Deník smutné kočky

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:596
Počet zobrazení:9 842
Po smutných psech tady máme i smutné kočky. I tyto domácí mazlíčky občas skolí špatná nálada. Po tomto videu už ale budete vědět, jak své kočičí přátele rozveselit

Přepis titulků

Milý deníčku, autority z pohovky odstranily pár černých kalhot. Není již pro mne místa, kam složit hlavu. Na protest jsem se třikrát pozvracela, avšak nevypadá to, že se něco změní. Mou jedinou nadějí je nedaleká klávesnice. Žel, nikdo ji teď nepoužívá. Vyčkám. Milý deníčku, má miska na jídlo je teď jen z poloviny plná. Je zřejmé, že brzy pojdu hladem.

Opakovaně jsem se na tuto skutečnost pokusila autority upozornit, ale jsou očividně buď hloupí, mrtví nebo nesmírně krutí. Toto je možná můj poslední záznam. Milý deníčku, doneslo se mi, že autority mají hned dvě ruce, ale učinily sadistické rozhodnutí hladit mě pouze jednou z nich naráz. Polovina citu je jen "ts" a tak se i cítím. Klesám na duchu.

Milý deníčku, rozhodla jsem se požádat autority o poškrábání na břiše. Domnívám se, že mi to v mém současném stavu prospěje. Ráda bych byla poškrábána přesně dvakrát. Učiní-li tak potřetí, rozkoušu je na sračky, jak mi nařizuje protokol. Přej mi štěstí. Milý deníčku, miska na vodu mě nepřestává rozčilovat. Autority si mě touto ukrutnou kapalinou bez zápachu či zbarvení neustále dobírají. Jedno smutné výročí.

Dnes je to již devítistý den, kdy jsem si nechtěně namočila čumák. Milý deníčku, včera jsem vznesla jednoduchý požadavek týkající se dveří na zahradu, avšak autority, snad z čisté zášti, odmítly podržet dveře dostatečně dlouho na to, abych se mohla rozhodnout, zda jít ven, nebo dovnitř. Nebo ven. Nebo dovnitř. Milý deníčku, autority mě potrestaly za to, že jsem se jim vysmolila na koberec v obýváku, navzdory mým snahám rozmístit výkaly rovnoměrně po celém domě. Jsem přesvědčená, že jsou to blázni zbavení rozumu.

Milý deníčku, dnes se veverka opět vrátila. Vysmívá se mi. Pokusím se zbavit svou mysl tohoto utrpení a místo toho si lízat kožich. Po čtyři hodiny. Milý deníčku, již třetím dnem pozoruji na stěně hmyz. Veškeré pokusy o polapení byly zmařeny. Po dnešním bližším prozkoumání jsem ovšem zjistila, že se jedná o připínáček. Toto místo postrádá logiku.

Milý deníčku, jsou tři ráno. Autority zavřely dveře do ložnice. Mohu jen předpokládat, že na mě zapomněly a ponechaly mne zde napospas jisté smrti. V této krajní nouzi budu držet pozici po zbytek noci a zpívat píseň mého lidu v naději, že mne zachrání. Milý deníčku, když šly autority kálet, zkusila jsem se na znamení solidarity vykálet do vany na výkaly současně s nimi. Zatím se mi nedostalo žádné formy vděku.

Milý deníčku, mé pokusy o zničení té příšerné kytky vyšly všechny nazmar. Nějakým způsobem, skoro jako kvůli nějaké temné magii, se na jejím místě objevila nová. Budu muset začít znovu. Jako Sisyfos, i já se řítím do pekla. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Ve starověku se kočky těšily úctě jako bozi. Dodnes na to nezapomněly."

211

Odpovědět

Pěkný překlad, jen bych se zamyslel, zda je zde vhodné překládat "authority" jako autorita. Ve videu je to spíš míněno jako "páníček" :)

2211

Odpovědět

A já už konečně vím, proč mě furt moje čočka škrábe a kouše... že mě nenapadlo hned, že se řídí protokolem "nechat se poškrabkat po břiše víc než dvakrát" :D
Trochu mi tam chybí, že vynechali něco o tři dny nevyčistěném kočkohajzlu.

260

Odpovědět

K té ve 2:40...teď,když jsem se vracel z toalety a šel si umýt ruce,můj kocour právě vylezl ze záchodu,pochválil jsem ho a pohladil...jednou rukou.

210

Odpovědět

Naštěstí můj kocour si na nic z videa stěžovat nemůže. :))

210

Odpovědět

"...jsou blbí, mrtví, nebo krutí..."
Neříkal mrtvý (dead), ale hluchý (deaf). Chápu, že se to plete.

270

Odpovědět

00:54 - tohle není smutná kočička, to je pěkně nasraná kočka :D

190

Odpovědět

Poškrábal jsem svého kocoura a můj pes mě rozkousal na sračky. Kde je chyba? :-D

250

Odpovědět

Většina chování mého kocoura právě začala dávat smysl.

jdu ho hladit. Jednou rukou.

270

Odpovědět

To jsem nevěděl, že má má kočka tak smutný život, jestli je na kočkách něco divné tak to, že neví co chcou, stojí před dveřmi-otevřu-kočka poodejde-zavřu dveře-kočka jde zase ke dveřím-a tak pořád dokola...

221

Odpovědět

Tohle bylo moc :D
Jdu si ihned pustit smutného psa!

211

Odpovědět

Chybička se vloudila :)
0:35 stupid, deaf or just cruel - hloupí, hluší nebo nesmírně krutí.

201