Thumbnail play icon

Daniel Radcliffe u Conana O'BrienaCONAN

Přidat do sledovaných sérií 136
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:569
Počet zobrazení:6 831

Daniel Radcliffe, známá hvězda filmů o Harry Potterovi, se nedávno objevil například ve filmu Horns. Ale u Conana mluvil hlavně o tom, jak navštívil natáčení Hvězdných válek a jak se poprvé podíval do muzea Harryho Pottera.

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadá jako dobrej chlap. Škoda, že je tak špatnej herec.

323

Odpovědět

Trosku od veci: Prelozili byste s radcliffem jak rapuje podle abecedy, nevim kde bych mohl jinak dat navrh diky.

141

Odpovědět

Ten byl snad sjetej jak pořád mluvil, buď sjetej, nebo moc kofeinu

411

Odpovědět

"Já v hradech neskáču!"... to mě vážně zabilo.

612

Odpovědět

Někdo už to psal na tumblr. ale je nádherný jak Radcliffe je tak nadšenej a hrozně rád z toho KDE začínal a ze všeho co natočil. Je to naprostej opak Roberta Pattinsona.

1141

Odpovědět

Se Robertovi nejde ale divit... kdo by byl asi tak nadšený, kdyby ho proslavila Twilight saga a byl s ní neustále negativně spojován a u mnoha lidí (spíše dětí a jiných nevyzrálých jedinců, kteří dokáží jen papouškovat to co papouškují ostatní, aby náhodou nebyly "out") kvůli tomu stále neobjektivně odsuzován jako příšerný herec?

Stejně tak se nejde divit Redcliffovi, když mohl být součástí takového kultu celé jeho dětství, během kterého získal jistě dobré kamarády (věřím, že s Emmou a Rupertem a případně dalšíma kamarády jsou... bylo by divné, kdyby za ty roky ne) a spoustu zkušeností. Kdo se zálibou v herectví by to nebral? ;)

Vůbec bych je nesrovnával.

713

Odpovědět

+R3diJá se mu teda divím. Ty filmy i knihy jsou asi velká sračka, ale přinesli mu bohatství a slávu. Možná pochybnou, ale i tak mu otevřela spoustu dveří a nastartovala kariéru. A když potom Twilight všude strhává a dělá si pohrdavou prdel i z té buchty, co to napsala, tak mi přijde jako pěknej podrazák. Nemusí to přece vynášet do nebes, úplně stačí držet hubu. Maximálně prohodit něco ve stylu "každej nějak začínal" a dál to nekomentovat.
Mimochodem v tomhle: http://www.csfd.cz/film/325913-rover/ je Pattinson hodně dobrej.

717

Odpovědět

+R3diPostradam naprostou logiku v uvaze.

32

Odpovědět

+R3diMarv: To jak moc prská, to já už zase nevím, zase nějak ho nesleduju a Bravíčko taky nečtu.

Na Rover se chystám, Tarantino měl na to nějaký 'superlativní' komentář, jinak bych se k tomu musel trochu přemlouvat. Já ve skutečnosti ten Pattinsonův ksicht vyloženě nesnáším, i když to z mého prvního příspěvku nemusí tak na první pohled vypadat. ;) Ale překousnu Pattinsona ve filmu, který chválí Tarantino, než Ch.Tatuma v Tarantinovém filmu... bože, ten mě s tím tak neskonale nasral, že to není možné. Jakoby nestačilo, že mě s ním otráví už bratrosestry Wachovští. :/ To tak pozvat si Pattinsona a Tatuma do jednoho pořadu zároveň a s obouma prodiskutovat jejich cestu za slávou - Víceméně schopný Pattinson na sedačce v levo v depresích a naprosto neschopný, ale vysmátý Tatum v pravo :D

10

Odpovědět

+R3diA do prd... Tarantino, Pattinson, Tatum v jedné myšlence spolu související. To je moje noční můra. :)

11

Odpovědět

Kdyby byl hologram, tak má H na hlavě, to dá přece rozum... :-)

2221

Odpovědět

Poslední dobou je mnohem hezčí než bejval (no homo):D

970

Odpovědět

Dan je borec ^^ Když se člověk kouká na nějaké jeho starší rozhovory, tak za celou dobu pomalu nic neřekne, a teď je skoro nemožný ho na chvíli umlčet :-D A z nějakýho důvodu se mi líbí jeho angličtina... Možná je to tim přízvukem... ^^
Jako jeho fanda díky moc za tohle video (a za jakékoliv budoucí s jeho účastí) :-)

1023

Odpovědět

Horns jsem viděl a bylo to celkem dobré, ale čekal jsem od toho víc.

71

Odpovědět

Harrison Ford ukradl vystoupení a to tam ani nemusel být :-D

2501

Odpovědět

:D :D :D

90

Odpovědět

Universum Harryho Pottera nemám moc rád, protože je nedomyšlené a myslím si, že dost nadhodnocené, ale Daniel je sympatickej. :)

2847

Odpovědět

Já si naopak myslím, že je to dobře vymyšlený fantasy svět. A knížky jsou napsaný skvěle. Už si asi nikdy nezažiju, že budu číst nějakou ságu a přitom budu (přibližně) stárnout s hlavním hrdinou. :)

1208

Odpovědět

+jedyMě přijde, že mi vždycky někdo říká, že je dobře vymyšlený, ale hlavní otázky neobjasní. :/ :D

910

Odpovědět

+jedyWurgh: Nebude to tím, že ty žádné otázky nepoložíš? :)

223

Odpovědět

+jedySvět HP má hodně kiksů, ale s tím stárnutím s hrdinou naprosto souhlasím, obzvlášť, když bych řekla, že JKR dokázala dost dobře jednotlivá stádia puberty dost dobře vystihnout

110

Odpovědět

+jedyMr.Red_i: Pro příští předejití trapné situace si přečti celé vlákno :) Nebudu ten co ti tu bude nadávat, že neumíš číst, ale jen si na takové věci dávej pozor než něco napíšeš prosím :)

28

Odpovědět

+jedyJá prostě beru HP jako příjemný a efektní fantasy příběh u kterého nesmí člověk za žádnou cenu začít přemýšlet :D Dobře vymyšlený je nápad, ale samotná struktura domyšlená není :)

46

Odpovědět

Mně tam vždycky chybělo nějaké vysvětlení původu magické síly a její zásoby v lidech. Postavy si tam prostě mávaly hůlkama sem a tam a sypaly kouzla jedno za druhým, jako by se nechumelilo, bez jakéhokoliv postihu. Kdyby tam bylo něco ve stylu Eragona, kde byly kouzla ,teoreticky, podmíněné fyzikálním zákonům, tak by to mohlo zase přinést velice zajímavé situace.

278

Odpovědět

+cvespercNevím proč by to tam muselo být, narozdíl od Eragona je to mnohem líp napsaný, toho jsem zabalil po dvou knihách. Buď byl tak děsnej překlad, nebo autor vážně neuměl psát.

1310

Odpovědět

+cvespercAuto: Konečně někdo! Částečně máš pravdu, že ten překlad je katastrofální, ale originál taky není žádná výhra. Celé je to mdlé, nezáživné a nemá to jedinou originální myšlenku. Ano, ano, pod sluncem není nic nového, ale když už se inspiruje ve Star Wars a Pánovi prstenů, bylo by fajn, aby z těch knížek řečené předlohy netekly ven proudem, pokaždé, když je otevřeš.

23

Odpovědět

Já ho mám rád právě proto, že nabízí tolik možností k domýšlení. A zrovna tento herec mi přijde sympatický zdaleka nejmíň. I v knížce, tam je navíc nejhloupější, nejprotivnější a nejneschopnější :D

216

Odpovědět

+J"tento herec" je v knížce nejhloupější, nejprotivnější a nejneschopnější. Zajímavé :D

233

Odpovědět

Mě chybí obecně vysvětlení všeho. Například vysvětlí mi někdo proč nemohli otočit tím přívěškem několikatisíckrát a vrátit se k Voldemortovi jako kojenci ? Proč nevzali "mudlovské" zbraně a nepoužili je ? Smrt jako smrt. Kouzla odrazit dokázali, ale že by dokázali odrazit projektil. Nepřijde mi to jako malý věci nad, kterýma se dá mávnout rukou. Přijde mi to jako zásadní díra v příběhu. :) Teda pokud mi to tu někdo nevysvětlí všechno. V tom případě jsem ochoten se omluvit a lépe si to nastudovat :D Nepopírám, že příběh má pěkný nápad, ale tohle je to co mi vadí. Navíc takovou averzi bych k tomuto světu neměl, kdyby to pak někdo nesrovnával s Pánem Prstenů, který byl domyšlený do detailu. :) I takové jsem totiž na internetu našel. Taky čtu spousty nedomyšlených příběhů, ale jen jsem se chtěl vyjádřit k tomu, že se mi zdá nadhodnocené. :)

135

Odpovědět

+WurghNejsem žádný HP fanda, nečetl jsem knihy, a dokonce ani neviděl poslední tři filmy.
Ale ve filmovém Vězni z Azkabanu tím neměnili minulost, naopak byla jejich cesta nezbytná k tomu, aby se všechno stalo tak, jak si pamatovali. Pokud to v knihách nebo posledních filmech nebylo jinak, tak nemohli použít obraceč času k akci a la terminátor, protože nežili ve světě, kde to někdo udělal.
Omlouvám se, pokud píšu blbosti (fakt to moc neznám), ale chtěl jsem to někde napsat, aby mi to nějaký znalec HP potvrdil, nebo vyvrátil.

173

Odpovědět

+WurghV počátečním bodě tím změnit minulost přece logicky museli ne ? Jinak by to byla nekonečná smyčka.

21

Odpovědět

+WurghNemuseli. Zobecním si to, ať se nechytím na prkotině, co výsledek nezmění:
Osoba X žije svůj život, jako obyčejná (v rámci obecných norem) osoba až do času t, kdy přicestuje osoba x z budoucnosti (dále x´). x a x´žijí vedle sebe, x´si pamatuje věci, které se teprve stanou, ale nemůže je změnit. I kdyby se o to pokusila, nemůže uspět, nějaká souhra okolností, která není součástí zkušenosti osoby x (a x´si je nemůže pamatovat) jim v tom zabrání. Tak jde čas až do bodu T, kdy osoba x odcestuje do minulosti a stane se osobou x´. Ze stejné příčiny, z jaké selhaly pokusy o změnu minulosti, si x nemůže vzít s sebou nic, co dostala od x´. x´pokračuje v existenci na časové ose jako obyčejná osoba (nemá dvojníka ani si nepamatuje budoucnost-jak by mohla).
Při takové cestě nevzniknou žádné paradoxy-na rozdíl právě od cest, kdy ke změně minulosti dochází. Cesta časem tohoto typu je např. E Cofler: Artemis Fowl a časový paradox, R A Heinlein: Sám sobě v patách.

71

Odpovědět

+WurghJá si myslim, že ty obraceče času měly svý omezení. Sice to neni nikde napsaný, takže je to jen moje teorie, ale v knížce se nikdy nevrátili víc než o pár hodin. Jinak všechny obraceče byly schovaný na ministerstvu kouzel v odboru záhad a pučovali je jen lidem, který je fakt potřebovali, museli se seznámit s "BOZP" a slíbit, že je nezneužijou, takže lidi se normálně nemohli vracet v čase jak chtěli. Navíc v pátym dílu je všechny omylem zničili. Uznávám, že to je nedomyšlený, ale tahle teorie z HISHE je spíš k smíchu. Rowlingovou určitě ani nenapadlo s čim můžou některý lidi přijít a tvrdit, že je to díra v ději, když to psala. To je stejnej problém jako s tim "Proč v Pánu prstenů prostě nedoletěli k Hoře osudu na orlech?".

252

Odpovědět

+WurghObraceče času ti už tady vysvětlili, tak já se pustím do mudlovských zbraní :D
Pistol a její kulky by odrážecí kouzlo "Protego" lehce zastavilo. Navíc, je to čistě mudlovský výtvor a tak by v kouzelnickém světě, kde je zanechána obrovská stopa po kouzlech, by ani nefungovala. Stejně tak jako počítače, telefony apod.

40

Odpovědět

+WurghPíšete tu svoje teorie, ale v knížkách to není. "Protego" by snipera nezastavilo ani v nejmenším, protože Voldemort by netušil, že nějakej je. A stopa po kouzlech kvůli, které by to nefungovalo je taky mimo. Ta díra s orlama o které mluvíš je blbost, protože jak jistě víš v pánovi prstenů měl mordor taky svoje lítající potvory. Nemluvě o tisícům lučištníků, kteří byli na své základně. Je to díra, protože to není řečeno což by něco co by zásadně měnilo příběh mělo být. Něco jako kdyby nikde nebylo řečeno, že Aragorn měl ten speciální meč díky, kterýmu překecal mrtvouchy. Taky by ti přišlo divný, že on jako jedinej uměl s nima bojovat i když ostatní nemohli. Co se týče toho vysvětlení času, tak to tak klidně může fungovat, ale to nic nemění na spoustech dalších chyb.

00

Odpovědět

+Wurghvysvětlení k obracečům: JKR na Pottermore uvedla, že do minulosti se jde >bezpečně< vracet jen o pět hodin, jinak člověk podstupuje riziko.
Promyšlené to určitě je, jen se to tam nevlezlo všechno (proto čtu Pottermore, vysvětluje tam spoustu věcí a přidává spoustu zajímavostí ze zákulisí knih).

40

Odpovědět

+Wurghk tým "mudlovským" zbraniam: Buď by nefungovali, keďže v čarodejníckom svete nefungujú muklovské ("mudlovské") zariadenia, keďže je tam všetko nabité tou energiou... alebo ja som si to stále vysvetlila nejako tak, že ich by to proste nezabilo, že to vedeli "vyliečiť"... keď vedeli narásť kosti, zastaviť krvácanie a pod... Veď aj keď Artur Wesley leží v nemocnici Sv. Munga a chce experimentovať so stehmi, tak im to príde smiešne a nenormálne....

01

Odpovědět

On není moc promyšlený, pořád je to spíše pohádka pro děti, než nějaký rozsáhlý román. Tím nechci celou sérii nijak shazovat, osobně jsem to jako malý přečetl několikrát, ale není to svět, který má pevné hranice, jako například výše zmiňovaný Eragon. Kouzla nemají naprosto žádnou logiku, Brumbál si tam jednou mávne hůlkou a najednou se objeví obrovský štít, zatímco Snape tam šeptá složitá zaklínadla jen aby ťulpas s urbanem seděl a přizabil Harryho pohledem. To platí jak v knihách, tak ve filmech.

270

Odpovědět

srovnávat Eragona, kterej už názvem je dosti chudej, protože jednak to vypadá, jak kdyby mladej Paolini psal na počítači, chtěl napsat Dragon, jenže se překlepl a napsal Eragon, načež si řekl, že by se toho dalo využít. Dále podobnost s jménem Aragorn už je dost na pováženou. O tom, že příběh byla taková míšenice hvězdných válek, pána prstenů, Meče Pravdy a námětová vykrádačka knih Cressidy Cowell, dnes více známé jako film jak vycvičit draka, radši ani nemluvit.
Jeho 'logika' magie je ještě horší, než v Harry Potterovy. Jednak jeho 'logika' funkčnosti magie je dosti zcestná, neboť posléze tato pravidla zcela porušoval, a vůbec nic vlastně pořádně nevysvětlil.
A ani nevím, proč tam vůbec dával draky, když z nich nakonec udělal nepoužitelná zvířata, která tak maximálně létala sem tam, a na žádnou dračí bitvu nikdy pořádně nedošlo- a to ani v jediné knize ze všech 4.
První díl by se dal pochopit, ten napsal dkyž mu bylo 16, jenže se ani z jedné ze svýh knih nikdy nepoučil... načež poslední zakončil pseudokoncem... prakticky bez žádného konce, dá se říci.

157

Odpovědět

+lenaciaNaprosty souhlas! Inheritance je velice slaba serie a slepe ji chvali predevsim (mladsi) lide, kteri nepoznali nic lepsiho, protoze zrovna moc horlivymi ctenari nejsou... Paoliniho vecne pauzovani v akcnich sekvencich, kdy potreboval radoby barvite popsat kazdy predmet v mistnostech a kazdy zahyb na obleceni, je neskutecne iritujici.
Mimochodem, vyborne rozebrani vsec dilu od profesionala z oboru je zde: http://swankivy.com/writing/essays/info/inheritance.html

52

Odpovědět

+lenaciaTeda, ne že by ta recenze byla špatná (krom těch nesmyslů o mapě), ale pod výborným rozebráním od profesionála z oboru si představím něco jiného, než klasickou sarkastickou recenzi. Texty, kde někdo pečlivý zhodnotí nějaké úspěšné a evidentně brakové dílo, a omlátí autorovi a fanouškům postupně všechny chyby o hlavu, mám rád, ale váš úvod mě navnadil na něco sofistikovanějšího.

00

Odpovědět

Jo, takhle to myslíš. Takhle jsem o tom nikdy nepřemýšlel. Samozřejmě Pán Prstenu je v tomhle úplně na jiným levelu, ale mě spíš šlo o tu premisu příběhu a nástinu magického světa. Z toho "fyzikálního" pohledu to samozřejmě mouchy má, ale příběh je i přes to špička :)

51

Odpovědět

Celkem sympaťák :)

741

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK