DoktořiNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:637
Počet zobrazení:13 260

Na dnešek jsem bohužel nestihl přeložit nové video od Keye a Peelea, nicméně věřím, že Norman je víc než adekvátní náhradou. ;-) // BugHer0 Doktoři. Mnozí se jich děsí, mě nevyjímaje, a odkládají návštěvu až na stav naprosté nouze. Právě oni nám ale pomůžou, když se k nim konečně odhodláme. Co si o nich myslí Norman?

Přepis titulků

Jsem nemocný! - Sklapni! - Dobrý, už jsem zdravej. Když jseš nachcípanej a voláš šéfovi, že nepřijdeš, musíš to vždycky přehnat. Musíš dokázat, že jseš vážně nemocnej. Stihla mě nemoc. Nemůžu přijít. Čeká mě jistá smrt. - Je to ale normální, přece to neuděláš takhle. - Haló. Mám horečku.

Bolí mě v krku. Jsem šíleně nemocnej. Tak příští týden. Když vím, že nemusím do práce, hned se cítím trochu líp. 3 minuty poté, co jste oznámili šéfovi, že nepřijdete do práce. Té nemoci se říká práce. Než jdu k doktorovi, podívám se na Doctissimo. Ty stránky jsou ale úplně na nic, protože ti vždycky odpoví... "Poraďte se s lékařem." WTF? K doktorovi už stejně nikdo nechodí. Všichni věří hlavně těmhle stránkám. Posledních pár dní mi není moc dobře.

Bolí mě v krku. Dobře. Bolest v krku. To nejlepší, co vám můžu doporučit, je, abyste se poradil s lékařem. Poraďte se s lékařem. Pokud možno co nejdřív. Spousta lidí si stěžuje, že doktoři píšou hrozně, protože dlouho studovali. Já bych ale radši měl doktora, co píše hrozně, protože dlouho studoval, než někoho takovýho. Jedno antybiotykum deně. Píše se antibiotikum s tvrdým, nebo měkkým?

Skončil jsem totiž v druhé třídě. Tady máte. Nejsem si úplně jistej, ale asi je to správně. Doktor je jediná lidská bytost, které bezvýhradně věříš, i když ji vůbec neznáš. Uděláš všechno, co ti řekne. Řekněte á. Teď pořádně zakašlete. Držte při tom toto ramínko. Dobře. Teď se vysvlečte do spodního prádla a bečte při tom. Už vím, co vám je.

Jste úplně blbej. Doktoři jsou trochu divní. Hrozně drmolí. Zní až opile. Asi mají dost toho, jak musí při každé prohlídce opakovat to samý. Vypadá to na laryngitidu. Spraví to trocha dolipranu. Říkám si, jestli tak mluví pořád. Miláčku, vážně bych se s tebou dneska chtěla pomilovat. Dá se to léčit třemi koity mezi jídly a trochou dolipranu. - Už mě to přešlo. - Když tak si můžu zamasturbovat. Vážně bych chtěl být doktor.

Jako ten týpek ze Scrubs. Být doktor musí být super. Když ti něco je, nemusíš k doktorovi. Vyléčíš se sám. Ale ne. Mám bronchitidu s laringitidou. Takže dvě pilulky clamoxylu a dolipran. Bude to 42 euro. Trochu drahý. Chtěl bych být doktor, abych aspoň jednou v životě mohl udělat tohle. - Jste v pořádku? - Pusťte mě k němu. Jsem lékař. Ne, kecám. Jen jsem si to vždycky chtěl zkusit říct. Mějte se. Výborný. Je super mít povolání, se kterým můžeš v případě nouze zasáhnout jako hrdina.

- Spousta povolání ti je v případě nouze k ničemu. - Jste v pořádku? Pusťte mě k němu. Jsem pekař. Nepomohlo to. Promiňte. Jednou jsem šel na pohotovost kvůli něčemu urgentnímu. Když jsem tam ale viděl ty hory hemoglobinu, došlo mi, že můj případ ve srovnání s ostatníma až tak urgentní není. Promiňte, nevadí, když vás předběhnu? Poškrábala mě kočka a hrozně to bolí. - Jasně, bez problému.

- Děkuju. Klidně si počkám. Jen mě trochu bolí hlava. Čtyři miliony z vás se připojily k mé facebookové stránce. Děkuju vám. Je to super. Mám z toho hroznou radost. Neváhej a přidej se i ty. Mohlo by nás tak být 4 000 001. Netuším, co ti je. Měl by sis ale zajít k doktorovi. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem Pekař :D :D :D :D

00

Odpovědět

jee tohle sem tu nejak nevidel ;D co rikal na konci ?

11

Odpovědět

aha, tak videl, dole mam komentar.. jen uz jsem sklerotik ;D

21

Odpovědět

Zadal jsem tvoje příznaky do Googlu a tady to píše, že bys mohla mít problémy s připojením. :-D

311

Odpovědět

Už vím co vám je. Jste úplně blbej :DDDDD

391

Odpovědět

Ze doktori skrabou to vi kazdej, ale oni aspon vedi, co na ten recept "pisou" :D Spis obdivuju ty lekarnice, ze ten recept pak prelouskaj. Moje doktorka udela 6 vlnek a jsou z toho troje prasky :D

1211

Odpovědět

Nevěřím žádnému lékaři, který recepty netiskne na tiskárně.
Ale jsem jenom trochu podezřilý k tomu, který jej píše na stroji.

113

Odpovědět

diky quetu ;D

90

Odpovědět

K tomu písmu. Slyšel jsem že kvůli nečitelnému písmu občas dají v lékárně jiný lék a výjimečně proto někdo umře. Nevíte co je na tom pravdy?

218

Odpovědět

Slyšel jsem, že na některých komentech je výjimečně trochu pravdy. A občas proto někdo umře...

602

Odpovědět

tak bys mel radsi premyslet a ne jenom poslouchat.

30

Odpovědět

Kombinací některých léků jde přivodit smrt, ale to je jen na předpis, ne že ti to dá lékárník.

010

Odpovědět

+nevimjmeno2Kromě toho existují všemožné léky na srdce, které pokud si lekárník splete, tak může ohrozit pacienta na životě

40

Odpovědět

Dřív mě Norman i bavil, u dnešního videa jsem pousmál jenom u JD ze Scrubs... Škoda

1433

Odpovědět

Ani by mi moc nevadilo kdyby BugHer0 takhle každej tejden nestihl přeložit video a místo toho by byl Norman.. Nic proti Vojtísovi, ale Norman je prostě fajnej :D

915

Odpovědět

Víc Normana, prosím :)

656

Odpovědět

Vždycky když hledáte na internetu podle příznaků co máte za nemoc z 90% na vás stejně vyběhne: Máte rakovinu!

781

Odpovědět

Jestli to nebude tím, že máš rakovinu :/

592

Odpovědět

To se mi taky stalo. Začíná to poněkud nechutně, za to se omlouvám, ale: po jedné návštěvě záchoda jsem si všimnul, že můj "výtvor" je fialovej. Tak jsem si říkal co to je, po nějakým hledání (resp. po vícero hledání z nichž mě všechny stránky ujistily, že se jedná o rakovinu) se konečně na jedný stránce objevila věta "konzumace většího množství borůvek" a v tu chvíli jsem si uvědomil 2 věci. Že jsem opravdu dementní ;) a že ty borůvky si ty klidně dám znova.

271

Odpovědět

+nevermoreJo a co teprve konzumace většího množství chipsů z červené řepy. Ta barva výtvoru je potom mnohem děsivější :)

140

Odpovědět

firefox - error 2035, nejede žádné video, poraďte pls :( v nouzovém bez doplňků to stejné..

221

Odpovědět

Mám stejný problém, aktualizoval jsem nedávno před tím Adobe, tak nevím, jestli to může být tím. Zkoušel jsem bez úspěchu všechno možné. Holt sem teď chodím jen na Chromu :D

141

Odpovědět

+Pato39je to tím, jenže řešení žádné.. :/

90

Odpovědět

+Pato39začínám se divit, že mi pořád všechno fugnuje :D upřímnou soustrast přeju z mozzily :p

130

Odpovědět

U mě také, už jsem na to upozorňoval, prozatím to asi nikoho nestresuje :)

60

Odpovědět

Supér.

100

Odpovědět

Řekl bych , že nebečí, ale mečí.

1910

Odpovědět

Ovce bečí ("Béééé"). Koza mečí ("Mééé"). Jak to vím? Bydlím na dědině a takové zvířata jsem viděl real life :-D

880

Odpovědět

+MatysaTo víš, Pražák...

154

Odpovědět

+MatysaBydlení na dědině? THUG LIFE B-)

147