Craig Ferguson jako James Bond

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:625
Počet zobrazení:6 983
Craig Ferguson oslavil ve čtvrtek své padesáté narozeniny a tak jsem si pro vás jako dárek k jeho jubileu dnes připravil dva skeče z jeho show. V tom prvním se Craig snaží získat roli Jamese Bonda při konkurzu, a v tom druhém jakožto zestárlý Sean Connery zachraňuje svět před zlým padouchem, kterého si zahrál Jim Parsons (Sheldon z The Big Bang Theory). Craig Ferguson si pravidelně ve své show dělá legraci ze Seana Conneryho, kterého ale nesmírně obdivuje. Sám říká, že umí napodobit jen tři slavné lidi na světě - Seana Conneryho, Michaela Caina a prince Charlese. Za sedm let vysílání The Late Late Show se v ní objevil nespočet skečů, v nichž si Craig právě z těchto osobností, a z mnohých dalších, dělal legraci. A jak by to dopadlo, kdyby Craig Ferguson skutečně ztvárnil roli Jamese Bonda? Posuďte sami. Jak už jsem předeslal výše, ve druhém skeči si Craig skutečně zahrál roli Bonda, který se snaží zabránit Jimu Parsonsovi ve zničení světa. Pochopitelně i v tomto skeči paroduje Seana Conneryho.

Přepis titulků

Jsem přece herec, jsem Skot, takže jsem šel na konkurz, a myslím, že se mi to povedlo. Jo, dokonce tu máme i záběry z mého konkurzu, koukněte na to. Konkurz na Jamese Bonda po šedesáté. Střih! Konkurz na Jamese Bonda po sedmdesátédruhé. Jmenuji se James. Bond James. Střih!

Je to James Bond, ty idiote! Jmenuji se James Bond. A jsem alkoholik. - Střih! - Pardon. Konkurz na Jamese Bonda po padesátéčtvrté. - Dal bych si čokoládový koktejl, protřepat, nemíchat. - Střih! Nemáte něco dobrého pro někoho, kdo je alergický na mléčné výrobky? Ne!

Pustťe mi kapelu Huey Lewis and the News. Ne! Ale no tak! Střih! Konkurz na Jamese Bonda po páté. Snad vám chutná sálát z Patagonie, nechal jsem vám ho přivézt... z Patagonie. Je velmi dobrý. Připíjím na nás dva, miláčku.

Střih! Střih! James Bond po šedesáté. Dal bych si Fantu. Protřepat, nemíchat! - Ale pane... - Protřepat, nemíchat! Protřepat! Protřepejte to!

No tak, protřepávejte! Tak jak vám říkají? Breasty Lavage? Plenty Hoopla? Jak? Karen Peabody. - To nezní moc sexy. - Střih! Dělejte, protřepejte to, jako byste byl velmi nervózní! To už by stačilo. Co kdybysme šli ke mně, natáhli se na deku a napili se dobrého šampaňského?

Chlape, ne, to máš říct jí. No, to nevím. - Další! - Co? Ach, Bože! Ten idiot mě postřelil! - Pardon! - Ten pitomec mě postřelil! Kretén! Přeložil: chester www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jakožto milovníka Bonda mě to trochu urazilo a pobouřilo, ale nevadí.

184

Odpovědět

z toho "Not šo fast" som skoro umrela :D:D Perfektné boli obe videá :D

180

Odpovědět

Ono Peabody ztratilo v překladu onen vtip, ale Bond parádní.
A "I knew it" na konci super :D

180

Odpovědět

Hm .. tak se mi to zdálo fakt jen u Jima ... jen ten to tak protahuje. Co už D: ... beztak je to banalita :D.

180

Odpovědět

Lendjr - je to stoprocentně fifty :) zase nejsem hluchej... jediný, kdy to trochu zní jako fifteen je když říká Jim fifty milion dollars :)

180

Odpovědět

Craig je prostě nejlepší :D . Jo a jinak ... v druhém videu... ne "fifty" , ale "fifteen" :D. Ale to je blbost no. Ono fifty by vyslovili podstatně tvrději.

180

Odpovědět

Čekal jsem něco ve smyslu Schrodingerovy kočky a ono prd. Škoda, dalo se z toho vytřískat daleko víc.

184

Odpovědět

aj mega najlepsi komik niak zacinal ;) 5/10
(na jeho narodky si mohol vybrat mozno nieco lepsie :D)

183

Odpovědět

Ať řekne Sheldon cokoli pořád to bude Sheldon, ta kočka se měla jmenovat Zezzle.

180

Odpovědět

Více Craiga, prosííím :D :D

181

Odpovědět

Prvýkrát v živote som sa na Craigovi smial. Hlavne druhé video, prvé bolo slabé podobne ako väčšina jeho.

1817

Odpovědět

Tady je aspoň vidět 1000 lidí 1000 chutí ..... mě se to líbilo obzvlášť to druhý video... "protřepat, nemíchat nebo protáhanout nebo narovnost nebo co to říkám" :-D

183

Odpovědět

nechceli by ste preložiť tento diel? V tweetoch tam napísal niekto z olomouca a s larrym kingom riešili slovákov a cechov + ako hosť tam bol Anna Chlumsky rodáčka z česka

http://youtu.be/_72gRdylp04

185

Odpovědět

Mně se videa líbila. Craig je fantastický a Jim taky. Možná se u nich člověk nahlas nezasměje ale i tak byly vtipné. Mimochodem Craigovo šišlání neměl být "vtip" ale napodobování Seana Conneryho (což si myslim Craig dělá výborně)

183

Odpovědět

No to první video...bylo takový, že by se i člověk pod vlivem zasmál (přišla jsem z oslavy narozenin;). U toho druhýho to bylo celý o ničem až na poslední hlášku Craig: "na tohle budu potřebovat víc drinků" Jim: "já ne"....To asi jediný bylo, i když prvoplánově, vtipný

1812

Další