3. částMagie v ulicích

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:252
Počet zobrazení:5 212

Poslední část speciálních parodujících dílů Magie v ulicích od Davida Blainea, ve kterých tento úžasný kouzelník posouvá hranice pouliční magie na novou úroveň.

Přepis titulků

DAVID BLAINE - MAGIE V ULICÍCH3. ČÁST Dobře. Tihle chlápci. Hej, lidi. Natáčíme speciální díl Magie v ulicích. Chcete vidět nějakou magii? Tak to sakra ne! Máme pro tvoji ďábelskou prdelsoudní zákaz o přiblížení! Hned volám policii.

Klidně si tu s námi povídej, Davide Blaine. Ukaž nám ty tvojezatracený kouzla, protože hádej co? Je to ilegální.Je to doslova ilegální. Děkuji! Jedna hlídka je velice blízko,takže už jsou na cestě, Davide Blaine. Hej, co máš za auto? - Mám černou Hondu. A co jako?- Co jako? Černá Honda.Zajímavé.

Je to kompakt? Kompakt? Co já vím.Podívej se sám. Co to... Kde je? Ukradls mi auto. Moje auto je pryč! Ne, není. Podívej se pořádně. O čem to mluvíš? Scvrknul tvoje zatracený auto! Co to...

Scvrknuls moji Hondu, ty šmejde! - Máme uvnitř věci!- Mám tam džíny! Moje oblíbená čepice.Teď je to Barbie velikost. Jak ji mám asi nosit? Víš co? Za tohle půjdeš do basy.Dej mi to... Důkazy! Džíny z Abercrombie.

Teď jsou k ničemu. 70 dolarů! Všechny moje cédéčka Johna Mayera,Carrie Underwood... Chamillionaire!Scvrknuls Chamillionaira! Chamillionaire! Víš ty co? Doufám, že tě Criss Angel najdea nakope ti prdel. Evane! On to auto zvětšil,když jsem ho držel!

Co to... - Mohl jsem zemřít.- Jsi v pořádku? Jo... počkej. Moje čepice je taky zvětšená. Dobře. Díky, Davide Blaine. Zvětšils jeho čepici, ale moje džíny a cédéčkamají stále Barbie velikost. - Nepasuje mi.- Víš ty co?

Nesnáším tě! Nechci tě už vidět.Už nechci vidět tvůj obličej. Dobře. Poslouchejte. Jediné co musíš udělat,je stoupnout si pod tuto plachtu. Já budu počítat do třía pak už mě nikdy neuvidíš. - Už tě nikdy neuvidím?- Ne. Tak víš co? Tohle se mi líbí. To je nejlepší trik,který jsi mohl vybrat z tvé nabídky posraných triků.

Buď opatrný, Evane. Já tomu nevěřím. - To je pitomost. Jsem pod tou plachtou a co jako?- Raz, dva, tři. Evane? Tys ho nechal scvrknout? Kde jsi, Evane? On tě scvrknul do Barbie velikosti? - Nechal jsi ho scvrknout?- Ne.

Tak kde je?Nechal jsi ho někam zmizet. - Vrať mi mýho kámoše, Davide Blaine.- Dobře. - Sleduj.- Co? Co to... Petere? - Co to bylo, Evane?- Kde to jsem? Petere! - Petere!- Evane!

Ublížil jsi mu. Co se stalo? Byl jsem v pravěku. Cože? Byl jsi pryč jen asi deset vteřin. Strávil jsem skoro týden v pravěku. Pět dnů a čtyři noci. Žral jsem bobulea bojoval se zasranýma dinosaurama.

Zajezdil sis na nějakým? Ne! Na žádným jsem si nezajezdil. Myslíš, že to bylojak ze zasraný pohádky Země dinosaurů? Bylo to jak v Jurským parku, ty démone! Ani si na žádným nezajezdil. Podívej se na svoji čepici, Petere. Má poloviční velikost! Přestaň měnit velikost mojí čepice, ty démone!

Policie. Super. Ahoj. Vypněte tu kameru. Promiňte, strážníku. - Máme na něj soudní zákaz o přiblížení.- Zatkněte jeho prdel. Nechal scvrknout moje cédéčka a auto. Dobře. Uklidněte se. Co máte za problém? Zvětšil auto, zatímco jsem ho držela neustále mění velikost mojí čepice.

To je velikost na batole. Možná tlusté novorozeně. Perfektní. Dobře. Pane, vy si stoupněte ke zdi. Samozřejmě, strážníku. Můžete ho prosím zatknout? Poslal mě do pravěku a mohl jsem zemřít... Potřeboval jsem jíst,tak jsem ukradl dinosauří vejce. Ten dinosaur mě pak honil.

Bouchla tam zasraná sopka. A ani si na žádném nezajezdil. Já vám rozumím. Zklidněte se. Napíšu si vaše jména. Já se jmenuju Evan Ferguson. F e r g u s o n. Peter Peszinski. P e s z i n s k i. - Už to napsal.- Je to polské.

Můžete ho navždy zatknout,nebo ho strčit do vězení? Protože on ničí naše životy. Ničí naše zatracený životy. Dobře? Prosím. Jasně. Uvidím, co se dá dělat. Co to...! Tohle do televize nepůjde.

www.videacesky.czPřeklad: BrousitchKorekce: scr00chy Scvrknuls moji Hondu, ty šmejde!

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

až tet mi došlo že má ty vousy namalovaný :D

182

Odpovědět

na youtube už můžete najít i další díly jako třeba tento piknik http://www.youtube.com/watch?v=1OqmeK1mdZk

180

Odpovědět

Pěkný :D ale máte menší chybku v titlukách doslova tam hláskuje svoje jméno Peszynski Né Peszinski hláskuje to jako "váj" ne jako "áj"

180

Odpovědět

Bomba je, ze to vsechno tocej na jeden zaber, ja nevim ale asi bych nevydrzel se netlemit po celou dobu tem jeho vyrazum. Genialni, miluju tyhle videa, snad budou dalsi

180

Odpovědět

Jak cumi do te kamery toje hrozny :D

180

Odpovědět

geniální kousek.Sem z toho až brečel :-)

180

Odpovědět

NEUVĚŘITELNÝÝÝÝÝÝÝÝÝ JE LEPŠÍ NEŽ Fox

180

Odpovědět

ty vole jak dycky cumi to ty kamery to me dostane uplne se bojim :D

180

Odpovědět

ten výraz :D:D ten mě vždycky dostane :D

180

Odpovědět

ten pohlad je neuveritelný :D

180

Odpovědět

vcelku v pohode ten pohlad proste nemá chybu. ale prvý diel bol podla mňa najlepší

180

Odpovědět

mazec :D

180

Odpovědět

Zase sranda, jen to podle mě není závěrečný díl, na YouTube jsem našel ještě pár videí. Nejsou už sice tak dobrá, ale neurazí.

180

Odpovědět

Jo, fakt masakr. Asi nejlepší. :-D Pak dvojka a nejslabší jednička. :-)

181

Odpovědět

Boží, zajímalo by mě jak to natáčeli :)

180

Další