SnapchatCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:4 368

Jak se chovají lidé na Snapchatu? A kterých pět věcí nemůže Cyprien vystát? To se dozvíte v následujícím videu.

Poznámka: V závěru Cyprien mluví o svém videu Jsem Rumun.

Přepis titulků

Nevím, jestli víte, že na Snapchatu... Jo tohle? Přestěhoval jsem se. Ne, je to lež. Je to jen kulisa, za ní nic není. Ani lampa nefunguje. Tak tahle funguje. Starým lidem vysvětlím, co Snapchat je. Je to aplikace umožňující posílat zprávy, fotky či videa, které trvají pár vteřin. I vy staří si ho můžete stáhnout, když napíšete FACEBOOK. Tak. Snapchat. A je to. Technika proti starým. Zpočátku je trochu divný. Proč posílat fotku, která se hned smaže? Fotografie je velké umění, něco nám sděluje.

Je noblesní. Konečně. Hrdě vám představuji své mistrovské dílo. Líbilo se vám? Promluvíme si o něm? Na Snapchatu děláš rozdíl mezi tím, co pošleš někomu stejného pohlaví, třeba kámošům, a tím, co pošleš opačnému pohlaví. Třeba holce, s kterou chceš spát. Tohle je divné. Realita taková není. Každý rád dostane roztomilý, i trochu koketní snap. Nebo jenom koketní.

Když takový snap přijde kámošovi, chceš ho vidět. To je ale kost! Pozdě, promiň. Měj se. Ta je pěkná! Tak jako dřív na Twitteru vám teď představím 5 otravných věcí na Snapchatu. Číslo 5. Snap od umělce. Někdy dostávám úžasné snapy, které ten člověk upravoval hodiny. A když to srovnám se svými, tak se cítím blbě. Ten člověk je na obrazovce mobilu lepší, než bys byl ty s plátnem.

Když mi přijde tohle, neodpovím na to. - Aby z toho ten člověk zešílel. - Ten snap jsem dělal 3 hodiny! - Alespoň odpověz! - Jo, jsem debil. Číslo 4. Můžeš si vybrat délku svého snapu. Nevím, proč někdo nechává maximální dobu pro snap, který o ničem není. Proč? Proč dáváš své kočce 10 vteřin? Za tu dobu se toho může hodně stát. - Zatýkám vás. - To není možné. - Zachránil jsem vás.

- Dík. Hele! Anebo. - Umřeme tu! Ano, mami? - Haló? - Co? - Jsem tvá matka. - Tati? Mami? Číslo 3. Můžeš zjistit, kdo udělal screenshot tvého snapu, to se hodí. Někteří lidé dělají screenshoty všeho, co děláš. - K čemu jim to je? - Sbírám fotky lidí. Vytisknu si je. A pak si je takhle nacpu do pusy. (asi proto) Číslo 2. Někteří lidé dělají snapy na 10 vteřin a někteří naopak jen na 1 vteřinu.

Co přesně stihneš vidět za 1 vteřinu? Je to taková paměťová hra. Ale většina snapů tohoto typu jsou fotky penisů. Proto ty screenshoty dělám. Číslo 1. Nejvíc mě na Snapchatu vytáčí, když mi přijde krátké video, ale mám nastavený tichý režim. Doufám, že to nebylo důležité. I přes tu kritiku mám Snapchat rád. Někdy mi přátelé pošlou něco skvělého a vtipného. Můžete si mě přidat, můj účet je jednoduchý, CyprienVideo.

Ale jak se bavit o Snapchatu a nezmínit ten největší strašák všech uživatelů? Všichni se bojí, že jednoho dne... Už od začátku si všechny fotky ukládáme. A odteď jsou k dispozici na internetu. Mějte se hezky! Začni mě sledovat! Jen jestli chceš. Jestli ne, nemusíš. Jenom jsem to tak řekl. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz Ještě chci něco říct k minulému videu.

Nebylo ode mě hezké říct, že Romové jsou zloději. Mrzí mě, že jsem to řekl. Byla to ode mě hloupost. Nikdy jsem nechtěl šířit nenávist. Chci dělat přesný opak. Nechci škatulkovat jisté skupiny lidí. Chci jen, aby se všichni smáli. Udělal jsem chybu a doufám, že vy ji neuděláte. Spoléhám na vás.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na mobilu je člověk tak nějak zvláštně bezmocný. V počítači nikdo nemá šanci zjistit, že si dělám screenshoty. Můžu si ukládat fotky a videa, jak se mi zachce.

00

Odpovědět

Ta závěrečná poznámka byla zbytečná, každý přece ví, že tím nemyslel všechny cikány. Bohužel je to ale skutečnost, že je větší pravděpodobnost, že narazíte na cikána, s kterým budete mít nepříjemnou zkušenost, než na Roma, který bude úplně v pohodě. Jen pro info pro sluníčkáře a jinou lidskou havěť: kdyby bylo v Čr + jinde ve světě víc těch přizpůsobivých Rmů, než těch nepřizpůsobivých, proč by odpor vůči cikánům byl tak velký? A proč více než polovina populace v Čr má s cikány alespoň jednu nějakou negativní zkušenost?

31

Odpovědět

Já myslím, že ty negativní zkušenosti vyvažují ty pozitivní zkušenosti. Jako například to, že dobře hoří.

00