AtariDoraleous a společníci (S01E37)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
97 %
144. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:8 950

Doraleous a společníci jdou zachránit Atariho. Stihnou to? 

Přepis titulků

Od vědmy jsem rychle vyrazil pro ostatní. Po všech těch letech jsme konečně blízko. Snad stihneme Atariho zachránit. Kdo jsi? Co po mně chceš? To je prosté. Chci, abys zemřel! Co to?

Ustup, kreaturo! Jsme v přesile. EPIZODA 37 ATARI - Prosím, sundejte mě. - Tohle je konečná. Až umřeš, tak tě sežerem. Sežerem tě. - Nesežerem. - Proč to děláte? - To bylo těsný!

- Teď už ho nešetři. Ne, ne! Zabít! - To bylo úplně vedle. - Bylo to těsný. To teda nebylo. - Promiňte, máte chviličku? - Hej, kdo to jako je? Asi nějakej zachránce. Vážně? Přispěchal jsi na záchranu? Dá se to tak říct, protože vám představím Zázrakoště.

Kdysi dávno lidé trpěli bolestí zad, protože zametali košťaty s krátkou rukojetí. Proč zabíjíš členy Legapurské devítky? Na jejich hlavy je vypsána odměna, kterou si hodlám přisvojit. Kdo by na vás vypisoval odměnu... Tipoval bych to na krále Raghtora. - Správně, Broofe. - Raghtor? Král Mightopolis? Měl jsi namále už tehdy u Hylerie... ale to ještě nebyla vypsána odměna.

Ampherny, tentokrát už mi nepláchneš. - Ampherny, uteč, dokud to jde. - Sklapni. U Hylerie? Nepřijde vám ten hlas povědomej? - Ne. - Co? Podle mě je to ten zakrslík z Hylerie, co ovládal armádu dřeváků. Co že to? - Jo, jo, jmenoval se... Míla! - Jo, Míla. - Nic mi to neříká.

- Ty jseš ale blb. - Jak si to můžeš nepamatovat? - Bylo to důležitý? - Dost. - Strašně moc! A Broofe, na tebe a tvého kámoše s pérem na hlavě jsem taky nezapomněl. Jak jste si ze mě utahovali, na jaké odvětví se mí vojáci specializují. Už ty vaše narážky chápu. Trvalo mi to asi týden, ale přišel jsem na to! - Za to zaplatíte! - Ty, Walkene... připadám si jako mezi mlýnskými kameny.

Přesně tak. A není úniku! Klídek, příteli. Život je krátký a není vždycky jako z oblázku. Walkene, dobrá práce. Jak vidíte, Zázrakoště snadno odmete otravný prach a špínu. - To je mi fuk. - A výrazně vám ulehčí práci. Máte tedy nějaké dotazy na Neebse, který vám kdykoli rád poví více? Nechceš to svoje Zázrakokoště popadnout a narvat si ho... do kaďáku?

Tak počkat! Ty se opravdu jmenuješ Neebs? Přesně tak. Neebs – kdykoli poví vám víc. Ten ze hry Billiama Třasošipky? To je nám u prdele! Jo, ale to už je za mnou... Ten, co zabil Titanuse? - Počkat, cože? - Jo, dvakrát. - Tys ho zabil dvakrát?

- Titanuse? - Já myslel, že je neporazitelnej. - Nejsi sám, ale já ho dvakrát zabil. Díky bohu! Je to ten nejstatečnější a nejudatnější bojovník široko daleko! - Takže se umíš bít? - To umím. Ale taky jsem nejlepší prodavač košťat. No tak, pojďme s těmi neshodami už nadobro seknout. Ne, na to už je pozdě. Kruci, je neoblomný jako skála.

Můžete si za to sami. Sami jste si vykopali jámu. - Jo, naše žůla. - Říká se smůla! Tvůj přítel si zřejmě ždibec šlape na jazyk. Walkene, netušil jsem, že máš živec na jazyk. Já mám taky jeden. Ten týpek je z kamení. - Hoši... - Jo. Jeden z nás musí najít toho Mílu, protože je určitě někde poblíž a drží v ruce tu kouzelnou kouli.

- Jo. - Jo. - Jdu na to. - Co si to tam šuškáte? - A jak ho chceš poznat? - Jseš úpně mimo. Určitě bude vypadat podezřele, takže ho poznám. To je fuk. Draku, co ty? Klidně jděte všichni, já ho zatím zabavím. - Broofe, jseš si jistej? - To si brus! - Sakra...

- Jsem ve formě. - Tebe to jen tak nepustí, viď? - Ne. Neebsi, zabití trolla zní v tvém podání tak snadně! A jak jsi vrátil barvu duze... Děkuji ti. Ale něco mi musíš ujasnit. Jedna věc mi nejde na rozum. Opravdu zabil Chňaplouna Doraleous? Podle mě jsi musel toho Chňaplouna zabít ty. Chňaplouny.

U všech svatých, já to věděl! Neebsi, musíš mě následovat do mé rodné země. Náramně by ses nám hodil. To bych moc rád, ale musím prodávat košťata. Málem bych zapomněl. Pánové, kolik si jich... Sakra. - Zkazils mi kšeft! - Pusť je z hlavy a odpověz mi. Kolik košťat jsi prodal ve svůj nejúspěšnější měsíc? Asi tak šedesát.

A co kdybych tě vzal někam, kde jich prodáš šedesát každý den? - Šedesát denně? - Ano. To bych musel vidět na vlastní oči. Tak se ke mně přidej. Vezmu tě na místo, kde si můžeme splnit všechny naše sny. Společně. Tezaurusi, máš něco? - Zatím nic, Doraleousi.

- Co ty, Draku? Samá voda. Musíme si pospíšit. Nevím, jak dlouho to Broof ještě vydrží. Mocný Broof padl! - Hej, ty tam... - Co to? Hledám jednoho přihloupě vypadajícího zakrslíka. - Neviděls ho? - Ne, neviděl. Dej mi pokoj. Má mít v ruce kouzelnou kouli.

Dost podobnou tý tvojí. Není to ta, kterou hledám? To se asi pleteš. Tahle není kouzelná. - Je to obyčejná koule. - Paráda. Máš tuhý kořínek, Broofe. Přijdeš mi podezřelej. Přestávám ti věřit. - Možná to přece jen budeš ty. - Sklapni! Sklapni! Ne, kruci! Kurva! Děkuji vám, že jste mi přišli na pomoc.

Nejspíš bych to ještě zvrátil a podal si ho, ale stejně je jedno, kdo ho porazil. Naše řeč, Atari. Je jedno, kdo ho porazil, ale všichni víme, že to byl Broof! - Co kecáš? Nebyl jsi na to sám. - Jo, sklapni. Broofe, mám jednu otázku. Jak se ti povedlo zabít Mílu, když jsi přitom bojoval s tím obrem? Já ti nevím, Doraleousi.

Musel jsem se seknout. - Ježiš... - A Broof zasazuje smrtící úder. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý diel

40

Odpovědět

Jinak tenhle díl tehdy vyšel po cca roční odmlce autorů, proto ten epický úvod, trochu jiná animace a název "Doraleous Returns". :-)

180

Odpovědět

A pokud by někoho zajímalo jakými nekalými metodami bylo tohoto pokračování dosaženo, tak se to dozví zde: Doraleous Kickstarter (Pozor! Také zde uvidíte, jak vlastně naši hrdinové vypadají. Takže, pokud si nechcete kazit iluze, raději neklikejte. :-)

20

Odpovědět

+Dremoranno Neebs a Mirdon velké zklamání :D :D

02

Odpovědět

+lenaciaVážně? Jak tě může zklamat syn Jamese Hetfielda, to teda nechápu. :-D

00

Odpovědět

Testicles a Thesaurus mají docela zajímavé jména, dalo by se říct, že je vystihují. :-D

90

Odpovědět

Broof a Walken jsou prvotřídní hovada :D

190

Odpovědět

proč? Protože mají super hlášky coby kamenem dohodil?

121

Odpovědět

Dokonale zvládnutý překlad všech těch dvojsmyslných slovních hříček. Tleskám.

290

Odpovědět

Tohle je fakt jeden z nejlepších web seriálů, které jsem viděl.
Díky moc za jeho překlad.

261

Odpovědět

Mám stejný názor. Proto jsem se do něj pustil, i když mi bylo jasný, že u něj až do konce tolik diváků nevydrží. Ale ti, co vydrží, budou spokojení, protože tu kvalitu drží až do posledního dílu. :-)

290

Odpovědět

+BugHer0Tak teď jste mne zarmoutil — tento skvost má opravdu nějaký POSLEDNÍ díl?

120