KudlankaPravdivá fakta

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 52
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:774
Počet zobrazení:15 181

Po delší době se opět vracíme s Pravdivými fakty. Tentokrát se objektem zefrankova zkoumání stala ubohá kudlanka. Proč mezi oblíbené koníčky tohoto zvířátka patří například také sport, se dozvíte ve videu. P.S.: Já si to vygooglila! Slovníček: deviant = deviant, úchylný člověk streak = náznak, rys, stopa to pop out = vynořit se eyesight = zrak insect = hmyz to be gifted at something = být nadaný, talentovaný, něčím obdařený takeoff = vzlet, vzestup fearsome = obávaný, strašlivý to lash out = ohnat se to trap = uvěznit, chytit něco do pasti appendage = přívěsek, končetina to hunt = lovit hummingbird = kolibřík pouch = kapsa, vak, váček ladybug = beruška sissy = srab, baba

Přepis titulků

Zde se dozvíte pravdivá fakta o kudlance. Když požádáte 14letého kluka, který je náhodou sexuálním deviantem s násilnickými sklony, aby vám nakreslil zvíře, nakreslil by kudlanku. S laserovým paprskem. Existuje mnoho druhů kudlanek, z nichž žádná nedisponuje laserovými paprsky, avšak všechny vypadají jako zrůda z noční můry, která si pořádně uprdla. Kudlanka má psí očička. Celkem pět.

Dvě velké složené oči a tři "normální" oči na vrchu hlavy. Kudlanka má výborný zrak, což je pochopitelné, vzhledem ke skutečnosti, že má těch zatracených očí pět. Je jediným zástupcem hmyzu, který dokáže hlavou otočit až o 180 stupňů. Proto je to také jediný druh hmyzu, který rád sleduje tenis naživo. A také některé druhy pornografie, které zahrnují tenis naživo. Ty sice neexistují, ale stejně si je vygooglíte. Kudlanka není dvakrát nadaná ohledně chůze.

Spíše se tak nějak potácí. Hele, bacha! Všechno v poho? Byla však obdarována schopností létat. Zde vidíte, jak se kudlanka chystá vzlétnout. Je tohle fakt ten nejlepší klip, co máme? No, alespoň v nehybnosti se kudlanka stává obávaným predátorem. Ožene se svými mocnými předními končetinami s bodci, sevře kořist a sežere ji zaživa.

Co je? Jen si ho ošahávám! Kecám. Kudlanka má velmi složitá žvýkací ústa. Představte si, že vám roste knírek pod rtem a je tvořen prsty. Těmito ústy nejdříve užere stále žijící kořisti končetiny. Od plyšáčka se kudlanka liší v podstatě... vším.

Jak kudlanka roste, musí lovit větší a větší kořist. Přesně tak. Vyjíždí i po podělaných kolibřících. Když nastane čas páření, menší sameček si vyšplhá na záda samičky, pokud možno takové, která jí. Pokud se začne nudit, jak je vidno na tomto případě, sežere mu obličej. Později i zbytek těla. Před samcem stojí zásadní dilema. Zůstat naživu, nebo zasunout.

Zůstat naživu, nebo zasunout. Po oplození samička naklade vejce do polystyren připomínajících váčků, ze kterých se později vylíhnou malá ufouňátka. Když se berušky dívají na naše hororové filmy, nevzrušuje je to. Jen řeknou “Zkuste strávit jeden den tady dole... s kudlankou, vy srabi." Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz Čest!

Čágo! Hééj! Coéé? Na co vejráš? Čekuj mě!

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ach, připomnělo mi to prastarou hru Battle Bugs, kde byly kudlanky naprosto super. Ta nostalgie. :D

30

Odpovědět

a což teprve kudlanky v Heroesech :-) jsou lepší než draci :-P

34

Odpovědět

+fagounV kterých heroesech jsou kudlanky? Jestli teda myslíš HOMAM...

13

Odpovědět

+fagounKudlanky jsou V Heroes of Might and Magic 4 :) Jsou drsné :D

91

Odpovědět

Pravdivá fakta můžu. Fakt! :)

370

Odpovědět

Tak tohle můžu. Super.

110

Odpovědět

Musím říct, že takhle z blízka jsou ty potvory docela roztomilé :) a to se mi většina hmyzu hnusí. To dělají asi ta disneyovská kukadla :D

83

Odpovědět

Noo.. nechtěl bych být kudlanka :(

61

Odpovědět

A co bys chtěl být, Jarmile?

120

Odpovědět

Asi první video na videačesky který se mi tak nějak hnusilo nebo sem z něj měl divnej pocit...nesnáším tyhle zelený bestie!

232

Odpovědět

životní otázka zasunout nabo zůstat na živu

1962

Odpovědět


Odpovědět

+Vyhul MiHulBezva, někdo zná Oglafa.
Zrovna u Oglafa je každou chvíli nějaký, který by to připomněl. Co hned na začátku Wizzard a Cumsprite.

01

Odpovědět

No...nakonec každý stejně umře, takže odpověď je celkem jasná.

171

Odpovědět

až tak životní to nebude - jsou druhy kudlanek, kdy sameček si vrzne a přežije, pokud má štěstí. např. naláká samičku na místo, kde se zasekne (mezi dvěmi větvičkami atp) a vrzne si. když se samička vyprostí, má smůlu, je o hlavu kratší.
zjevně to za to riziko stojí :)

101

Odpovědět

+eshtraypokud ma stesti .... 5%

61

Odpovědět

+eshtraysamci kudlanky při sexu odpadne "trubice", která mu slouží k rozmnožování. Takže zasune právě jednou, potom už ani nemůže.

14

Odpovědět

+eshtrayTak jestli jim "trubice :D " odpadne, tak bych tu samicu aji prosil, ať mě tu hlavu sežere.

170

Odpovědět

Check me out! :D

784

Odpovědět

Hmm a ten překlad, čekuj mě :-( Co takhle hezky česky, koukej, hele, mrkej atd.

1078

Odpovědět

+Pichivsadím se, že nevíš nic o slovníku kudlanek. třeba mají rády anglicismy

1011

Odpovědět

+Pichi"Koukej,hele,mrkej" si spadl z jahody ne ? :D

250

Odpovědět

+PichiTy jsi teda pěkně nechutný, Pichko.

70

Odpovědět

Super díl, děkuji opět překladatelce za slovníček =)

640