Davedays - Právě jsem se držel za ruce

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:999
Počet zobrazení:10 094

Kvůli technickým problémům pro vás janica bohužel nemohla přeložit dnešní Příšerné rande. Omlouváme se, další díl tu najdete příští sobotu.

Asi každý z vás už u nás viděl klip k písni Právě jsem měl sex od The Lonely Island, a i když nemám normálně parodie na parodie rád, protože mi přijdou zbytečné, musím říct, že tahle parodie YouTube uživatele s nickem davedays je hodně povedená. Davedays totiž velmi vtipně pozměnil text a navíc jen suše neokopíroval hudbu, ale celou píseň předělal do rockovějšího kabátu. Posuďte sami...

Od davedayse už tu máme úspěšnou Justin Bieber – Baby parodii a méně úspěšnou píseň Féliz navidad!. Otec Anthony, který se ve videu objeví, je Anthony z dua zvaného Smosh.

Přepis titulků

Tohle je písnička... o tom, jak jsem zaskóroval. Víte, jak to myslím? Jestli ne... Právě jsem se držel za ruce a bylo to opravdu dobrý. Ta holka mi dovolila vložit mou ruku do té její. Už jste se někdy drželi za ruce?

Já jo a bylo to skvělý. Byl to opravdu dobrý pocit, když jsem to dělal svým penisem. Teda rukou. Ta holka mi to dovolila. Sám nechápu, jak k tomu došlo. Díky držení za ruce bude milej kluk... asi stejnej? Nikdy neuhodnete, odkud právě jdu. Drželi jsme se za ruce. Kdybych měl popsat ten pocit, byly fakt jemný. Já je měl trochu zpocený, ale její pěkně hřály. Hned jak jsme skončili, volal jsem otci Anthonymu.

Co nás tady šmírujete? Já se tím nikde nechlubím. Jestli to musíte vědět, tak si přičuchněte. Kluci, zkuste si to. Nejspíš fakt nekecá. Dave, kéž bych byl ve tvý kůži. Plácnutí! Právě jsem se držel za ruce a bylo to opravdu dobrý. Ta holka mi dovolila vložit mou ruku do té její. Právě jsem se držel za ruce.

Víc jsem si ani nemohl přát. Přeskočila jiskra, bylo to silný. Holka, ty jseš nejlepší. Musím to říct celému světu. Vlastně si nejsem jistej, jestli jí to bralo stejně jako mě. Místo ruky se mi snažila sahat na obličej a nohu. Ale to nic nemění na tom, že jsme se drželi za ruce. Hned bych si ji vzal, nejlepší tři hoďky mýho života. Jsem tak poctěn tím, že mi dovolila ji držet.

To je hustý, kámo. Příště ti třeba dokonce dá. Takhle nemluv. Poslalo mi ji samo nebe. Dokonce jí nevadila má čepice ani má oblíbená rukavice. Tahle píseň je věnována všem holkám, které nám dovolily se plácat nad jejich rukama. Ať je máte velké, malé, ošklivé nebo dlouhé, tahle píseň patří vám. - Volala svým rodičům.

- To je jedno, držel jsem ji za ruku. - Možná přitom spala. - To je jedno, držel jsem ji za ruku. - Dokonce měla přítele. - To je jedno, držel jsem ji za ruku. - Neměla žádnou ruku. - Stejně se to počítá. To se tedy nepočítá, mistře. Právě jsme se drželi za ruce a bylo to mmmmm.... Boží! Ta holka mi dovolila vložit mou ruku do té její.

Právě jsme se drželi za ruce. Víc jsme si ani nemohli přát. Přeskočila jiskra, bylo to silný. Holka, ty jseš nejlepší. Musím to říct celému světu. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fakt paráda, já teda osobně nejdřív slyšel tuhle verzi než původní... Je to pecka, dokáže se rovna originálu, musím ti poděkovat překladatelovi BugHer0

00

Odpovědět

Lepší než originál a to nejen kvůli kytaře:D

213

Odpovědět

kruty..ale mimochodem..mister znamena pane...a ne mistře..ale je to vcelku fuk :)

221

Odpovědět

Ty jo ted jsem se dival na net a narazil na toto http://www.youtube.com/watch?v=rtIfld84Ydw ta holka zpiva nadherne jsem se zamiloval :D

190

Odpovědět

Neměla žádnou ruku - i to se počítá :DDDDDDDDDDDDD

190

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=yULxdzqhXUI&feature=channel_video_title nemůžete prosím toto video přeložit děkuji ...

190

Odpovědět

Ted jsem dočetl komenty :D a jak psali pode mnou tohle je vážně ubohý :D kopírovat kluky kteří tu písen taky brali jako parodii toho stylu ... davedays se moc nevytáhl .. jen vše okopíroval a ješte z toho udělat teplou kravinu co vypadá važnějí než originál.... Lonely island je v tomhle asi 1000000x lepší :)

1926

Odpovědět

Tak to ani náhodou .. originál je milionkrát a jestli tomuto teplýmu stylu říkate rock :D tak teda nevím no parodie na justina se mi líbila ale tohle je jen jedno slovo jinak vše stejný a navíc lonely island milionkrát vtipnější klip než toto :D navíc už lonely island ten klip i text je braný jako vtip takže parodoval parodii :D Prostě lonely island 1000x vede nad tímhle :D

1814

Odpovědět

Ten kluk je nejlepší :D fakt skvělej ;)
Užasná parodie :D :D

182

Odpovědět

fakt skvelej kluk, nemohli by ste sem dat i jeho video s parodií na Fireflies?

182

Odpovědět

tak tohle je best :)

182

Odpovědět

Ten kluk je vazne borec :D

180

Odpovědět

Hej. Tohle je lepší než origoš :D Rocková verze zní fakt líp :)

182

Odpovědět

Ta zeď za nima jak skáčou okolo tý holky je totálně nádherná tu chci taky domů!! :D

180

Odpovědět

Vím proč tohohle týpka miluju! :D♥ Jeho parodie, jeho videa.. Neustále se zlepšuje.. Nejvíc se mi od něj líbí "Olive You" a to je dámy a pánové jeho vlastní tvorba ;) On má můj respekt!

181

Další