Jako dítě jsem si myslel, že...Cyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:4 446
Děti mají různé zkreslené představy o světě. Co si myslel Cyprien, když byl malý?

Přepis titulků

Když jsi dítě, přijde období, kdy začneš některým věcem rozumět, ale úplně všemu taky ne. Jako malý jsem si myslel, že vše, co vidíme ve filmech, je pravda. - Že je všechno i ve skutečnosti. - Řekni své sbohem. Střih! Není to "Řekni své sbohem", ale "Pomodli se"! - Aha, omlouvám se. - Znovu! Další herec! Odtáhněte mrtvolu. - Akce! - Řekni své sbohem. - Střih! Do háje!

Už zase? Omlouvám se. A k tomu ještě tohle... To byla hloupost. Jako malý jsem myslel, že když budu šilhat a zafouká vítr, tak mi to zůstane až do konce života. - To mi říkali a já tomu věřil. - Huberte, vidíš to? Umím šilhat... To ne! Zůstanu takhle až do konce života. Tak co budeme dělat? Jdeme do klubu? Chci balit holky. Jako malý jsem si myslel, že sůl získáváme z velryb. Kvůli soli značky Baleine (velryba).

Takže tak. Jako malý jsem koukal na reklamy s vložkami a nechápal jsem, k čemu slouží. A když jsem se zeptal mámy, tak mi řekla: "To je holčičí věc. Porozumíš, až budeš starší." Tak jsem si myslel, že... - Co tu děláš, mami? - Nekoukej se! ...holky tajně polévají vložky modrou tekutinou. To ne, viděl mě lít modrou tekutinu! Běž odsud, běž odsud! Můj život je v troskách. A stejně i s tampony.

- Nechápal jsem, k čemu jsou. - Jsou fakt praktické. V noci se mi mnohem líp spí. Ne, fakt je to fantastické! Trvám na tom, je to skvělé. Holky, je to fakt dobrý nápad! Jako dítěti mi říkali, že jestli se vyčurám do bazénu, tak se moje moč ve vodě zbarví do červena nebo do modra. A všichni to uvidí. Ale není to pravda. Do bazénu můžeš čurat a nikdo to neuvidí. Toto potvrzuje Spolek nechutných prasat. Jako malý jsem myslel, že když hraju Super Nintendo proti počítači, tak na druhé straně sedí osoba, která je za to placená.

Mezitím v Nintendu. - Pauza na oběd! - Jasně, jdu. Je to v pohodě. Aha, ne. Malý Cyprien si chce ještě zahrát. Jako malý jsem si myslel, že moderátor jedné soutěže hrál taky v Batmanovi. Otázka: V šesti koukám každý den na soutěž a doufám, že uvidím Batmana. - Co jsem?

- Úplně blbý. Správná odpověď! Jsem úplně blbý. Jako malý jsem si myslel, že dřív, před dávnými časy, byl život černobílý. Takže by to znamenalo, že v určitou chvíli by lidé prožili přechod na barvu. - To by nebylo špatné. - Hezké šedé tričko. - Díky, není to sytá šedá. Je to normální šedá... Panebože! Co je tohle? Panebože! Co to je? Co se to děje? Ne! To ne! - Ne!

Nechci umřít! - Zbav mě toho! Ne! Proč zrovna já? A to bylo Zjevení barev. Závěr je, že jako dítě jsem byl fakt blbý. Byl jsem takový hlupák! Byl jsem tak tupý. A když jsem byl malý, vypadal jsem takhle. Hlava blbce. A čemu jsi věřil ty jako dítě? No tak, svěř se mi.

Překlad: alicevavri www.videacesky.cz Které západoasijské moře můžeme najít v Jordánsku a Izraeli? - Je to Černé moře. - Ne. Které moře patřící do Severního ledového oceánu je na Sibiři? Je to Černé moře? Které moře mezi Afrikou a Arábií odděluje od Středozemního moře Suezský průplav? - Černé moře? - Ne, Rudé. U kterého moře se nachází přímořské letovisko Jalta?

- U Černého moře. - Ano!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslela jsem, že všichni dospělí lidé umí/rozumějí všemu. Např. postavit barák, programovat, opravit různé věci, vyrobit věci (auto apod.). XD achjo :DDD Opak je pravdou! :D

20