Craig Ferguson: Sprostý králík Sid a probdělá noc

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:528
Počet zobrazení:5 567
Nedávno tu pro vás terentule přeložila jeden z úvodů Craigovy show, tzv. cold open (krátký úvod před znělkou a hlavním monologem) a já se rozhodl přihodit pár dalších, abyste mohli dál rozšiřovat své znalosti o Craigovi Fergusonovi. :) V prvním dnešním videu vám konečně představíme králíka Sida, jednoho z členů Craigovy početné armády maňásků, který je proslulý svou oblibou v nadávkách a sprostých slovech. Dnes vám poví, jak moc si cení vašich názorů a také vyvrátí nějaké ty mýty o králících. Jedná se o úryvek z dílu z 27. 5. 2010. Druhé video je pak aktuálnější (31. 1. 2012) a Craig mám v něm vysvětlí, proč vypadá tak unaveně. P.S. Pokud vás zajímá, jak vypadá zbytek jeho show, podívejte se u nás na celý přeložený díl!

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Ahojky. Jsem roztomilý králíček. Lidé mi často říkají, že jim připomínám Davida Beckhama. A já jim říkám: **** Víte... Existuje takový mýtus, že jelikož jsou králíčci roztomilí, neumějí mluvit sprostě.

Ujišťuji vás, že se jedná o mylnou představu, jelikož my umíme mluvit sprostě. Jsme v tom k****sky dobrý. Přesně tak. Vím, co si myslíte. Dokážu totiž číst myšlenky.

Vy chlípníci. Chcete, abych vám ukázal svůj králičí zadeček. A moje odpověď zní: Na***te si! Je pravda, že králíčci mají rozkošné chlupaté zadečky. Fakt. Proto si nás lidé často pletou s Dannym DeVitem. Věděli jste, že Danny DeVito má rozkošný chlupatý zadeček?

Proto pro něj byla 80. léta obtížná, protože lidé si tehdy navzájem šňupali kokain ze zadků. Všichni to v 80. letech dělali, k***a! U chlupatého zadku pak byl problém, že se ten koks zachytával... Co je, přehnal jsem to? Přehnal jsem to, co? Pamatujte si, že když si myslíte, že jsem zašel moc daleko, tak mi můžete políbit p***l, Vyhovuje vám to tak?

Jestli ne, tak mně je to stejně u pr***e. Jak je na tom paní od cenzury? Věděli jste, že najali robota? Víte, co si o tom myslím? Vlasně nic. No nic, musím už jít. Musím jít pózovat pro fotku na přáníčko. Hele, práce jako práce, k**va!

Zatím se mějte.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kralík Sid nefunguje !

181

Odpovědět

Opraveno. Díky za upozornění.

190

Odpovědět

Kolikokoli: vypadni !
Video vydařené 10/10

188

Odpovědět

Skvělé :D

190

Odpovědět

Draco:
četl si někdy jak to chodí na nově v superstar apod? Tam jsou přimo divaci instruovani kdy maji tleskat.

190

Odpovědět

Králík stál pěkně za hovno, ten monolog byl slušnej.

2014

Odpovědět

K tomu smějícímu publiku. Pokud jste někdy byli na natáčení nějakého podobného pořadu, tak tam vždy nastrčí pár komparzistů, aby se zasmály a rozstleskali a díky tomu sebou strhli i někoho z publika. Je to efekt pro diváky u televizí.

192

Odpovědět

craig ferguson a conan jsou nejlepsi show co tu jsou ;) radsi mam ale craiga je mi nejvic sympaticky a ma skvely vkus v humoru :D

201

Odpovědět

Craig je prostě perfektní.

201

Odpovědět

Tak to druhe video o tom spanku uplne ma to dnes vystihovalo po 3 hodinach spanku a predchadzajucemu niekolkohodinovemu oslavovanie velkonočneho pondelku a uprimne by som mohol povedať že v praci sa da spať :D

191

Odpovědět

CBS potřebuje diváky, Craig ne :)

201

Odpovědět

BugHero0: Tak samozřejmě, bylo to trochu nadnesené :). Pokud by o zájem nestál, asi by do televize nelezl. Ale myslím, že je mu to tak nějak jedno. Kdyby se cíleně snažil získat co nejvíc diváků, vypadalo by to asi jinak. Nesnaží se pobavit za každou cenu, ale samozřejmě diváky potřebuje :).

201

Odpovědět

Scroochy: Ten rozhovor byl nahodou dost vtipny :) A bylo jasne videt, kdo z obou panu je vtipnejsi a kdo jede vic podle scenare :))

191

Odpovědět

A CO TA POŠTA PRO TEBE? NA TO SI NEODPOVĚDĚL

189

Odpovědět

On si tu show prostě užívá. Do budoucna by jste mohli porozmýšlet nad dalším celým dílem.:)

190

Odpovědět

Werc: Stahoval jsem to z torrentu, když to bylo aktuální. Nevím, jestli se to ještě dá sehnat. Hledej :)

191

Další