Infarktový grillDobré zprávy Russella Howarda

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:5 964

Russell Howard pro nás má další dobré zprávy ze světa. Týkají se firem, které mají zajímavé názvy a nabízejí netradiční služby

Přepis titulků

Míříme z Liverpoolu do Ameriky a nejnezdravější restaurace na světě. Restaurace v Chandleru v Arizoně láká nové zákazníky na příslib nemocí a smrti. Tady nečekejte žádné zdravé varianty jídla. Toto je Infarktový grill. Koukněte na to jídlo... Umaštěné, nechutné, zkrátka špatné... ale přitom zvláštně neodolatelné. Asi jako tenhle chlápek.

Je k neuvěření, že se to jmenuje Infarktový grill. Jaká upřímnost. Asi jako pojmenovat bordel "Zítra vás to bude svědit". Seznamte se s majitelem. Je to kovboj. Provozuji jedinou upřímnou restauraci v Americe. Není to pro vás dobré a zabije vás to. Jste oblečený jako doktor, ale jste doktor? Abych byl upřímný, americká lékařská komora mě neuznává. - Ani se nedivím.

- Zkontroluju vám životní funkce, Bille. Myslím, že srdce mám na druhé straně. Je mu to fuk! Tohle je opravdová reklama, kterou dal do televize, aby propagoval svůj vlastní podnik. Strava z Infarktového grillu není pro každého. Může mít vedlejší účinky jako: přibírání na váze, opakované zvětšování konfekční velikosti, bolesti zad, růst mužských prsou, ztrátu sexuálních partnerů, rakovinu plic, kazivost zubů, onemocnění jater, mrtvici a fakt, že možná neuvidíte vlastní penis.

Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No, zkusila jsem se na tohohle týpka dívat několikrát, ale prostě ne. Mně nepřijde vtipnej ani trochu. A poslední část o transexuálech v letadle byla vyloženě nevkusná a nechutná. Myslím, že by Howardovi prospělo podívat se na díl o transexuálech od Johna Olivera :).

71

Odpovědět

Neurazilo, ani nenadchlo :)

50

Odpovědět

Toto byla pecka :D

42

Odpovědět

Ty fanoušci ruský pop scény :D

90

Odpovědět

Předpokládám, že to mělo bejt vtipný...?

118

Odpovědět

...výška 10 000 km a koncert live? Hlavně aby tam nezpívala Hanka Zetorová, i když... kdyby slíbila, že bude zpívat jen 10 000 km nad námi...

21

Odpovědět

Což bych rád upozornil, že 30 000 stop je 10 000 metrů a ne kilometrů. (I překlad ve videu to má špatně).
Jelikož koncert ve vzdálenosti 10 000 km můžou provozovat rovnou v raketoplánu. :D

170

Odpovědět

+MikeAjé, já a převody jednotek. :D Díky, opraveno.

81

Odpovědět

ubohé :-(

619

Odpovědět

Nie tak, ako tvoj komentár.

239