Přechodový muzikál s Hughem JackmanemThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:6 057

Muzikál z cirkusového prostředí Největší showman se stal velkým hitem díky chytlavým písničkám a skvělému výkonu Hugha Jackmana. Jak si ale spolu se Zacem Efronem a Zendayou poradí s výstředním Jamesem Cordenem a jeho slavným Přechodovým muzikálem tentokráte v New Yorku?

Přepis titulků

Po úspěchu minulých přechodových produkcí bylo jasné, že se z toho stal divadelní kolos. Bylo jen otázkou času, než zavolá Broadway. Mé děti. Mé sladké, sladké děti. Nadechněte se. Jsme na Broadwayi. Takže jsem zavolal příteli Stephenovi Colbertovi a jsme tu. Před jeho divadlem Eda Sullivana na 53.

ulici. A jsem připravený… Ticho! Tiše! A jsem připravený psát dějiny. Nešlo to udělat jen jednou. Nebylo by to fér k historii a dědictví Broadwaye. Nebylo by to fér k talentu Jamese Cordena. Budeme hrát společně s hvězdami filmu Největší showman, který jde právě do kin.

Dámy a pánové, Zac Efron, Zendaya a Hučka Jackman! Tak jo. Netlačte se na ně! Zpátky! Netlačte se na ně! Dík, že jste přišli, lidi.

Vždycky jsem obdivoval to, co James předváděl na Přechodu. Je jasné, že má duši divadelníka. Začněme přemýšlet o představení, které zahrajeme, ano? Myslím, že s mou maličkostí to dostaneme na novou úroveň. Tohle je má vize a mé nápady. Promiň, že vyrušuju, ale… dost jsem nad tím přemýšlel a přišel jsem s pár písničkami. Byla o tom řeč se Zacem a Zendayou a podle mě jsou skvělé.

Jen nějaké možnosti. Dobře, jestli někdo musí na záchod, měl by jít teď. A pak se na to vrhneme. Hele, Hučka je dost nadaný člověk, ale musí vědět, že zatímco by mohl hrát největšího showmana, já se musím chovat jako největší showman. Takže budu za každou cenu vyžadovat dokonalost. Předveďte mi trochu box stepu.

To je ono. Nádhera. Pašáci. Tady je pár věcí, co vám můžou přijít do cesty. To je taxík. Tohle je pizza. To zas hotdog, ano? Snažila jsem si vybavit, odkud je mi Jamesův režisérský styl povědomý. A pak mi to došlo. Je to jako… z reality show Dance Moms. Polož… Polož to. Mám to položit? Co máš za problém, Hučko?

Máš problém? Proč si nestrhneš oblečení, ty velká bábovko? Dost! Trochu uber, jo? Běhejte dokola jak kachny. Běhejte jak kachny. Jste kachny. Jste slepice. Všichni vypadají nadšeně. Zendaya vypadá nadšeně, Hugh vypadá nabuzeně. A já nemám ani páru, co se děje. Ani zbla. Zack skvělý, Zendaya úžasná.

- Hučko? - Jo? - Ještě trénuj. Pomozte Hučkovi. Nahráváte to? Chci se na to podívat, protože mi na 90 % říká Hučka Jackman. Nevím, o co mu jde. Opravdu. Něco mu je. Tak jo, lidi, je to tady. Přišel náš čas. Dejte se do kupy. Jsme tu, jsme v New Yorku a ukážeme jim, o čem Přechodová společnost je. Cítím se v tom námořnickém oblečku velmi dobře. Možná až moc.

- Všichni řekněte Přechod! - Přechod! - Řekněte New York City! - New York City! - Řekněte James Corden! - James Corden! Vy mě ničíte! Jdeme na to! Tohle není nejlepší způsob, jak dělat muzikál. Nebo přecházet ulici. New York, New York! To je ale město!

Strávíme tu jen den a ani o minutu déle. Navštívíme slavné památky. Najdeme tu romantiku i nebezpečí. U světel Broadwaye. New York! To je ale město! Bronx je nahoře a Battery je dole. Lidé jezdí dírou v zemi. New York, New York!

To je ale město! Auta! Auta! Auta! To bylo úžasné! To bylo úžasné! Měl jsem pocit, jako bychom byli v New Yorku! Kde je Zac?! - Kde je Zac?! - Klídek. Je tady. Je v pohodě. Neuvěřitelný! Bylo to úžasné. Překonalo to má očekávání. Zůstaň soustředěná!

A utíkej! Až na to, že tamhle někoho přepadli a my s tím nic neudělali… Ale bylo to super. Jdeme na to, lidi! Minulou noc jsem snila o lodi plující do nebe. A řízením osudu jsem si s sebou vzala kostky. A tak tam stojím a křičím: „Založte mě někdo!“ Pasažéři však poznali, jak se věci mají.

A tak mi řekli: „Sedni si, nebo převrhneš loď!“ A tak mi řekli: „Sedni si, nebo převrhneš loď!“ Ďábel tě vezme s sebou. Chytne tě za klopu kabátu. Sedni, sedni, sedni, sedni. Sedni, převrhneš loď! Sedni, sedni, sedni, sedni. Sedni, převrhneš loď!

Sedni, sedni, sedni, sedni. Vstávejte! Běžte! Běžte! Běžte! Bože, to bylo skvělé, lidi! Slyšeli jste ty klaksony? To byl potlesk vestoje. Co se to ku*va děje? Co se tu teď děje? Další písnička je z Největšího showmana a…

je tu tolik rolí. Nemohl jsem si vybrat. Krotitel lvů, provazochodec, principál. Ale řekl bych, že role, kterou jsem si zvolil, je mnohem slavnější. To je z našeho filmu. Páni. Přestaňte. Těším se, až předvedu kvality a tichou důstojnost vousaté dámy.

Já se těším, jak se předvedu v roli P. T. Barnuma, největšího showmana. Jdeme? Možná hraješ největšího showmana, Hučko, ale všichni moc dobře ví, že já jsem tím největším showmanem. Kámo… Promiň. Můžeme… Co máš ku*va za problém? - Nemám problém. Jen hrajeme. - Jsi hrubý, jsi arogantní a mimochodem mi říkáš Hučka Jackman. Jmenuju se Hugh.

Ne Hučka. Nikdo se tak nejmenuje. Vážně, nikdo. Víš co? Přísahám, že mi rupnou nervy a… Proboha! On přece… neomdlel. Předstíral jsem, protože jsem myslel, že mě složí Hugh Jackman? Ano. Je to Wolverine. Myslel jsem si, že se jmenuje Hučka? Upřímně, ano. Myslel jsem si, že se jmenuje Hučka. Ale přiznávám, že jsem byl na Hučku moc přísný.

Hugha. Myslím Hugha, promiňte. Hugha. - Dobrý? - Jo. Promiň, Hughu. Je mi to opravdu líto. Ty jsi… Hugh Jackman. Umíš… Umíš zpívat, umíš tančit, umíš hrát. Jsi jediný člověk, který je téměř tak talentovaný jako já, a to jsem neunesl.

- To je v pohodě. - Promiň. Promiň mi. Už hoří, vichr věje, už se protrhla hráz. Díky slepé víře jsi nám teď vydán napospas. Už v základech se třesou zdi, držící pohromadě vše, co znáš. Když na cestu se s námi dáš, tam do záře světel barevných, kde království je zavržených. Zde nemožné věci se vyplní přeci.

Show nejlepší začíná! Noc proměníme v den hned, slunce může jen závidět. Zde nemožné věci se mohou dít přeci. Tohle je nej… Auta! Auta! Auta! Běžte! Běžte! Běžte! Ty jsi největší showman! - Vedl jsi to.

- Jamesi, poslyš! - Jsi největší showman! - Poslyš! Ty jsi největší showman! Tak jo, pojď sem. Děkuji. Jsem rád, že to říkáš. - Vážně. Úžasný. - Jsem rád, že to říkáš. Fajn, lidi. Je to tady! Je to tu! Tohle je velké finále. Nakráčíme tam a ukážeme tomuhle městu, zač je toho loket.

Jdeme! Pamatuj si mé jméno, Slávo! Hodlám žít navěky. Naučím se létat vysoko. Cítím, jak to do sebe zapadá. Lidé mě uvidí a budou brečet, Slávo! Zvládnu to až do nebe. Tak ho rozsviť, jako by hořelo, Slávo! Hodlám žít navěky.

Pamatuj si mé jméno, zlato. Pamatuj, pamatuj, pamatuj. Dokázali jsme to! Dokázali jsme to! Když vstoupíte do silnice, nevíte, co čekat na druhé straně. - To je fakt. - Dnes. Na druhé straně čekala produkce, která navždy změnila Broadway. A přátelství. A přátelství.

Přátelství, které nás změní. Zpočátku jsem měl pochyby. A rozhodně… mám pořád pochyby. Nakonec se to povedlo a je to úžasné. - Fakt. - Děkuju, Hučko. Děkuju. Hugh, díky.

Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Cordena hodne dobry! Ale 80% dela Huge Jackman...

20

Odpovědět

Nevím, jestli ti poděkovat, nebo ti napálit.

20

Odpovědět

Tpč, tak do toho nejdu. Toho vyžraného z********a fakt nedám...

411

Odpovědět

Co má co tloušťka dělat s humorem? :D

102

Odpovědět

+Tvé jménoPokud je někdo hloupý, vždy si ke všemu najde své důvody.

51

Odpovědět

Já Cordena nemusím. Jako moderátor těžký průměr, vypadá jak gay kámoš jakýkoliv holky, ale musím mu nechat, že tohle je špica. Jackman je jeden z nejtalentovanějších a nejmíň namyšlených herců v Hollywoodu a tohle se mu povedlo.

160