Sledování seriálůCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:6 336

Po dlouhé době se vrací francouzský youtuber Cyprien. V následujícím videu mluví za všechny fanoušky seriálů, ať už jde o Hru o trůny, Živé mrtvé nebo Rodinu Sopránů. A který seriál nedá spát vám? 

Poznámka: Joséphine, celým názvem Joséphine, ange gardien (do češtiny doslova přeloženo jako Josefína, strážný anděl) je francouzská telenovela. Hlavní postava Joséphine je strážný anděl seslaný z nebe na pomoc lidem, kteří to potřebují.

Přepis titulků

Dneska jsou seriály pro všechny: krátké, dlouhé, komediální, dramatické, historické, dokumentární, animované. Málokdo řekne: - Nesleduju žádný seriál. - Fakt? Ne, fakt žádný. - Odkud jsi? - Z Plu... Paříže. Sakra, dostal mě. - Já to věděl! - Teď musím zpátky. Bravo! Seriály můžeš sledovat 2 způsoby: buď koukáš jednou za čas a užíváš si to, - nebo jsi závislý.

- Ten seriál je boží! - Jo. - O čem mluvíte? - Perníkový táta. - Prý je to dobrý. - Tys to neviděl? - To musíš vidět, bude se ti to líbit... Večer kouknu a řeknu vám. DALŠÍ DEN Tak co, viděl jsi to? Viděl jsem celého Perníkového tátu. To není možné, jsou to desítky hodin.

- Současně sleduju víc sérií. - Viděl jsi Volejte Saulovi? - To je seriál? - Ne, ne. To nic není... Chceš vodu? - Seriál? - Přines tu vodu. Ti, co koukají vcelku, jsou taky těmi typy lidí, kteří na začátku série čekají na vydání všech dílů, aby koukali bez přerušení. To bych nemohl, bojím se spoilerů. Jak to ti lidé dělají? Můžeš vylézt, už vyšly všechny díly Hry o trůny.

Skvělý. Počkej! Už ohlásili novou sérii? - Jo. - Zavři! Nechci slyšet spoilery! - Za 2 roky. - Vypadni! Nový seriál, zvlášť když má několik sérií, znamená desítky hodin u obrazovky. Může to mít následky. Nebuďte hloupí, jako ti lidé, co říkají: Musíš sledovat Rodinu Sopránů. Nebo The Wire. Nebo obojí. Ne, to říct nemůžeš. Jako kdybys řekl: Musíš se naučit čínsky.

Nebo být letecký inženýr. Nebo obojí. Dřív se pár dobrých seriálů vysílalo jen v televizi. Teď když chceš na něco koukat a pustíš Netflix, máš až moc možností. - A tenhle? - Ne, animovaný ne. - Co tenhle? - Ne, Tom Cruise ne. Už vybíráme 40 minut. To už jsme mohli zhlédnout celý díl. - Tak vezmeme první věc, kterou uvidíme. - Fakt? Jo, samozřejmě.

- Ne. - Ne, to ne. - Ne, to ne. - Á... ne. Když koukáš na díl na Netflixu, na konci se ti automaticky spustí další díl. Po pár dílech se zobrazí dotaz, jestli jsi stále vzhůru, musíš to potvrdit. A oni se ptají: Pořád koukáte na seriál? Když dáš "pokračovat", cítíš se trochu na hovno. Tak co?

Jeden díl ještě zvládnu. Podle mě spí. Kdo by koukal na 8 dílů v celku? Nikdo. Lidi chodí ven, sportují, chodí na výstavy, pracují. Neleželi by jako trosky a nekoukali hodiny na seriál. - Ale jo, já pořád koukám. - Ups. Omlouvám se. Ať se vám líbí! SPOŘIČ OBRAZOVKY. - Měl bych jít spát. A najít si práci. Myslím, že Netflix je nejsdílenější služba na světě. Každý chce využívat účtu toho druhého. Nikdo za to nechce platit. Otázka zní: Kdo ti dá svůj účet?

A heslo k mému účtu na Netflixu získává... Můj bratr! To jsem vůbec nečekal! Chci poděkovat rodičům, kteří jsou v sále, dívají se na mě a dali mi sestru. A díky sestře, že platí měsíčně 14 eur. Jsem dojatý. Nečekal jsem to. - 23R... - Můžu si půjčit...? U seriálů narazíš na zvláštní věci. Sledoval jsem je s francouzským dabingem, ale na nové série jsem musel koukat v originálu.

Je hrozně divné koukat na známé postavy, které mají najednou jiný hlas. Je to jejich pravý hlas, ale je to divné. Jako kdybych teď mluvil tímhle hlasem. Nevím, jak to zní, ale je to divné. Když v původním jazyce... Dobře. Už tak nebudu mluvit, nebojte. Když v cizině vyjde úplně nový díl a u nás je noc, tak k němu už za hodinu najdeš titulky na všech stránkách. Jsou lidé, co překládají celou noc. Jsou to hrdinové našich všedních dnů. - Ráno jsem viděl nový díl Živých Mrtvých.

- Vždyť vyšel v noci. - Našel jsem titulky. - Lháři. Byly skvělé. Ale tolik gramatických chyb! Ten kluk nezná rozdíl mezi mě a mně. - Jako fakt? - Jo. Pracuje ve 4 ráno. Je běžné dělat chyby. Má mít Pravidla. Chyby pokazí celý příběh. Dělá to ve svém volném čase. Je to hezké. A kdybys viděla tu jeho přezdívku...

DarkZork28. Kolik mu je? Osm? - A díl je dobrý? - Úžasný. Chceš to říct? Ne, díky. Takže, mě a mně... Dneska tě seriály úplně stresují. Zamiluješ si jednu postavu a ona umře. To pořád dělají ve Hře o trůny, Živých mrtvých, v Joséphine... Ne, tam ne. Jak se scenáristé dohodnou? Můžou říct: "Teď je všechny zabijeme."

- Jsi scenárista? - Je to Baratheon? - Není. - Taky hraješ Kdo zůstane naživu? - Je to bastard? - Ne! - Vlastně jo, spletl jsem se. - Tak ho oživíme? - Jo. - Kdo zůstane naživu. Hra od HBO. Titulky: alicevavri www.videacesky.cz SLEDUJ MĚ. DEJ LÍBÍ SE MI. SDÍLEJ. VYČISTI SI ZUBY. Tady klikni a začni mě sledovat.

To zvládneš! You can do it!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ámen bratře, být seriálový fanoušek na plný úvazek je vskutku náročné!!!

120

Odpovědět

Tak ho oživíme. Ahahaha!
Nádhera, díky. :-)
I ty zuby jsem si šel vyčistit.

150

Odpovědět

Jsem rád, že zmínil Rodinu Sopránů. Neskutečnej seriál!

10

Odpovědět

super video, aj vtipne, mne neda spavat fargo, breaking bad som vzdal na zaciatku druhej serie,zatial

02

Odpovědět

Fargo, kdo by to do tebe řekl, V M Vargo :-D

20