Na kole v New Yorku

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:314
Počet zobrazení:8 823

V dnešním krátkém videu populární youtuber Casey Neistat poukazuje na krušný život cyklisty v New Yorku a podivnou praxi tamní policie.

Přepis titulků

Dostávám pokutu za to, že jsem jel na kole mimo pruh pro cyklisty. Nechápu, proč to děláte. Jízdou na kole dělám světu laskavost. V tomhle slejváku... Podívejte se na tyhle blbce. Tady ten parkuje na silnici v pruhu pro autobusy, a pokutu nedostane. Zaplaťte to, ať už jste vinen, nebo ne Kolik to dělá? Jste cyklista, takže to je něco...

mezi deseti až sto třiceti dolary. Je to ale obsílka pro cyklisty, ty jsou za jízdu mimo pruh. DOSTAL JSEM POKUTU 50 DOLARŮ ZA TO, ŽE JSEM JEL NA KOLE MIMO VYHRAZENÝ PRUH. POLICISTOVI JSEM SE SNAŽIL VYSVĚTLIT, ŽE NE VŽDY JE TENTO PRUH BEZPEČNÝ. ŘEKL MI, ŽE NA TOM NEZÁLEŽÍ A ŽE JSEM POVINEN JET VŽDY V PRUHU PRO CYKLISTY. ŘEKL MI, ŽE JSEM POVINEN JET V PRUHU PRO CYKLISTY. Dostal jsem pokutu za to, že jsem nejel v pruhu pro cyklisty. V něm jsou ale často překážky, které vám brání v jízdě...

Teď poslouchejte. Jak jste mohli slyšet i v naší show, policie pokračuje v zátazích na přestupky cyklistů. Spolu s počtem cyklistů ve městě roste i množství pokut. Casey z Manhattanu, tento měsíc jsi dostal pokutu? Jo, asi před třemi týdny za jízdu na kole mimo pruh pro cyklisty. Mimo pruh pro cyklisty... Alex drží ceduli s nápisem... Mohl jsi to prostě říct.

Na ceduli je: "To není nelegální." Kéž bych to věděl před zaplacením těch 50 dolarů. MILÝ NEW YORKU, MÍSTO CYKLISTŮ RADĚJI POKUTUJ TY, KTEŘÍ NÁM BLOKUJÍ PRUH. A VRAŤ MI MÝCH 50 DOLARŮ TOTO OZNÁMENÍ VE VEŘEJNÉM ZÁJMU VÁM POSKYTL CASEY NEISTAT Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

všechny ty překážky mohl objet

a pokud to u nějaké nešlo, sesednu z kola, obejdu jí, pokračuji na kole........

322

Odpovědět

Máte pravdu. Vlastně by na kole vůbec jezdit neměli. Měli by do práce chodit pěšky a vyhradit si na to alespoň jednu hodinu jako každý správný občan.

121

Odpovědět

Očividně tady málokdo poznal o co mu šlo. On by klidně jezdil v pruhu pro cyklisty ale má tam pořád nějaké překážky a tudíž musí jet i mimo pruh a za to dostane pokutu. No kdybyste jeli autem a tam pořád něco bylo, takže byste to museli objíždět všelijak a za to dostali pokutu, no nestěžoval byste si? Jinak cyklisty nemám rád tady, protože občas si to střihnou jak chtějí a člověk si musí dávat bacha ale oni tam řeší úplně jiný problém... cyklisty řidičům moc nevadí, protože mají, kde jezdit, když to zrovna nemusí objíždět.. ale komentáře, co píšete jsou na úrovní retardovaných machýrku, co neumí objet cyklistu a vlastně jim ani nevadí ale jen z principu budou nasraní, když se řekne slovo cyklista a přitom určitě dodržují každé pravidla...

141

Odpovědět

Víc videí od tohoto pána, díky

32

Odpovědět

"Dělám světu laskavost jízdou na kole. Proč mi dáváte pokutu?"
A takto, milé děti, vzniklo slovo "cyklobuzna". :D

624

Odpovědět

celkom fajn padačky na asfalt v kraťáskoch .. ako stuntman by sa uživil

110

Odpovědět

Typický cyklotroll. Ostatní musí podle něj dodržovat předpisy - ale on ne.
Mch takové to vymlouvání "on taky nedodržuje" je na úrovni prvního stupně školy.

1429

Odpovědět

Kdybys pozorně poslouchal, tak je tam řečeno, že jízda mimo pruh není přestupek

181

Odpovědět

A my s auty tyto překážky nemáme? Máme! Plus navíc máme jednu překážku: posrané cyklisty! Neistat vydělává miliony dolarů ročně a pak se posere kvůli 50 babkám. Ale co čekat od posraného levičáka. Nejraději by vysál poševní šlem týden nemytý k***y hitlery clitoris.

954

Odpovědět

Jediného posraného levičáka vidím tebe, s tou tvou tezí, že pokud vydělává, tak ať platí a drží hubu.

244

Odpovědět

Sorry, ale tady očividně nešlo o nějakého cyklistu, ale o to, že policista má tak línou p*del, že ani nevyleze z auta, aby pokutoval někoho, kdo ho drásá radostí z pohybu.

251

Odpovědět

U nás je to taky na houby. Naprosto nedomyšlené pruhy a cyklostezky pro cyklisty, kteří musejí jet krokem, aby to bylo vůbec bezpečné. Pro ty, co mají silničku, je to už úplná cesta smrti.
Ten cajt na videu je přesně takový výmaz, který dělá ostudu celému policejnímu sboru. Kvůli takovým máme vtipy o policajtech a nevážíme si jejich práce.

114

Odpovědět

Cyklista se pozná. Myslí si že jsou silnice jen pro ně. Když jsem v zácpě tak přece nebudu poškozovat majetek toho předemnou ne?

622

Odpovědět

Casey je hlavně talentovanej filmař. Spousta lidí si toho nevšimne, i když to mají takříkajíc před očima - dává si velkou práci s přípravou záběrů. Doporučuju analýzu od nerdwriter1 - Casey Neistat: What you dont see.

102

Odpovědět

Tak tak, na Caseyho jsem narazil přesně přes toto video, na které jsem byl kdysi přesměrován z nějakého zde přeloženého Nerdwritera

30

Odpovědět

To je video z doby kdy ještě ani nebyl youtube :D Jinak běžné vlogy nemá smysl překládat, ale Casey má určitě několik skvělých videí, která by za překlad stála.

110

Odpovědět

Co je to YouTube?

42

Odpovědět

+5825Ako vies ze sa to pise YouTube a nie youtube?

170

Odpovědět

+Mé jménoÚplná náhoda - proč?

47

Odpovědět

Jako fajn video. Škoda jen, že je víc jak šest let staré, no.

45

Odpovědět

Dobrý nápad na video. Když najel do toho New Yorského taxikáře říkal jsem si, že je drsňák, ovšem až po tom co nabral i policejní auto mi došlo jak moc velký. :-D

933