Daniel Radcliffe odpovídá na nejčastěji vyhledávané dotazy

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:8 377

Představitel Harryho Pottera odpovídá na nejčastěji pokládané otázky o své osobě. Jak se dostal k herectví, kterým klubům fandí, kolik měří? To vše se dozvíte ve videu.

Přepis titulků

Ahoj, jsem Daniel Radcliffe a budu dělat interview od Wired. Našeptávač ukazuje nejvyhledávanější spojení. Tohle odtrhnu, fajn. Wired se ptá Daniela Radcliffa na to, co nás pálí. Jaký díl Harryho Pottera má Daniel Radcliffe nejradši? Miluju ten poslední, ale taky pátý, který lidi nemají tak rádi, jak jsem zjistil. Mám ho rád, ten vztah Harryho a Siriuse, hraje tam Gary Oldman, bavilo mě i natáčení, užili jsme si to.

Takže druhá část sedmého nebo pátý díl. Z jaké země je Daniel Radcliffe? Lidi se na to pořád ptají, cool. Jsem z Anglie. Asi jsem měl někde americký přízvuk, tak mě nepovažují za Brita, to mi lichotí. Mám za to, že proto se na to někdo ptal. V jaké písni Daniel Radcliffe rapoval? Jmenuje se to Alphabet Aerobics od Blackalicious. Nejsem od přírody takový ten cool člověk, a když mi dali příležitost se předvést s The Roots za zády, řekl jsem si, že další šanci udělat něco tak cool už nedostanu.

I když jsem byl nervózní, cítil jsem, že do toho musím jít. Takže Alphabet Aerobics, originál je lepší. Do jaké bradavické koleje patří Daniel Radcliffe? Do Nebelvíru přece. Co je Daniel Radcliffe za znamení? Myslím, že jsem na přelomu mezi Rakem a Lvem, ale úplně na to nevěřím.

Díky. Je Daniel Radcliffe na sociálních sítích? Ne. Rychlá odpověď. Kdybych byl na Twitteru, určitě bych se s ostatními hádal. Jestli se za mě někdo vydává, můžete ho poslat víte kam. Je Daniel Radcliffe fandou Detroit Lions? Ano, to lidi udivuje. Z amerických týmů dělím přízeň mezi New York a Detroit. Moje přítelkyně je z Flintu u Detroitu, takže hodně fandíme Red Wings.

Má Daniel Radcliffe šikovnější levou nohu? Ne, myslím, že obě moje nohy jsou stejně levé. Hraje Daniel Radcliffe nového Wolverina? Bude nový film o Wolverinovi, který začíná tím, že Hugha Jackmana vyperou na 60° a vzniknu z toho já. Ano, jsem rád, že to můžu oznámit. Je Daniel Radcliffe a Elijah Wood příbuzní? Mělo by tam být "jsou", ale dobře.

Nejsme příbuzní. Elijaha jsem potkal jen jednou. Lidi si nás často pletou. Maskérka mi nedávno na natáčení tvrdila, že hraju ve filmu s Vinem Dieselem, že viděla trailer. Pryč s tím. Proč je Daniel Radcliffe na Novém Zélandu? Už nejsem, byl jsem tam minulý rok. Natáčel se tam film Guns Akimbo, což je šílený akčňák, taková divná bajka, komedie, cosi...

Hraju chlapa, co zažije hodně strašlivých věcí, jednoho rána se vzbudí a zjistí, že mu k tělu přišili pistole. Zamiloval jsem se do scénáře asi na 10. stránce, kde se snaží hrozně opatrně jít na záchod a má pistole místo rukou. To byl moment, kdy jsem věděl, že to chci hrát. Proč se Daniel Radcliffe stal hercem? Byla to náhoda, byl jsem ve správnou dobu na správném místě.

A objevil jsem, že to miluju. Když tak slýchám o dětských hercích, měl jsem štěstí, že mě hrozně bavilo to, co jsem dělal. Proč měl Daniel Radcliffe dlouhé vlasy? Asi na roli Frankensteina, měl jsem příčesky. Vyhněte se tomu... Jestli můžete. Říkali mi, že vypadám jako mini Snape. Tak si to přeberte.

Proč nosí Daniel Radcliffe tu samou bundu každý... den? Když jsem hrál v jedné hře, nosil jsem půl roku jednu bundu, uvědomil jsem si, že když budu chodit z divadla ve stejných džínách a bundě, bude to vypadat, že mají všichni paparazzi fotky ze stejného večera. Když máte šanci paparazzi naštvat nebo získat takové maličké vítězství, je to zábava. Kde. Kde teď Daniel Radcliffe žije? Pendluju mezi Londýnem a New Yorkem, většinu času jsem v Londýně.

To nejlepší z obou světů. Kam chodil Daniel Radcliffe na střední? Na školu City of London. Bylo to super, podporovali mě v hraní v Potterovi, pomáhali mi, ale v podstatě jsem byl pořád na place. Odkud Daniel Radcliffe pochází? Zase! Z Anglie. Pořád součástí Evropy, víte jak.

Kde potkal Daniel Radcliffe svoji přítelkyni? Na natáčení Zbav se svých miláčků. Naše postavy se potkají a flirtují. Museli jsme improvizovat, viděli jsme se poprvé. Takže máme zvláštně cool, roztomilou nahrávku toho, jak se poprvé setkáváme a flirtujeme. Jo, čau! Pochází Daniel Radcliffe z Británie?

Ano. Má Daniel Radcliffe syna? Ne. Nemám, aspoň ne v době natáčení. Má Daniel Radcliffe tetování? Ne, ne v době natáčení. Chtěl bych tetování a líbí se mi na ostatních, ale když o tom přemýšlím, ozvou se mi v hlavě hlasy kamarádů maskérů: "Máme chodit o půl hodiny dřív, zakrýt to tetování, když máš být na scéně nahoře bez?

Ne, díky." Zpívá Daniel Radcliffe? Ano! Udržím melodii. Hrál jsem v muzikálu na Broadwayi, vím, co to je umět zpívat. Tak dobrý nejsem, ale dokážu udržet jednodušší melodii, aniž bych se totálně ztrapnil. Má Daniel Radcliffe rád Emmu Watson? Ano. Já, Rupert, Emma i ostatní mladí herci jsme si dobře sedli. Asi všichni chtějí, abychom byli nejlepší kamarádi i mimo film.

To uvědomění, že jsme si tím prošli jen my tři, tu vždycky bude. Myslím, že to nás navždy spojuje. Má Daniel Radcliffe rád Ruperta Grinta? Viz výše. Samozřejmě že ano. Chodil...

Aha, minulý čas. Chodil Daniel Radcliffe na vysokou? Odešel jsem, jestli se to tak dá říct. Tam člověk často hledá, co chce dělat, ale to jsem věděl, aspoň obor, kde chci dělat. Odvedlo by mě to od toho, co jsem chtěl dělat. Hrál Daniel Radcliffe... Ufňukanou Uršulu? Ne! U většiny těch otázek chápu, kde se berou. U téhle moc ne. Hrála ji Shirley Hendersonová, nejsme jedna osoba.

Co Daniel Radcliffe studoval? Historii, filozofii, náboženství a literaturu. Vyhrával Daniel Radcliffe... Oscara? Zas se mi nelíbí to sloveso, ale ne nevyhrál. Oscara rozhodně nemám. Vůbec nevím, za co bych ho měl dostat. Co je Daniel Radcliffe... Co je Daniel Radcliffe!

To je složitá otázka, jsem... Hlavně voda a uhlík. Kolik je Danielu Radcliffovi? Teď 29. Záleží, kdy se na to díváte, může mi už být 30, 31, 32. Internet je tu napořád, ale míň než 29 už mi nebude. Jaké bylo dětství Daniela Radcliffa? Překvapivě normální, myslím. Jestli je dětství šťastné, když jste zdraví a je sranda, tak jsem měl velmi šťastné dětství.

Bylo jiné než u ostatních, ale Orson Welles řekl, že být na place je jako mít tu největší bednu s hračkami. A to pořád platí. Co spojuje Daniela Radcliffa a Vigga Mortensena? Jako že jsem Elijah Wood? První film Daniela Radcliffa? Byl to Agent z Panamy.

Byl jsem syn Geoffreyho Rushe a Jamie Lee Curtisové. Hrál tam i Pierce Brosnan, ten byl fakt milý, protože jsem ho musel děsně s*át. Poslední. Kolik stop Daniel Radcliffe měří? 5,5. Kdybych si vzal podpatky, asi se dostanu na 5,6. Jak nakreslit Daniela Radcliffa krok za krokem? Teda...

Já vůbec nevím. Začněte očima, nakreslete dvě velké děsivé oči a máte napůl hotovo. Jak Daniela Radcliffa objevili? Existuje taková historka, v podstatě to tak bylo. Bylo to tak, že jsem šel s rodiči do divadla a producent Pottera seděl před námi. Pravda je ale trochu nudnější. Už mě předtím pozvali na konkurz, ale to moji rodiče nepovolili, protože se mělo točit 7 filmů, všechny v Los Angeles.

Řekli, že to je na mě moc, ale když to změnili na 2 filmy a natáčení v Londýně, navíc jsme se potkali v divadle s tím producentem, řekli si rodiče, že to možná bude osud. Jak být Danielem Radcliffem? Naroďte se před skoro 30 lety v nemocnici královny Charlotty v Londýně, zapracujte na britském přízvuku. A ne abyste moc vyrostli. A bude to.

Díky.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten je slušnej Grammer Nazi. :D

10

Odpovědět

Mne se hrozně moc líbí, jak Dan naprosto kašle na nějaké "dělám filmy kvůli penězům nebo Oscarům" (jako jo, samozřejmě je to i díky tomu, že už je zajištěný na zbytek života dostatečně, že jo) a vybírá si jen filmy a projekty, které se mu prostě líbí, ať už jsou sebedivnější a rozporuplnější. Viz Švýcarák, Miracle workers, Viktor Frankenstein... na Rohy se teprv chystám, ale vypadá to zase nadějně ujetě ;)

51

Odpovědět

Sympaťák a normální kluk zdá se.

430

Odpovědět

No, vyrástol z neho celkom normálny človek. Chcelo by to pre neho aspoň jeden dobrý film v ktorom by prekonal sám seba a nálepku Harryho Pottera.

133

Odpovědět


Odpovědět

+Xardasshttps://www.csfd.cz/film/307990-rohy/prehled/
film Rohy. Zde je naprosto úžasný. Pokud je někdo raději na knihy tak předloha je od Joa Hilla ( syna Stephena Kinga).

10

Odpovědět

Ja by som ešte doplnil https://www.csfd.cz/film/497988-ztracen-v-dzungli/prehled/, kde bol tiež skvelý

31

Odpovědět

Z Daniela vyrostl především divadelní herec, filmové role jsou pro něj nyní jen zpestřením kariéry...

20

Odpovědět

Od té doby, co Google začal filtrovat nevhodné dotazy, je autocomplete pěkná nuda.
Čekal jsem aspoň jednu nějakou ujetou otázku...

211

Odpovědět

Za mlada to byl pro mě Potter, teď je to spíše Craig :D

62

Odpovědět

Daniel v Nebe sro je naprosto boží :D V tomhle videu mi povahově jeho hranou postavu trochu připomíná :D

00