LenochodiPravdivá fakta

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 52
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 187
Počet zobrazení:39 862

A po ďasu mořském si dnes povíme něco málo o lenochodech. Jedni je milují, druhým připadají děsiví, ale musíte uznat, že mají něco do sebe.

 

Přepis titulků

Zde se dozvíme pravdivá fakta o lenochodech. Lenochod tříprstý se liší od toho dvouprstého tím, že má o jeden prst navíc. Ano, je to matoucí. Ale když vás pojmenují podle počtu prstů, které máte, neudělali jste toho asi dvakrát moc, abyste vynikli. Lenochodi mají na prstech drápy ostré jako žiletky a byli by jistě těmi nejhrozivějšími predátory na světě, ale to by musel svět k*revsky zpomalit.

Lenochodi se živí převážně listy, protože ty nemají ve zvyku utíkat. Jediná nevýhoda je, že chutnají jako listy. V průměru se může lenochod pohybovat až rychlostí tři stopy za minutu, což je o neuvěřitelné tři stopy za minutu rychleji, než se pohybuje mrtvý lenochod. Lenochodi tráví většinu svého času na stromech, ale jednou za sedm dní slezou dolů, aby se vymočili a vykáleli. Pro hmyz žijící dole je tohle ten nejhorší den v týdnu.

Takový malý hmyzí armageddon s potopou ve formě sedmidenní lenochodí moči. Lenochod obvykle nemočí, když je zrovna na stromě, protože visí vzhůru nohama. Zamyslete se. To by nebylo pěkné. Teď na to přestaňte myslet. Proč na to pořád myslíte? Vážně!

Jste nechutní. Někteří lenochodi vypadají zeleně, protože jim na srsti rostou řasy, díky kterým se mohou maskovat. Což je ta samá výmluva, kterou bych použil i já, kdybych byl tak pomalý, že by na mně rostly řasy. To je jen kamufláž, ty zm*de. Hleď si svého. Lenochodi jsou příbuzní s mravenečníky a hrabáči. Vědci si nejsou jistí, jak se to stalo.

Ale jsou si jistí, že to zahrnovalo jednu perverzní noc se slonem... a chřestýšem. Pokud jste během dne vystresovaní, vzpomeňte si na lenochody. Hovno dělají a stejně nevymřeli. Určitě si můžete dát šlofíka. Jen nečůrejte, když ležíte na zádech. Já věděl, že na to pořád myslíte. Proč tenhle lenochod přechází silnici?

Tenhle vtip se ještě hodně protáhne. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je super :D

10

Odpovědět

Což je o neuvěřitelných tři stopy za minutu rychleji než se pohybuje mrtví lenochod :-D zabijárna

984

Odpovědět

"Pokud jste během dne vystresovaní, vzpomeňte si na lenochody. Hovno dělají a stejně nevymřeli. Určitě si můžete dát šlofíka" Tak toto je moje nové životní krédo :D

1232

Odpovědět

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví proč mi náhle přestali jít videa na videačesky?Vždy když chci neco zapnout porad se mi to jen nacita,ale nezapmne se a na YT to jde normálně.

192

Odpovědět

vymaž si cookies

191

Odpovědět

+kakawokakawo jak?

00

Odpovědět

Logická chyba - lenochodi nejsou příbuzní hrabáčům ale pásovcům, hrabáči jsou úplně samostatná skupina i ve videu je ukázán pásovec a néé hrabáč

267

Odpovědět

No, bylo to trochu dilema. Ve videu byl sice ukázaný pásovec, ale zefrank užil slova hrabáč, takže to bylo padesát na padesát. Ale lidé tady jsou chytřejšími badateli, takže dám na vás a titulek opravím.

340

Odpovědět

Já chci víc. Zvířátka. Juhů. Lenochod. Mám rád. Víc. Dík.

281

Odpovědět

FYI: Komentátor sice říká aardvark (hrabáč), ale na videu je pásovec a podle wikipedie jsou skutečně příbuzní s pásovci, nikoli s hrabáči.

230

Odpovědět

13/10

257

Odpovědět

Jenom?

00

Odpovědět

Až na ty trapné kecy dobré.

23241

Odpovědět

"Já věděl že na to furt myslíte" :D

346

Odpovědět

Lenochodi jsou strasne roztomila zvirata a maji fakt uzasne pohodovy oblicej :D jenze to ze se pohybuji pomalu to nechapu me to jejich telo neprijde nejak zakrnele nebo ze by to bylo soucasti jejich "maskovani"?:D

290

Odpovědět

Ono to bude součástí maskování + jelikož se živý jenom listy a ještě většinou těmi nejtvrdšími co ostatní zvířata nechtějí, tak mají pomalí metabolismus- musí šetřit energii.

10

Odpovědět

Video by bylo ještě lepší, kdyby ho komentoval Nick Offerman (Ron z Parks and Recreation). Velice podobnej hlas.

1920

Odpovědět

:D To s tou rychlostí mě dostalo :D 10*

281

Odpovědět

Prosíííím viac takýchto videí xDDD

243

Odpovědět

Rozuzlení posledního záběru http://www.youtube.com/watch?v=ba7rRfKIHxU :D

271

Odpovědět

a hned poté se lenochod poblil z toho fofru :-D

241
Další