Kouč sváděníCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:7 869

Určitě jste už někdy narazili na muže, který sám sebe považoval za experta v oblasti vztahů. Jednoho takového našel i Cyprien a nebyl by to on, kdyby jeho "zaručené metody" i sám nevyzkoušel.

Poznámka: Norman jako pravidelný pořad už vycházet nebude, protože drtivou většinu jeho videí jsme již přeložili. Jeho místo v neděli večer nahradí právě Cyprien. Doufáme, že se vám bude líbit a získá si vaše srdce stejně jako třeba Norman. 

Přepis titulků

Kámo, vůbec neumím balit holky. Nemáš nějaké rady? Já ne. Ale o někom bych věděl. Dobrý den, jmenuju se William a jsem učitel svádění z Arcachonu. William natočil přes 30 videí s radami, jak dostat do postele co nejvíce žen. Předtím, než oslovíte ženu, se musíte osprchovat. Díky Williame, na to jsem zapomněl! Už 20 let se nesprchuju. Kurva! Jasně, že na to ženy jsou. Ženy milují košile.

A pokud si jako většina chlapů vezmete tričko, ženám se to moc líbit nebude. Noste radši hezké košile, a nejlépe barevné. Ženy milují jasné barvy. Žlutou, oranžovou... To je fakt pravda. Vždycky se žen ptám, co si o tomhle myslí. A ony: "Ne, to se mi fakt nelíbí." Á, tohle jo. To je pěkné. Fialová, jasná barva. Jasné barvy mě vábí, stejně jako světlo láká můry. Má řadu triků, které vždycky fungují.

William spí denně s desítkami žen. Jeho balicí hláška je: Moje balicí hláška, což je balicí hláška, která fakt není špatná... Uvidíte, fakt to funguje. Takhle loví holky. Dávejte pozor! ...Je to, když holce řeknu: "Ahoj, jsem William. Je mi 32 let. Bydlím v Arcachonu. Pracuju jako realitní makléř. A hledám přítelkyni, proto tě oslovuji." NEJLEPŠÍ BALICÍ HLÁŠKA. To je věta!

Ale dovolím si vypíchnout jeden malý nedostatek. Myslím, že když nejsi William, tak to nefunguje. Nebo jsem hloupý a nechápavý. Takže tohle je balicí hláška. Zopakuji vám ji: - Ahoj, jsem William. - Fajn! Trvá na tom, takže to tak musí být. Ale taky má dobrou a užitečnou radu pro svůdníky přesně jako on. Musíte si schůzku ještě potvrdit minimálně 2 hodiny předem.

Protože když na schůzku pojedete 30 nebo 40 kilometrů a dívka nedorazí, tak přijdete o čas, o peníze, které jste utratili za benzín. A náladu vám to taky nezvedne. To jsou rady pro ostatní. Jemu se to nikdy nestalo. Ale vy radši napište, ať jste klidní. Když vám odpoví: "Jasně, schůzka platí", pokračujte s přípravami.

Těsně před odjezdem pošlete druhou SMS: "Chystám se vyrazit. Pořád naše schůzka platí?" Fajn, ať si je člověk jistý. A připomínám, že jemu se to nikdy nestalo. A pak, až budete tak v polovině cesty, zastavte auto a odešlete poslední SMS a napište: "Už jedu, dorazím brzy." To vám zajistí, že nadarmo nepojedete 30 nebo 40 km. Fajn. Já ještě pošlu čtvrtou SMS ve 3/4 cesty se svými GPS souřadnicemi a stavem benzínu, aby věděla, kde přesně jsem. Ale tam už končím, - protože pak volá poldy.

- Ukážu vám, jak balit v supermarketu. Proč balit holku v baru, kde se uvolní a dobře se baví, když ji můžeme balit v supermarketu, kde si kupuje tampony. Zaprvé: do supermarketu nejděte s prázdnýma rukama. Vezměte si nákupní vozík. To je velmi důležité. Když už máte vozík, dejte si do něj balík vody nebo radleru. William stejně jako já nepije alkohol, protože je to zodpovědný muž. Ale zároveň má rád chuť piva, protože psychicky vůbec není v pořádku. Moment, proč pro balení potřebuji košík s radlerem?

Aby si dívky, které oslovíte, nemyslely, že jste profesionální svůdce. To je tak chytré! Vždycky když mluvím s ženami, řeknou mi: "Bojím se, že muži v obchodě jsou profesionální svůdci." Mají pravdu. Koukněte na Williama: svůdce v barevné košili, která vábí ženy. - To není jediná rada, má jich víc. - Nechoďte k dívce moc blízko. Uchovávejte si odstup, asi tak 2 metry. To je legrační, přijde mi to daleko. Ověříme to. Romaine, pojď sem. Nasaď si paruku.

Takže ne, ne. Až tady. To je dost daleko. Je to divné, když chceš oslovit ženu. Asi je to pro dny, kdy ses nesprchoval. Ale William jde ještě dál! Je v budoucnosti! Můžete balit prodavačky za kasou? Ano! My obyčejní smrtelníci myslíme, že ne, protože pracují, dělá se fronta a není ten správný čas. Ale William si to nemyslí! Dělal jsem to hodněkrát. Oslovil jsem jich desítky. Vždycky, když mi daly číslo, tak to bylo buď falešné číslo, nebo nepřijala můj hovor.

Promiňte, potřebuju chvilku, nechápu... Do prdele, William dostal košem! Ale jak William říká: Potřebujete praxi! William vám zdarma ukazuje svou metodu, kterou dennodenně dostane do své postele desítky žen. Potřebujete praxi! V supermarketu. Sotva jsme začali, ale všimli jste si?

Malá kamera, kterou používají jen špioni a psychopati. Jsme v oblíbeném supermarketu, máme vozík, radler. Vše v pořádku. - Je jako ryba ve vodě. - Jsem William, je mi 32 a jsem z Arcachonu. Ta hláška je tak skvělá, že jí spadlo maso. - Jsem svobodný. - Ale já ne. - Vy ne? Dobře. William dostal košem. Dostal košem! Na tohle jsem nebyl připravený. Ale počkejte, tohle je určitě jen výjimka potvrzující pravidlo! Vím to.

William určitě balí ohromné množství holek. Dokazují to jeho videa. Krásná zralá žena. Dobrý den, jsem William. Bydlím v Arcachonu a hledám přítelkyni. Jsem realitní makléř. - Ale já už jsem zadaná. - Aha, dobře. Tak tomu vůbec nerozumím. Tohle snad není možné! Ale líbí se mi, jak zakrývá obličeje s velkým nadpisem přímo přes hlavu. William má také talent na úpravu videí. Ale snad musí mít alespoň 1 video, kde číslo získá! Kráska.

- Mám přítele. - Aha. - Nevypadáte zle. - Promiňte, spěchám. - Vy už jste zadaná? - Jsem svobodný, tak... - Ne, pardon. - Už jste zadaná? - Ano. Počkejte, tomu nerozumím. Jsem v tom úplně ztracený. To by byl první kanál o svádění, kde jsou jen neúspěchy. - K čemu to je? - Představuji vám novou neprůstřelnou vestu. Takhle funguje. Lituji. Velice lituji toho, že jsem to udělal. Krásné zuby. Chtěl jsem tě oslovit. Krásné zuby?

Fajn. Říkám si, jak asi vypadají ženy, které normálně balí. Nádherná žena. Hledám přítelkyni. A vy jste dost krásná. - Děkuji, to je milé. - Počkejte, ještě neřekla ne. Ještě ho neodmítla. Kde se sejdeme? U lékárny? - Tak dobře. - Domluveno. Ano! Takhle se to dělá, to je můj kluk! Balicí hláška, nákupní vozík, radler! A jak dopadla schůzka? - Bylo to falešné číslo. - To nemůže být pravda! To ne! Ale jak říká William, učitel svádění z Bordeaux a Arcachonu: "Teorie je fajn, ale praxe je lepší."

Právě jsem se rozhodl vyspat se s desítkami krásných žen s bílými zuby a použít Williamovu metodu. Jdu na to! Vezměte si dobré kožené boty, hezké kalhoty a pěknou košili, třeba žlutou. Kráska. Jsem William, je mi 32 a bydlím v Arcachonu. Jsem William, je mi 32. - Ahoj, jsem William a je mi 32. - Ty jsi Cyprien! - Ne, jsem William. - Bydlím v Arcachonu.

- Cože? - To ne, jste moc blízko. Tak je to lepší. - Jsi single? - Ano. - Dala bys mi své číslo? Jasně, proč ne, dám. - Hledám přítelkyni. - Ne, díky. - Kupujete tampony? - Nashle. Uděláme snap! Bude to chvilka. - V pohodě. Bydlíš tady někde? - Ne, v Arcachonu. - V Arcachonu. - Aha. - Super, díky. - A jsi single? Ne, ale můžu to zařídit.

- Napiš mi. - Jasně, měj se. - Hledám holku a vy jste hezká. - To je milé, ale ne. - Ne? - Na shledanou. - Ale mám žlutou košili! Chci vám říct, že hledám přítelkyni. Ale teď už jste moc daleko! Nejsem profesionální svůdce, mám radler! Na Williamovi se mi líbí jeho skromnost. Přejmenoval svá videa na svém kanálu na: První vtipný kanál se školou svádění. To znamená, že každý den spí s tolika ženami a ty rady jsou pro něj směšné.

Jestli vás Williamova metoda zklamala, což tedy nechápu proč, tak na YouTube je dost dalších koko..., teda koučů svádění. S úžasnými radami a vynikajícími balicími hláškami. Dobrý den, mohu vám pomoct? Ano, hledám svatební šaty. Já tady ale nepracuju, to byla jen záminka, abych tě oslovil. Odebírej můj kanál. Překlad: alicevavri www.videcesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

btw ten týpek ze kterýho si dělá srandu to taky dělá jen jako recesi ne? Nevěřím že může bejt někdo takhle blbej a ještě to veřejně prezentovat.

63

Odpovědět

Tak to asi neznáš týpka jménem Tomáš Kuča :-)

30

Odpovědět

Taky si myslim, že si dělá srandu. Nejdřív jsem si řikal, že je to hroznej magor, ale čím dál víc se mi to zdálo jako že je to záměrný vtip.

11

Odpovědět

+klJe to celkem pravděpodobné, tady je WIlliamova reakce na videa o něm (s anglickými titulky): MERCI A TOI CYPRIEN !
Říká, že to dělá jako satiru, a děkuje Cyprienovi za zviditelnění. (kanál se dnes už jmenuje william coach en seduction humoristique).

51

Odpovědět

Cyprian a Norman jsou nejlepší francouzští Youtubeři :D

72

Odpovědět

Ti nevím, William též docela válí...

40

Odpovědět

Nevím no.. přijde mi docela ubohé založit celé video na vysmívání se nějakému chlápkovi, který je neméně ubohý. Takové kopání do někoho, kdo už leží.

1710

Odpovědět

Jedna věc je být ubohý, druhá tuhle ubohost všem ukazovat na svém youtubovém kanálu... Cyprien nikomu neleze do soukromí, jen komentuje veřejný YouTube kanál a jeho obsah.

213

Odpovědět

+AnonymousTak treba ta posledni cast, kdy to zkousel v terenu byla dobra. Ale to predtim mi proste neprislo.. jakoze takove sledovani nejhorsiho balice na youtube s komentarem od Cypriena.

Ale jako jo.. urcite mel mit William vetsi sebereflexi

12

Odpovědět

Cyprien také po vydání čelil velkému množství negativních komentářů v tomto smyslu. Proto vydal video "Désolé William" (česky "Omlouvám se, Williame"), kde vysvětluje, že si nedělá legraci z Williama jako člověka a v žádném případě nenabádá lidi, aby ho šikanovali. Cyprien video natočil, protože mu vadí všichni možní "učitelé svádění", pick-up artisti apod, kteří si z balení žen dělají sport nebo kteří na tom mají založenou živnost.

Dlužno dodat, že nedlouho poté i samotný William vydal na svém YouTube kanálu video, ve kterém Cyprienovi poděkoval za omluvu a za podporu.

Cyprienovo video naleznete zde: DÉSOLÉ WILLIAM (pokud by byl zájem, samozřejmě ho sem můžu přeložit).

180

Odpovědět

Začíná mě víc a víc bavit! :D

101

Odpovědět

:D konecne video pro me

21

Odpovědět

Dobrý to bylo. Na to kouknu zase

21

Odpovědět

Niekedy si hovorím že som rád že nie som žena lebo aspoň sa ma cringe ľudia nesnažia baliť v obchode a v iných verejných miestach.

101

Odpovědět

Tak já bych z toho měl asi docela p***l. Těm normálním bych řekl ne a šel dál, ale slizouny bych si vychutnal. Třeba dával jejich čísla navzájem nebo na erotickou linku. Říkal, že mě přitahují jen muži co neotravují v supermarketu, obří fousáči, jen ženy, chlapácký typy a nebo černí albíni. Když by někdo napsal na FB, tak bych si vyhledal jméno jeho dobrého kámoše XY a napsal něco jako: ,,Ahoj, promiň myslím, že se k sobě nehodíme, ale mohl bys mi prosím poslat číslo na svého kamaráda XY, vypadá jako sympaťák´´ Byl bych asi dobrá svině, ale jen na ty, co vypadají, že si to zaslouží :D

20

Odpovědět

Lepší než cokoli co tady bylo od Normana ☺

54

Odpovědět

Škoda, Normana jsem měl rád, doufám, že až vydá něco nového, tak se to tu objeví :) . Ale vybrali jste slušnou náhradu, Cyprien taky není špatný.

82

Odpovědět

Normana tu i nadále uvidíte, jen nebude vycházet pravidelně každou neděli :) .

130