Daniel Kitson - Fotbal ve škole

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:415
Počet zobrazení:5 072
Neobvyklý stand-up komik Daniel Kitson se vrací. V minulém videu si především utahoval sám ze sebe, dnes si střihne krátkou historku ze svých mladších let. Určitě i vy znáte nebo pamatujete tělesné výchovy, během kterých se hraje fotbal. Poslechněte si, jak se s ním jednou Daniel vypořádal.

Přepis titulků

To byl delší nástup, než jsem čekal. I než jste čekali vy, vzhledem k délce potlesku. Z toho si nic nedělejte, ale budu teď v televizi vypadat jako debil. A není to jenom moje vina. Byl jsem tu loni a šlo to dobře, tak si to pamatujte, kdyby to letos nevyšlo. Loni jsem vypotřeboval svý krátký vtipy.

Máte totiž 4-5 minut, během kterých jste vtipní, pak odejdete a zapomenou na vás. Vtípky už nemám, takže vám povím příběh. Je to v podstatě jeden gag a pokud se nebude líbit, tak už nemám ani hovno. Takže žádný stres, však víte... Rád jsem hrával fotbal. Pořád ho hraju a nejsem tak špatnej, jak by se mohlo zdát.

Ve třeťáku mě vždycky vybrali jako posledního. Jen já a lavička. "Moment, radši si vezmem lavičku." V pátým ročníku jsem se stal kapitánem týmu. "Teď mám moc já." Ve 14 letech na tom velmi záleželo. "Ozymandie, pohlédni na mé království a zoufej si, smrtelníku. Co? Pardon, beru si Trevora." Napadlo mě vybírat si hrozný hráče, který vždycky vybírali jako poslední, a vybrat je jako první.

Rozmrdat systém. "Co? Zákon? Hajá!" "Co? Zvyklosti? Bléé..." Ničím zákony, odsouvám zvyklosti. Jsem rebel, nehraju podle vašich pravidel, madam. Napadlo mě vzít hrozný hráče jako první. Takže na první hodině těláku jsem stál já, vedle další kapitáni a před náma potenciální hráči.

Vybíral jsem jako první: "Darren." Darren byl nejhorší fotbalista. A taky to byl mentál. Mentál naší školy. Každá škola takovýho má a Darren byl ten náš. Byl to opravdovej mentál. Jednou na učitele 10 minut řval "chcípni" a netušil, že dělá něco špatnýho. "Chcípni, chcípni, chcípni, ty chcípáku. Nejsi můj pravej táta."

Jednou to vážně řekl: "Nejsi můj pravej táta." "Nejsem, Darrene, jsem žena, můžeme pokračovat?" "Chytrý vtipný zvrat na závěr," řekl. Takže jsem řekl: "Darren!" Celá místnost udělala... A já: "Jó, změny jsou tu." A on přišel... Ne, přišel, hodně sebou škubal a tak... "Chcípni, chcípni." A já: "Jupí, náš tým."

Pak byli na řadě další kapitáni: "Ben Weldey, nejlepší hráč." "Tom, druhý nejlepší." "Roger, třetí nejlepší." Přišel jsem na řadu já a já pro efekt počkal. Slyšel jsem, jak šeptají: "Páni, co udělá teď? Nedodržuje běžné zvyklosti. Pokud se nemýlím, tak je mezi námi rebel." Po chvíli jsem řekl: "Duran." Měl podobné jméno jako Darren, byl druhým nejhorším fotbalistou, budoval jsem tým snů, a byl rovněž mentál.

Často během polední pauzy jedl jogurt Crunch Corner. Máte ho tady taky? Ne? Většina komiků by si zjistila, jestli... ústřední část jejich historky pochopí v dané oblasti. Ale já ne. Já jsem rebel. Vysvětlím vám, co je Crunch Corner.

Prosté. Máte velkou část s jogurtem. To je jogurt. A v rohu je malá část s křupkami. Anglicky "crunch", v rohu - "corner". Tvoří to ten název. Ty křupky se měly překlopit dovnitř. On to tak nedělal. Po jedné je vyndal a pečlivě je naskládal na jogurt. Prostě to byl mentál. Tak jsem ho vybral a on nemohl uvěřit, že nezůstal jako poslední.

Měl úsměv na svým přiblblým ksichtu. A potácel se ke mně. "Funguje to," říkám si. A když byl tady, Darren, nejhorší hráč, se ke mně naklonil: "Durena neměls brát! Hraje jak kokot! Tohle není charita. Já chci vyhrát! Co ty? Nejsi můj pravej táta, chcípni." No, doufám, že se vám líbil můj gag. Byl pro mě velmi poučným.

Díky moc. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

On je jenom předskokan, co? To je škoda... Mít vlastní část show, tak nám toho řekne mnohem víc. :D

200

Odpovědět

"Předskokan" přímo ne, jde prostě o komediální festival v Austrálii, kde vystupuje spousta komiků a každý má vymezený kratší časový limit.

Jinak samozřejmě má i vlastní celovečerní představení, ale bohužel toho s ním na youtube moc není.

190

Odpovědět

Škoda žo to celý nakonec vyznělo tak nějak do ztracena, zřejmě kvůli časovýmu omezení.

222

Odpovědět

Prosím další. :-)

210

Odpovědět

Píšu to sem, protože nevím kam jinam a tady by si toho ještě někdo mohl všimnout.
Chtěl bych poprosit o nějaký novější rozhovor s Leonardem DiCapriem.
Už tady je rozhovor s legendami Deppem a Meryl Streep. Tak teď by to chtělo DiCapria, teď asi nejlepší horce.

1917

Odpovědět

Co to třeba napsat do sekce "Vzkazy a požadavky"...? Jen takovej nápad.. (:

200

Odpovědět

Jeho první video bylo parádní, ale tohle byla slabota.

1910

Odpovědět

Minulé video bolo skvelé, toto o dosť slabšie. Škoda, tešil som sa na pokračovanie. Snáď ho tu ale ešte uvidíme s lepším videom.

193

Odpovědět

má stejný přízvuk jako Theon Greyjoy z Game of Thrones :P

181

Odpovědět

Styl humoru, který se mi líbí, jen škoda absence větší pointy nebo gradace na konci.

213