Conanův vlog: Tohle dítě nechce slyšet

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 011
Počet zobrazení:9 776

Dnes se podíváme na další součást Conanovy show, kterou je jeho video blog. Ten probíhá přímo během pořadu a Conan v něm apaticky představuje několik segmentů. V dnešním díle uvidíte poctu filmům Rychle a zběsile, zvuky, které děti nechtějí slyšet, dále se zaměříme na Benedicta Cumberbatche a nakonec uslyšíte zvířata, která znějí jako lidé. Bude vlog další ze skečů, které chcete vídat v našem okénku častěji?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz CONANŮV VIDEO BLOG Tady Conan O'Brien. Hned vám řeknu, co se děje v mým světě. Strašně se těším na nový Rychle a zběsile 6, který bude mít brzo premiéru. Můj první segment je pocta sérii Rychle a zběsile. Jmenuje se: "Vin Diesel v rozumnějších formách dopravy." VIN DIESEL V ROZUMNĚJŠÍCH FORMÁCH DOPRAVY Tady je Vin Diesel v MHD.

Tady jede autem společně s kolegy. Má bezpečnostní pás. A tady je Vin na lehacím kole. Vin Diesel v rozumnějších formách dopravy. Vin Diesel v rozumnějších formách dopravy. Další segment se jmenuje: "Tohle dítě nechce slyšet." TOHLE DÍTĚ NECHCE SLYŠET Jde o to, že nahradím pískavé zvuky hraček zvuky, které děti nechtějí slyšet.

Mazej do postele! Sakra! Tohle dítě nechce slyšet. Všichni teď mluví o tom britském herci z nového Star Treku, Benedictu Cumberbatchovi. Tady je, všichni o něm mluví. Prej je nejvíc sexy Brit všech dob, ale existují hezčí Angláni, než je Benedict Cumberbatch.

Proto se další segment jmenuje: "Víc sex než Benedict Cumberbatch." VÍC SEXY NEŽ BENEDICT CUMBERBATCH Koukněte na tyhle britský krasavce, je tady Brinkley Dribblesnatch. Nebo Whipstopher Pippensticks. Tady je Blusterby Diggenploof. Tady Fognacious Quash. A Lord Percival Pudgepickle. Víc sexy než Benedict Cumberbatch.

Teď se v rychlosti podíváme za Andym, nevím přesně, kde je, takže ho pozvu... na videochat. Uvidím, jestli se to povede. - Ahoj, Andy. - Čau, Conane, co děláš? - Natáčím videoblog a co ty? - Jen se tady cpu křupkama a koukám na video, kde nahej Rusák zmlátí poldu. Andy, je na tom plakátu za tebou ten, koho mám právě na mysli? Tenhle týpek? To si piš, Fognacious Quach je frajer! - Tak zatím, Andy.

- Čus! - Fajn... Poslední segment se jmenuje: "Zvířata, která zní jako lidé." ZVÍŘATA, KTERÁ ZNÍ JAKO LIDÉ Děkuju. - Vím, že je máš rád. - Jo, sklapni. Přesně tak, zvířata, co zní jako lidé. Tady je ještěrka. Tady je lední medvěd. A tady je orel. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

když tam poprvé říká víc sexy než benedict cumberbacht je tam misto sexy,sex

00

Odpovědět

Jen mám trochu pocit že v té jedné části by to chtělo překlad těch jmen aby to mělo smysl. :)

253

Odpovědět

Já vám nevím, pryč jsou ty doby, kdy jsem se smál u každého videa s Conanem.

2232

Odpovědět

takze nejsem jedinej?:) ja nevim ale ty videa od Conana tady mi prijdou jen trapnejsi a trapnejsi...nejzabavnější je ten britskej teplous ..Norton? ten je super..ocenil bych kdyby tu byl prekladan casteji misto Conana protoze uz nas Kraus je o hodne vtipnejsi nez ten nekolikrat zminovany a trapny Conan:)

2125

Odpovědět

Pokud to tak je, tak to bohužel bude zřejmě především tím, že vybíráme videa, která se ti netrefují do vkusu. Jak jsem tu už psal, videa nepřekládáme chronologicky a Conan má pořád spoustu starších i novějších kousků, které by tě mohly pobavit stejně jako dřív. ;-)

211

Odpovědět

+BugHer0tak sem s něma :P

200

Odpovědět

mala chyba 2:14 tam mate viac sex(vypadol vam "y") inak polar bear top :-)

203

Odpovědět

Více Conanových vlogů! Perfekt zábava, díky za ní! :)

2118

Odpovědět

Conan se svou show je mým oblíbencem mezi všemi, ale zrovna tenhle video blog mě moc nebavil, krom teda těch zvířat to byla celkem zábava. Na druhou stranu chápu že ne vždy se můžou moderátoři trefit do vkusu všech návštěvníku videacesky.cz

209

Odpovědět

Děkujeme za porozumění. :-) Zkoušíme, co bude mít nejkladnější ohlasy a snažíme se sem dávat od každého něco. Na příště zase připravím asi nějaký ten plnohodnotný rozhovor. ;-)

205

Odpovědět

+BugHer0Skvěle, děkuji :)

181

Odpovědět

len maličkosť 3:27 má byť Quash

184

Odpovědět

Devátý!

1816

Odpovědět

Gratuluju!! Rodiče na tebe musí být hrdí :)

2010

Odpovědět

Tak tohle mě odrovnalo :D Conan jako stydlivka, co si v pokojíčku nahrává blbosti na youtube :D

209

Odpovědět

Jo jo, má těch vlogů víc a ten jeho projev je boží. Tady byla nejlepší ta pasáž s křupkama. Nevím, jestli to bylo nachystaný, ale to jeho: "Yeah, shut up." je skvělý. :-D

214

Odpovědět

Dobry video :) Conana ja můžu. Jen poznámka:
Russian guy get beaten by a cop... Nezmlátili policajti spíše toho Rusa? :)

1810

Odpovědět

Myslím, že říká: "naked Russian guy beating up a cop."

184

Odpovědět

+BugHer0Je to možný BugHero, čím více to poslouchám, abych to rozpoznal, tím méně toho člověk zjistí :) Místo slov a koncovek už slyším jen Andyho, jak jí křupky.

200

Odpovědět

Teď se podíváme za Andym, nevím přesně kde je :D

195

Odpovědět

ty vole to je pán :D:D:D...

198

Odpovědět

Ty křupky mě dostaly :D :D

226

Odpovědět

Jak na něj tak takhle koukám na MacBooku, je to jako bych s nim skypovala :D

198

Odpovědět

Conan nikdy nezklame :D

1911

Další