsem já.

Je to vyrobeno z různých kovových součástek. Když to natáhnete, tancuje to stejně jako já na začátku pořadu. Osm set tisíc dolarů. Osm set dolarů. Osm set dolarů? To je slušný.

Tancující robot $800 Tohle... je pravděpodobně jeden z nejlepších obrazů na světě. Mohlo by to viset v jakýmkoliv muzeu. Na chvilku teď ani nechci řešit cenu. Chci jen, abyste zírali v údivu. Kdo je na tom obraze? To jsem já.

- Nevypadám tak? - Ne. Je vidět, že ten obraz chcete, ale hrajete na mě nějaký triky. Jste vážně dobrej, máte můj obdiv. - Dva tisíce dolarů. - Dva tisíce dolarů? Fajn. Conanův obraz $2000 Dobře, chlapi, ještě vám ukážu jednu věc. Chlapi...

pohleďte. Největší bobblehead figurka na světě! Cena je nevyčíslitelná. Snažit se ji vyčíslit by bylo šílené. Rád bych začal... na šesti milionech a to bude naše dno. Šest milionů dolarů je spousta peněz za takovou figurku.

Deset tisíc. Deset tisíc? Dobře. Sono, potřebuju tě! Chci za tu figurku šest milionů dolarů. Oni... říkají deset tisíc. Chci, abys jim řekla, kolik si myslíš, že to stojí a na kolik si to ceníš ty.

Vyjádři to svými slovy, nijak ti do toho nebudu zasahovat. Je to debil. Conanova bobblehead Darována Arménii Překlad: Brousitch www.vdieacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

už jenom ten název mě rozesmál

00

Odpovědět

Mít prachy, okamžitě beru tancujícího robota! :D Btw moc moc mě těší, že Conan po těch letech, plných nenahraditelné zábavy neztrácí grády. :)

220

Odpovědět

trapny

355

Odpovědět

Naschvál ji nechal mluvit, věděl, že bude v tom jazyce říkat uplný krávoviny :D Ale povedlo se !

418

Odpovědět

Je to debil :D

227

Odpovědět

Nevím proč, ale když tam nadhazuje ty ceny, cítím se trapně i za něj, i když mu to asi nepříjde.. :)
Ale jinak super video, sice ne tak kvalitní jako předchozí, ale stále Conan. :D

735

Odpovědět

Počítám, že tu zastavárnu vzalo okolí útokem... nehlede na to, ze fotka musela stat tak 1000 babek :)

331

Odpovědět

Ta Sona je ale překrásná ženská :o

7620

Odpovědět

sice to nie je take dobre ako posledne videa (so stazistami ci jazda v aute) ale stale je to top :D

417

Odpovědět

Nemám slov, miluji conanův smysl pro humor. Nemá ani smysl vyzdvihovat jeho originálnost. :)))

588

Odpovědět

Michael Vick je profesionální hráč amerického fotbalu, který seděl ve vězení za provozování nelegálních psích zápasů (Vick se přímo podílel na smrti několika "špatných" psů).
Cpt. out.

2382

Odpovědět

Nejvíc dostal jezevčík a Vick :D

271

Odpovědět

Jezevčík ´:D

251

Odpovědět

:( Já bych chtěl taky 1 875KČ za podepsanou fotku...

4710

Odpovědět

Zaujímavý kurz... tie KČ to sú Kórejské Čajovne ?

$125=2.500CZK
$25=500CZK

3023

Odpovědět

+thorium.cekuj.netKČ-->Korun českých.
To je naše měna :)

627

Odpovědět

To číslo znamená co? Já jen že plně souhlasím tady s Thoriumem, ale možná mi jen zůstává záhadou, proč právě 1875,- ... Pokuď mám pravdu tak bych rád zdůraznil demenci místních palcovačů... tzv cvičených opic

00

Odpovědět

I takovy nenapadny "I love Armenia" je v jeho ironickem a suchym podani naprosto skvely :D

351

Další