Kdyby byl youtuber prezidentemCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:4 450

Jak by to vypadalo, kdyby se youtuber stal prezidentem Francie? To vám v následujícím videu ukáže Cyprien.

Poznámka: Cyprien zmiňuje pár známých francouzských youtuberů. Normana vám představovat nemusíme, Squeezie je jedním z nejpopulárnějších francouzských youtuberů, který točí videa na podobná témata jako Norman. Dr Nozman je autorem videí s tematikou vědy a techniky, youtuber Dans Ton Corps je zase bývalý ošetřovatel, který točí videa o zdraví.

Přepis titulků

Vlevo je kancelář tajemníka Elysejského paláce. Pane prezidente, jsme ve Zlatém salonu, vaší kanceláři. Jo, to je boží. Mnohem větší než můj pokoj. - Prvním tady byl de Gaulle. - Ale ta židle je hrozná. - Musí mít kolečka, dáme sem židli pro gamery. - Dobře. Jménem šéfa protokolu a celého týmu Elysejského paláce chceme přivítat nejmladšího prezidenta, který byl kdy zvolen. Jo, teď se hlasuje online a mí fanoušci zabodovali, ani jsem nemusel mít program.

Musíme toho spolu spoustu probrat. První věcí je jaderný kufřík. Jako šéf ozbrojených sil musíte znát tajný kód. Nikdo jiný než vy nesmí znát tento přísně tajný kód. 42-37... 42-37... To snad ne. A toto je váš oficiální portrét. Doufám, že se vám líbí. Tahle fotka? To nemyslíte vážně! - Na to nebude chtít nikdo klikat!

- Pardon? Pochopil jsem, musím to udělat sám. Photoshop. Bílé pozadí. Červená šipka. A vytiskneme to. Tak. Tohle je dobrá fotka. Ta lidi osloví. Máme na všechny školy a radnice dát tohle? Jasně! - To je váš telefon, pane prezidente. - A jo! Jsem debil. Ano? Tady je prezident republiky. Yes! Yes! Donald Trump!

Díky, Donalde Trumpe, ale máš špatný číslo, ty Trumpeto! Vy jste to nenatočili? Vždycky musíte točit! Bylo by z toho úspěšný video Prankuju Donalda Trumpa. - Minimálně 10 milionů diváků! - Škoda. To není možný. Už vím, co uděláme. - Uděláme podcast. - Co to je? Od té doby, co jsem prezident, mi nikdo neříká Cypriene. - Teď už ne, všichni mi říkají pane prezidente.

- Pane prezidente. Můžeš mi říkat Cypriene. - Pane prezidente Cypriene. - Jen Cypriene. Pane prezidente jen Cypriene. To je strašný. - Jak se jmenuješ? - Hervé. Hraješ příšerně. Z tebe youtuber nebude. Jaká škoda. A jo, jasně, pojďte dál!

- Dáme to sem? - Jo. - Co to má být? - Product placement. Rozeberte si je, mně stejně nechutnají. - Product placement v prezidentském paláci? - Jo! Viděl jsem státní dluh, tak to musíme nějak zaplatit. Není něco, co můžu udělat jako prezident? V první řadě musíte jmenovat svou vládu. - Já?

- Ministry, které jste si vybral, určitě to máte vymyšlené. - No jasně, udělal jsem to. - Jste si jistý? Jasně že mám vládu! Ptej se! Mám všechny. - Váš premiér? - Squeezie? Norman... Norman bude premiér. - Ministr školství? - Dr Nozman. - Ministr zdravotnictví? - Dans Ton Corps... No, prostě mám seznam. Neboj, pošlu ti ho. - Budu mít projev. - Výborný nápad. Promluvíte k Francouzům.

Jdu volat televizím. Televize? Kde to žiješ? Ne, uděláme živé vysílání na Facebooku. To bude skvělý. Milé Francouzky, milí Francouzi, děkuji vám za důvěru. Jako prezident beru svou roli velmi vážně. Nebudu ztrácet čas a seznámím vás se svou první reformou. Drazí občané, ode dneška budou mít slevu na daních všichni ti, kteří odebírají můj YouTube kanál. Pokud máte otázky, napište mi na Twitter. Pokud ne, pijte Energix! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář