AmphernyDoraleous a společníci (S01E35)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:8 500

Doraleous se seznamuje s Broofovým starým známým, zatímco Drak, Mirdon a Tezaurus řeší cizince, který uprostřed pole cosi odpočítává...

Přepis titulků

EPIZODA 35 AMPHERNY Ampherny, kde ses tu sakra vzal? Broofe, někdo zavraždil Dethaniela. - Cože? - A Smiffa taky. - Ale kdo? - To nevím. - Ale jde po krku nám všem. - Vám všem? Komu jako? Doraleousi, tohle je Ampherny, kdysi jsme bok po boku bojovali v Legapurské devítce. Dobře.

Páni. Broofe, hrozí nám nebezpečí. Musíme zmizet. Tohle vám musím ukázat. Je to obrázek Broofa z doby, kdy byl ještě malé batolátko. - No teda! - Podívejte se, jak byl malý a rozkošňoučký. - Celej Broof. - To je něco. - Vážně maličkej. - Babi, ztrapňuješ mě. Ale broučku, co to povídáš... - Můžeme si dát krátkou pauzu?

- Vždyť jsme ji měli před chvílí. To bylo ale už někdy před patnácti minutama! Přece si nebudem dávat pauzu každých patnáct minut. Chceme se vrátit do hradu. Musíme jít dál. - Drž tempo. - Mám co dělat, abych nepadl vyčerpáním. - Jdeme už dlouho. - Slyšíte to? - Co to je? - Počítání. - Počítání? - Počítání. - Odpočítávání. Odkud to jde?

Broofe, poslyš, ten vrah je nebezpečnej. Byl jsem na cestě na Sněžný vrch, a najednou jsem viděl, jak na mě zírá z temnoty. Na chvíli jsem se zastavil a čekal. A v tu chvíli zaútočil. Vytasil jsem zbraně. Pořádně jsem se do něj pustil. Ale nic jsem mu neudělal. Bylo to jako mlátit do kamene.

Pak se oklepal a svalil mě na zem. Zatmělo se mi před očima. Bál jsem se. A pak jsem se rozběhl, ale ne směrem k němu. Utekl jsem pryč, Broofe. Jinak to nešlo. Utekl jsem. To nic. Broofe!

Broofe, mrzí mě to. Ampherny, musím ti říct, že se do té situace vůbec nedokážu vžít. Nikdy jsem před ničím neutekl. Je mi z toho trapně. Osmdesát tři! Osmdesát dva! - Jo. - Jo, jde to odsud. - Jo, odsud. - Tamhle ho máme. Nějakej chlap.

- Divný. - Jo, jen stojí uprostřed pole a počítá. Sedmdesát osm! Sedmdesát sedm! - Měli bychom to jít obhlídnout. - Však to už děláme. Obhlížíme to. Tentokrát to chceš vážně omrknout? Není to moc práce? - Páni. - Nechceš si dát pauzu? - Chceš si zahrávat? Chceš vstoupit do světa bolesti? - To chceš?

- Jo, chci vstoupit do světa bolesti. - Holky, nechte toho. - Rád bych ten svět prozkoumal. - Klídek. - Prozkoumávej. Prozkoumej tohle, kámo. - Co mám prozkoumat? - Co? - Co prozkoumávám? - Dobrá otázka... - Sám jsi říkal, ať něco prozkoumám. Ale co? - Jo, to jsem říkal. - Co? - Líbí se ti tahle hra? - Já ji asi nechápu.

- Taky zvládám slovní hříčky. - Ne, ty jen žvaníš nesmysly. - Ano, žvaním nesmysly. Hoši! Hoši, tohle musíte vidět. Mám tady milostný dopis, který Broof napsal své první lásce. Poslouchejte. Tohle musíte slyšet. Musím jim ho přečíst. Stojí tu: - "Drahá Tanyo..." - A kurva. "Tuhle jsem tě zahlédnul na druhé straně místnosti.

Jsi moc krásná dívka. Vypadáš úplně jako květina. Jen nemáš v obličeji ten žlutej pyl." - To je krásný, Broofe. - Roztomilý. Babi, dej si odchod. - Řešíme tu vážný věci. - Broofe, neskrývej své pravé já. - Jak to s Tanyou dopadlo? - Špatně. Broofe, pro mě už asi nikdy nebudeš takový jako dřív.

Až vstaneš, dostaneš ránu do koulí. Jo? Tak já už vstávám. Proč? Chceš odsud zdrhnout? Nehádejte se! Slyším, jak se špičkujete. - Promiň, babi. - Promiň, babi. - Promiň, babi. Ty, Broofe, měli bysme odsud vážně zmizet. - A víš, kam má namířeno teď? - Jak bych to asi mohl vědět? Řeknu vám, co uděláme.

Vy dva se se mnou vrátíte do hradu, aby byla bábi v bezpečí. A já si udělám výlet. Vím, kdo by nám mohl pomoct. - Připraven na cestu? - Jo, Broofe. Babi, máš tu moje zbraně? Jo, jo, tady jsou. Třicet čtyři! Možná bychom mu měli něco říct. Ty, kámo?

Týpku? Kámo? - Hej! - Hej, proč odpočítáváš? - Nereaguje. - To je divný. Je to divný. - Jo, začínám z něj bejt nesvůj. Všimněte si, že odpočítává pořád dolů. - Pokaždé odečte jedničku. - Jo, my to chápem. - Slyšíte ho? - Jo. - To číslo je nižší a nižší. - Nejsme natvrdlý, Tezaurusi! Dobře, takže ho zabijem. Chopíš se toho? Jo, asi nejrozumnější řešení.

Ne, ne, Doraleous by to řešil jinak. - Ty tu ale nerozhoduješ. - Za chvíli přece musí přestat. - Jo, to dá rozum. - Odpočítává dolů... - Jo, je čím dál blíž... - Co až se dostane k noule? - Cože? - Co až se dostane k noule? - K noule? - Jo. Pak dopočítá. - Co je noula?

- Co to je? Až dopočítá na konec. - K noule? - Noule. - Bude konec. - Aha... - Po jedničce přijde noula a konec. Myslíš nulu? - Ne. - Nula. Tři, dva, jedna, nula. - Noula. - To slyším prvně. Chlapi, už je u desítky. - Blíží se to.

- Kurva. Co teď? - Schováme se? - Já nevím, asi bysme měli. - K zemi! - Zabijem ho? - Ne, k zemi! - K zemi, ty tlustoprde blbá! - K zemi! - K zemi! Dva! Jedna! Nula!

Před pikolou, za pikolou... nikdo nesmí stát! Řekl nula. Řekl nula! Neřekl noula, ale nula! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jakto, že Thesaurus, který v minulých dílech sypal jedno synonymum za druhým, není schopen říct "nula"?

11

Odpovědět

"Nil" opravdu existuje, akorát se to používá ve sportu. Funguje je to jako klasická nula, ale spíš na hovorovější/slangové úrovni. To by mě zajímalo jestli náhodou není fotbalový fanoušek?

160

Odpovědět

Trochu jsem čekal po nule pěkně -1,-2 atd.

80

Odpovědět

Hmm. A já si celou dobu myslel, že je to Anthony.

10

Odpovědět

BugHer0 máš tam všude špatný rod. Ampherny je přece ženská ne?

40

Odpovědět

Hmm, jestli tak vypadá tvá matka, tak tebe bych potkat nechtěl.

011