Damon Wayans Jr. u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:709
Počet zobrazení:7 324
Damon Wayans Jr. je jedním ze čtyř potomků amerického herce, komika a producenta Damona Wayanse. Damona Jr. a jeho sourozence a další rodinné příslušníky můžete znát především díky podprůměrným parodiím, jako jsou například Děsnej dupák nebo Pidihajzlík. V současné době se ale tento herec objevuje na stanici ABC, jako jedna z hlavních postav komediálního seriálu Happy Endings. Zahrál si také v pilotní epizodě povedeného seriálu New Girl, kde byla ale jeho velmi vtipná postava Coache v dalších dílech nahrazena postavou Winstona v podání Lamorna Morrise. Tento rozhovor byl odvysílán 5. prosince 2011.

Přepis titulků

- Jak se máš? - Fajn, chlape. Chci ti poblahopřát k novému seriálu. - Díky. - Odvádíte skvělou práci. Na začátku šou jsme zmínili tvoji velkou talentovanou rodinu. Máte tam spoustu vtipných lidí. Kdo je z nich nejvtipnější? Nejvtipnější z nich je určitě moje babička.

Babička Wayansová, která má na svědomí celý rodokmen Wayansů. Potlesk babičce za to, že nikdy nepoužívala kondom! To teda jo! Zásadně bez ochrany! - Vážně je nejvtipnější? - Proboha, dostala se do toho věku, kdy je jí úplně jedno, co vypustí z pusy. "Svůj život mám za sebou, můžu si říct, co chci."

Má v domě takové to křeslo, do kterého si sedneš a ono tě vyveze do schodů. - To u zdi. - Jo, vyveze tě bokem nahoru. Babička má ve zvyku si do něj sednout a někomu vynadat těsně předtím, než odjede. Únikovka. Řekne vám, co má na srdci a než stačíte odpovědět, je dávno pryč.

Říká ty nejhorší věci, jako: "To dítě bys měl vzít na test DNA, protože ti vůbec není podobné." No tak, babi! To je geniální. Proč utíkáš? Měla bys zůstat tady dolů. Kéž bych měl taky takové křeslo.

Asi si ho tu nechám nainstalovat. "Jo, fakt? ...tvoje mamka!" A pak by byla reklama. Tvůj táta je Damon Wayans. Dlouhou dobu dělal stand-up komika. Byl velmi uznávaný komik. Když jsi vyrůstal, mluvil o tobě na vystoupeních? Mluvil o mně pořád. Mám pocit, že to... Při každém speciálu o mně mluvil.

Při posledním speciálu, kterého se zúčastnil, mluvil o tom, jak jsem jako malý často masturboval. Využil jsem jakékoliv příležitosti. Přišel jsem domů a řekl: "Už zase špagety? Na chvíli si odskočím." A odešel jsem na záchod... Dostávalo mě to. A o pár let později...

jsem byl na rande s jednou holkou. Líbali jsme se a začínalo se to rozjíždět a ona na mě: "Počkej chvilku." "Ty jsi ten "už zase špagety" kluk?" To snad ne! Jo, a já na to: "Jo, na chvíli si odskočím." Tvého tátu trochu znám, máte stejný smysl pro humor?

Jo, jsme si dost blízcí a pořád se navzájem rozesmíváme. Rád rozesmívám i sám sebe. Prostě někdy udělám něco nečekaného, abych se trochu pobavil. Co jsem tak nedávno udělal? Jo už vím! Třeba jsem šel do obchodu a zaplatil za to, co jsem koupil, ale potom utekl, jako bych to ukradl. Prodavač reaguje úplně stejně, jako kdybyste to opravdu ukradli.

- Bude to za 4,16. - Tady máte, děkuju. A potom jsem utekl. A on na mě: "Brácho, brácho! Co děláš?" "Vždyť jsem ti zaplatil, kámo." "Promiň, to jsou reflexy." - To zní nebezpečně. - Jo. Je to velmi nebezpečné.

Ještě o něčem mi musíš říct, protože jsem tam nikdy nebyl. Ty jsi byl pozván do sídla Playboye a šel jsi tam, takže o tom chci slyšet. Byla to pastva pro oční bulvy. Byla to fakt paráda. - Myslíš nádherný dům? - No jasně, ten dům. - Architektura. - Fakt nádhera. Opravdu obrovský dům.

Já vůbec nemám ponětí, co si mám představit. Bylo tam strašně moc lidí. Spousta krásných holek a celebrit, které jsem ani neznal. Viděl jsem tam Michaela Baye. Ten chlap je vyrýsovaný! - Ten režisér? - Jo, režisér Michael Bay je ten nejvyrýsovanější borec, jakého jsem viděl. To měl na sobě jenom zástěru přes rozkrok? Měl na sobě...

Já nevím. Byla to nějaká zvláštní košile. Měl ji rozepnutou a na každé straně jednu buchtu. To měl jako tak namakané břišáky? Nejdřív jsem si ho ani nevšiml. Koukal jsem po holkách a někdo mi říká: "Vole, to je Michael Bay." Tak se podívám a říkám: "Ty vole, ten je vyrýsovaný." Měl tam pekáč buchet a i takový ukazatel na penis. Já nevím, co je ukazatel na penis.

Jsem tu asi jediný, kdo neví, co to je. Taková ta věc, co má DeAngelo. Takový malý břišní šelf. Jo, takový břišní... Už asi... Říká to: "Když půjdete tudy, najdete něco fajnového." Co když někdo... - Určitě ho máš taky. - Žádný ukazatel nemám. Nešahej na mě!

Tohle je moje zóna. Moje zóna. Tohle je tvoje zóna a tohle je moje. - Conane! - Jen ti říkám, že nemám ukazatel na penis. Irští katolíci nic takového nemají, chápeš? Nic tam není. Existuje nějaké cvičení, díky kterému to vznikne? Já nevím, poprvé jsem o tom slyšel...

Jo, to by mohlo být ono. A pár těchto... - Tenhle pořad je v háji, - Ale to ne. - Pořad je v háji. - To je hrůza. - Podělali jsme to. - Já vím. Seženu si ukazatel na penis! Happy Endings je vtipný seriál. Měli byste to sledovat.

Každou středu ve 21:30 na ABC. - Blahopřeju. - Díky, kámo. To byl Damon Wayans Jr., dámy a pánové. Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mara: Talk show tu jsou každou středu a neděli v 17:00.

180

Odpovědět

Chtěl jsem se zeptat, kdy bude další díl? V jakých intervalech to sem dáváte?

180

Odpovědět

BugHer0: Tak to jo, dík za osvětlení. :-)

180

Odpovědět

Nejdriv jsem to chtel tak trochu prepinat, ale pak se to zvrtlo v jeden z nejlepsich rozhovoru co tu byly prelozeny
Ten chlapek je neuveritelne sympatickej clovek :D a smysl pro humor ma skvelej :D

180

Odpovědět

Tak tohle byl fakt skvělej rozhovor :D

181

Odpovědět

Ten cápek je super ! Víc s nim :D

180

Odpovědět

Sakra to mě rozsekalo, všechny historky co řekl :) ale totlně mě dodělal ukazatel na penis :D :D

181

Odpovědět

když jsem si pouštěl toto video, tak jsem si říkal, co to je vůbec za borce a byl jsem rád, že video má 5 minut, ale teď se toho borca nemůžu nabažit. Přeložte s ním ještě něco ;)

181

Odpovědět

haha tak ta historka v obchode bola pecka:D asi aj ja to nekedy vyskusam:D uplne som sa na tom šúlala:D

180

Odpovědět

Pajjoun: Většinou má hlavního hosta, se kterým mluví tak 8 - 13 minut a pak 2. hosta, se kterým bývá rozhovor kratší plus v závěru je ještě vystoupení hudebního hosta, se kterým ani rozhovor nedělá. :-)

181

Odpovědět

Pěknej rozhovor, ale jaktože byl tak krátkej? Vždyť většinou maji rozhovory u Conana cca 10 minut, ne? Nebo je tenhle rozhovor z jiný části show, než rozhovor z velkejma celebritama? (ještě sem neviděl celej díl, tak fakt netušim, jak to má rozdělený) :-)

181

Odpovědět

wow,palec nahoru ze jste nevybrali nejakou znamou 'stár' ale taky nekoho neznameho kdo je ve skutecnosti nehorazne zabavnej:) myslimze vetsina lidi,vcetne me, Damona neznala ale po shlednuti videa si na nej udelala hodne dobry dojem:) nehorazne vtipnej typek,skoda ze to bylo kratky teda mno:/

191

Odpovědět

Penis pointer mě hrozně rozsekal :D Skvělej název a ke všemu to tak fakt vypadá :D

181

Odpovědět

tak mna tento rozhovor bavil :) ... myslim že Damon bol velmi vtipny a škoda že to nebolo dlhšie zato asi prvy krat som citil že Conan neak moc nežiari .. trocha mi pripomenul Lettermana ktory ma neak čas nebavi .. ale i tak Conan je stale T.O.P

181

Odpovědět

ach, proč nejsou ty videa delší..díky za překlad!

181

Další