SeriályCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:4 400
Kdo by nemiloval sledování seriálů? Cyprien vám v následujícím krátkém videu poví, které z amerických seriálů rád sleduje. A proč nemluví o francouzských? Sami uvidíte...

Přepis titulků

Dáváte si na kartáček pastu před, nebo až po omytí vodou? Je pro to nějaký předpis? Ví někdo, co se má dělat? Ne? Fajn, dost problémů si sám vymýšlím. Zvlášť teď, když budu povídat o seriálech. Takže to s tím nemá nic společného. Budu mluvit o amerických seriálech. Ne že bych neměl rád francouzské seriály. - Ne. - Pozor, komisaři! - Co? Máte to tady špinavé. Aha.

Děkuji. Pokračování příště. Úžasný! Je pravda, že když se trochu nudíš, tak tě fajn seriál dobře zabaví. Ale já jsem sám sobě vnutil jedno pravidlo. Nikdy nezačínej sledovat seriál! Američani točí seriály s velkým počtem sérií. A já se jich pak nemůžu nabažit. Co kdybych začal sledovat Ztracené? O dva měsíce později.

Dnes je koukání na seriály tak jednoduché. Pomocí několika kliknutí si stáhneš celou sérii. Počkejte, moment! Stop! Já nestahuju. V žádném případě. Kupuju si DVD. Důkaz. Nic jste neviděli. Na všechno z toho jste zapomněli. Dejte si pastu na kartáček ještě před omytím.

Osobně miluju americké seriály. Ale irituje mě na nich jedna věc. Scenáristé se někdy trochu nechají unést. Příklad: V první sérii Útěku z vězení jedné postavě uříznou hlavu. A ta samá postava se v další sérii vrátí. Scenáristé si asi řekli: "To v pohodě projde." Ahoj, jak to jde? Copak to říkáš? Tohle? Ta hlava? Ne, to nic není. Stačila trocha izolepy. A trpělivosti.

A je to v pohodě. Jenom občas hlava trochu padá. Ale je to... jen detail. To je vše. Bez problémů. Normální. Problém je, že se ve Francii nemůžeme o seriálech bavit. Tohle téma je tabu. Nemluvíme o seriálech. Z prostého důvodu. Tohoto: A když ho opustila, aby si vzala doktora Stepharda, byl to... Takový neuvěřitelný konec. Kdo by to čekal? Proč se takhle tváříš? Řekl jsem něco, co jsem neměl, že? Taky se díváš na seriály?

To je skvělé! Tak to můžeš tohle video sdílet a sledovat mou FB stránku. Páni, máme tolik společného! Mám chuť ti říct: Jdi na cyprien.fr a koukni na má další videa. To je vše. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hodně slabé na takové téma. Nicméně mě teď zajímá, komu v Prison Break uřízli hlavu a on se potom vrátil?

22

Odpovědět

Myslím že tým naražal na Saru, ktorej "hlavu" nastražili do krabice aby ju našiel Lincoln a zastrašili ho tým. Pričom Sara to naozaj nebola a v ďalšej serii sa znova naplno objavila. Každopadne toto bolo na prelome serii 3 a 4 , nie 1 a 2 ako sa spomína vo videu (a aj to bol viditelny fake aj v seriály).

00

Odpovědět

+mtJj, už se mi to vybavuje. Diks.

00