Moje těloCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:5 140
Téměř nikdo není se svým tělem úplně spokojený. Ale Cyprien má pocit, že jeho tělo vytvořil zlomyslný Němec Hans, jemuž se tento projekt moc nepovedl. 

Přepis titulků

Jsem zcela zdravý, nebojte se. A nechci si stěžovat. Ale ten, kdo navrhoval mé tělo, asi ztratil plány, a tak improvizoval. Jmenuji se Hans und vytvořil jsem Cyprienovo tělo. Dělal jsem všechno, co mě napadlo. Třeba můj zarostlý obličej. Moje vousy neví, kde se mají zastavit. Vousy mi zakrývají celou tvář, jsou skoro až u očí. Kdo tohle rozhodl? Vousy. - Ja. Jak se má tvá rodina? Pracuju na novém modelu, mám teď dost práce.

Ja, sehr gut. Pozdravuj ode mě rodinu! Auf Wiedersehen. - Jejda. - Není to mužné, ale depiluju se. Jinak bych vypadal hrozně. Nemám na výběr. Ale nejhorší je moje obočí. Často si ve skečích slepuju obočí do jednoho. Ale tak bych bez úpravy obočí fakt vypadal. Má obočí se asi chtějí shledat. Levé obočí. Pravé obočí. U chlupů a vlasů ještě zůstaneme. Moje vlasy mají zvláštní rozmístění. Češu se. Ale když vstanu nebo vyjdu ze sprchy, zformují se do původní podoby. Což znamená: nahoře nic a po stranách trčí.

- Vypadáš jako... - Wolverine? - Matthieu Chedid! - Debile, baví tě to, co? - Mám problémy se zrakem. To víte. Ale samozřejmě nejsem jako ostatní. To ne! Pravé oko: krátkozraké. Levé: dalekozraké a astigmatické. Šílené. Tady vidíte rozdíl mezi dvěma skly. Proč? Ach, nein! Všechno jsem to pomíchal. Tak vezmu tyhle. Vypadají, že mají stejnou barvu. Mám problémy s pocením.

Když tohle někdo řekne, znamená to, že se potí jako prase. Musím používat deodorant z lékárny, protože se od puberty nadměrně potím. Hlavně v podpaží. I když je jen trochu teplo, lehce chladno nebo zima. Vždycky když vyjdu ven, mám koláče od potu. Výborný. A je tu další krásný den! Taky jsem své tělo zanedbával. Když jsem v osmnácti přijel do Paříže, za pár týdnů jsem přibral 5 kg. A pak dalších 5. Bylo to proto, že jsem byl vystresovaný a můj metabolismus tak reagoval.

Ne. Bylo to proto, že jsem jedl jako prase. A tady moje tělo zasáhlo. Protože nechtělo přibírat jako ostatní. Nebudu vám lhát. Zvorali jsme to. Mohl bych nabírat na břiše, v obličeji. Ale to ne! Nahoře nic nepřiberu. Přibírám jen na zadku, stehnech a na madlech lásky. Ano! Přesně jako žena! Dobře jsme pracovali! Dali jsme všechen tuk do stehen a madel lásky. Bude z toho pěkná žena.

Krásná. Bude mít hezké křivky. Cože? To je muž? A už od začátku to je muž? To nám říkáte teď? Už 26 let si myslíme, že to je žena a dáváme tuk do stehen. Do háje! No jasně... Tak komunikujte! Takový jsem. Mám velké boky a silná stehna. Znáte ty modely s úzkými boky? Mně by se každý vešel do jedné nohavice. Takový je život. Hodně mužů se bojí na ulici koukat na zadky, aby nezjistili, že to je jiný muž.

A já se navíc bojím, že muž, jehož zadek sledují, budu já. Tak to je můj život. Po tomto létě jsem se rozhodl shodit kila navíc, protože jsem viděl svou fotku. Ano, opravdu vidíte prsa. Omlouvám se. Zbyl mi tuk, tak jsem ho dal i nahoru. - Takže jsem začal s dietou... - Počkat! Video o dietě je u mě! - Shodil jsem 26 kg. - A kolik jsi zase nabral? Tak já radši půjdu.

Čau! Moje dieta je jednoduchá. Nejím pečivo a večer jím lehce. Sice tomu možná nevěříte, ale jíst dietně není tak složité. 1. den. Ta polévka je dobrá. 7. den. Mám život na hovno. Prostě mám pořád hlad a na nic jiného nemyslím. Chci tučné jídlo! - Jestli chceš, vezmi si.

- Moc díky. Děkuju. A vezmu si trochu... Díky, kámo. Má velká životní revoluce je to, že jsem začal sportovat. Je to pro mě nové, protože jsem nikdy nesportoval. - Na tělocviku mě vždy vybírali jako posledního: - Ještě váhám, nevím... - Vezmu si... - Jsem tu poslední, ani nemáš na výběr! - Rozpočítáme to? - Pro mě jako "nesportovce" je velice těžké běhat.

Mluvil jsem o tom s lidmi, co pravidelně běhají. Všichni mi bez výjimky řekli: "Běh je fakt jako droga." Má pravdu. Běh je opravdu jako droga. Souhlasíte se mnou? Souhlasíme! Je to jako droga. Promiňte, slyšel jsem váš rozhovor, protože běh je jako droga! Běh je jako droga! Jako droga. Promiňte, bydlím dole a slyšel jsem, že běh je jako droga. Běh je jako droga, jasný? To je vtipné.

Nevěděl jsem, že drogy umí tohle. Do prdele, křeč! Mám hrozný křeče! Už nikdy si nedám drogy! Za měsíc a půl jsem shodil 7 kg. Takže tomu věřím. Za pár měsíců natočím, jak na tom jsem. Pokud zase nepřiberu. Nicméně starejte se o své tělo! Ať už je chlupaté, holé, všech tvarů i barev. S potem či bez, jak chcete. Starejte se! To je vše. Ach, nein! Ještě jsem neskončil. Mám ještě jedno malé překvapení! Začne přicházet o vlasy.

Cože? To ne! Začni odebírat můj kanál. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video jsem neviděl jelikož už z té fotky je mi zle, nechápu co je to s vámi lidi jednoho trotla (Norman) vyměníte za druhého trotrla.

327

Odpovědět

..řiká tydýt

91