1. částMagie v ulicích

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:466
Počet zobrazení:9 609

Také jste si při zhlédnutí nějakého dílu Magie v ulicích říkali: Jak to sakra dělá? Také jste chtěli stát na místě obyčejných lidí, kteří zažili tento neuvěřitelný kouzelnický zážitek? Po zhlédnutí následující parodie na pouličního kouzelníka Davida Blaina zjistíte, že všechno většinou nevychází podle plánu a z obyčejného kouzelnického čísla se může stát trauma na celý život.

Přepis titulků

DAVID BLAINE - MAGIE V ULICÍCH Dobře. Tihle chlápci. Hej, lidi. Natáčíme speciální díl Magie v ulicích. Chcete vidět nějakou magii? Můj bože, ty jsi David Blaine. Ty tvoje triky jsou neuvěřitelný. Díky.

Chcete vidět nějakou magii? Jasně. Určitě. Vyberte si kartu. To bude v televizi? - Ono to bude v televizi.- Možná. KŘÍŽOVÉ ESO- Můžete ji vrátit zpátky do balíčku. Můj bože, to je šílený. Ty jsi David Blaine. Je to ta karta?

- Ne. To není ta karta. Ne.- Zajímavé. Zajímavé. Vyhrň si tričko. - Cože?- Kdo? Ty, vyhrň si tričko. Co to... To snad... Jak to udělal?

Jaks to udělal? Kdys to udělal? Jaks to... Na mně žádná karta není. - Hej.- Co? Nechceš se podívat do peněženky? Co to... Koukni se na svůj řidičský průkaz. - Nedívej se.- V pohodě.

Řidičák je přímo tady. A co jako? Tady je můj řidičák. Jak jsi vysoký? Kolik měříš? Měřím 180 křížových es. Co to kurva... No do prdele. Podívej, cos udělal.

Je to napsaný na tom. Jaks to... je to zatavený. Je to napsaný na tom. - Hej, ty.- Co? Podívej se na svůj mobil. To ne. Dobře.Změnils mou úvodní obrazovku? Křížový eso. Změnil mou úvodní obrazovku. To je toho!

Brnkačka. Udělej mi laskavosta zavolej své matce. - Co?- Ne. V pohodě. Máma není přes den nikdy doma. Nebude doma. - Mami?- Co to... - Je doma! Co to...- Mami? Řekni jí, ať se podívádo tvojí ročenky ze střední školy. - Ne.- Co to...

Mami, můžeš se podívat do mojí ročenky ze střední? Už si ji prohlíží. Teď se dívá na mou fotku. Co je na té fotce? Dobře. Žádná karta? Díky, mami. Jím tam čínu se svejma zasranejma kámošema. Jí čínu se svejma kámošema.

A co jako?Jí čínu se svejma kámošema. Koukni se do své ponožky. Já? Hůlky! To snad... hůlky! Co to... Přestaň na nás dávat ty sračky! Přestaň dávat ty sračky na naše těla!

Vážně, přestaň! Jestli mám v prdeli strčený křížový eso,tak tě zažaluju. Zažaluju tě! Přestaň dávat ty sračky na naše těla,Davide Blaine. Už vám nic neudělám, jasný? - Děkujem.- Není zač. Nedovolím, aby to šlo do televize.Nic vám nepodepíšu. - Co to je?- Ještě než odejdu.

- Mám tady ceduli.- To ne! - Ty pojď sem.- Proč to mám držet? Chci, abys otočil tu cedulia ty ji přečti. - Co to do prdele...- Stejně tam bude křížový eso, tak to kurva přečti. Já do prdele nechci vědět, co tam je. - Prostě to přečti.- Ne! - Raz... ...dva, tři. „Nebudu číst tu zasranou ceduli.

Nebudu číst tu zasranou ceduli! Takže jdi do hajzlu! Jdi do hajzlu i s tou svou ďábelskou magií. S těma zasranejma ďábelskejma sračkama. Zasraný... zasraný ne. Jestli přijdu domu a budu mít v prdeli strčený zasraný křížový eso, tak přísahám, že... (rozhořčený vzdech) se extrémně naseru.

Ty zasranej démone. Ty jsi...“ Evane! Přečti si tu ceduli. Co to kurva do prdele je? Nemůžu uvěřit tomu, že omdleli. Počkej, až vstanou a zjistěj,co maj v zadku. Jestli to dáš na YouTube,tak tě zažaluju, Davide Blaine.

Překlad: BrousitchKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Idiot one
Idiot two

to mě rozbilo
10/10

190

Odpovědět

a ty si asi nepochopil ze cely muj komentar byl veeeelka ironie :D

186

Odpovědět

god? zeby tam islo o parodiu na tych novodobych "kuzelnikov" so zaplatenymi "nashodnymi" okoloiducimi a hlupymi strihmi? ;-)

181

Odpovědět

ale stejne sem se celou dobu smal :D

181

Odpovědět

me to prislo cely nahrany :D uz jen proto ze se choval ijako sileni homosexualove :D kdyz si vyhrnul triko a pak by se mu tam obevila karta tak jo beru to ale tohle je urcite podvod :D

1821

Odpovědět

Anet - Marilyn Manson - Rock is Dead

180

Odpovědět

Co to hraje úplně na začátku za písničku? Moc prosím! :)

180

Odpovědět

lol tak no ty vole xD jestli smích prodlužuje život tak tohle video mi přidalo 10 let života xD fakt se se nemohl přestat smát =D
a ten konec kdo tam hráli Idiot one : Mikey Day, Idiot two : Michael Naughton =D

190

Odpovědět

tak asi kdyz je to parodie tak to nebude skutecny..... myslete trochu !

180

Odpovědět

To je tak neuveritelne iritujici pohled!! AT TAK NECUMI :D

181

Odpovědět

Nudne triky, umim lepsi

194

Odpovědět

mother fucker: no víš když to tak vemeš tak ameriřaní takový jsou

180

Odpovědět

xD to je uplne p***l pry cti to ne a zacal nadavat tam vse napsane a pak kurv* jak se to tam dostalo a pak holy **** a ta mini cedulka xD

181

Odpovědět

ty kluci to hrajou fakt špatně.. Tomu bych v životě neuvěřil :D

188

Odpovědět

Bogeyman: No to je snad jasný :D

180

Další