Bitva o DongoDoraleous a společníci (S01E23)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:6 617

Doraleous a společníci vystopovali Starosvětské bratry, a tak se schyluje k velké bitvě. Kdo zvítězí? A jakou roli sehraje v bitvě Neebs a Žebříkář?

Přepis titulků

NEOBSAZENÁ POZICE 1 EPIZODA 23 BITVA O DONGO Občané tohoto města se z vás možná třesou strachy, ale já ne. Vaše úřadování je u konce. Koleduješ si, Doraleousi. - Vážně si koleduješ. - Doraleousi? Doraleousi, tady nahoře! Co je, Neebsi?

Ty jo... Žebříkář se neosvědčil, tak jsem mu dal padáka. Nevadí. Promiň, ale teď nemůžu. Já jen abys to věděl, kdybys ho náhodou potkal. - Dobře. - Nevadí to? Nevadí, mám tu práci. - Nemusím tě informovat, jo? - Už se stalo. V pohodě. - Neumí nic jinýho než nosit žebřík.

- Já vím! K čemu nám to je? - Neebsi, zrovna se chystám bojovat. - Vážně? Jo, vážně! Nemám teď čas. - A s kým budeš bojovat? - S tamhletím týpkem. To si ze mě děláš srandu! - Co blbneš? - Pomáhám ti. - Já tě ale o pomoc neprosil! - Tak proč jsi mě najal? Abys mě poslouchal a řídil se mými rozkazy.

Vážně? Já myslel, že kvůli střílení z luku. Jen když ti řeknu, že máš vystřelit. Jinak máš čekat, - dokud ti nedám povel. - Víš, jak tomu říkáme v Elfvánii? - Jak? - Micromanagement. Neebsi, na tohle teď fakt nemám čas. Ale máš. Měls bojovat s tím týpkem, ale teď je po něm. Doraleousi, šmejde, mluvím na tebe! Zkroť si toho svýho psa!

Sklapni! Vy ostatní jste další na řadě. - Koho jako myslíš? - Vás všechny! Ty si mě nepřej. Bratři, dejte tomu šmejdovi co proto. Doraleousi, jak vidíš, je to snadné. Prostě jen otřeš čepel - a pak meč zasuneš do pochvy. - Já to chápu, Walkene. Doraleousi, ještě žes mě jich zbavil. - Fakt?

- Jakmile se přidáš k nějakýmu gangu, ten tlak na tebe je neskutečnej. Že to říkáš až teď, když jsou všichni mrtvý. Vůbec nevíš, jaký to je. - Nevím. - Ještě žes mě zachránil. - Jo. - Konečně můžu začít novej život. - Budeš dobrák? - Můžu pomáhat důchodcům. - Budeš jako vyměněnej? - Důchodci potřebujou pomoc. - A já jim pomůžu! - Vážně? To ti tak věřím...

- Doraleousi... - Mirdone, teď se bavím s ním. - Doraleousi? - Polib mi prdel! - Co prosím? - Chceš dostat po tlamě? - Ty mě chceš zmlátit? - Dám ti do huby. - A co důchodci? - Nemel tu sračky. - Nemelu sračky! - Ty sráči. - Sám jseš sráč! - Cože? - Doraleousi...

- Co je? Něco tu řeším. - Umřeš. - Neumřu... Doraleousi, je hrozně silnej. Nevím, jak dlouho to vydržím. - Dobře, dobře... - Rychle něco udělej. - Neebsi! - Co je, Doraleousi? - Neebsi, sejmi ho. - Já vím, o co ti jde. Co? Sejmi ho! Dělej! - Poslechni můj rozkaz! - Proč vždycky dáváš tak nejasný pokyny? - To je marný.

Walkene, zkus ho rozptýlit. - Jdu na to. Spokojenej? - Neebsi, okamžitě slez dolů! - Proč, Doraleousi? - Dělej! - Bohužel nemám žebřík. Budem si spolu muset pořádně promluvit. - Proč? - Protože neposloucháš rozkazy. - Protože jsem zabil toho hajzla? - Cože? Trefil jsi setnutou hlavu. - Díval se na mě!

- Byla to hlava bez těla. Ty, kámo, jseš celej? Jo, jsme v pohodě. Nic se nám nestalo. Díky. Ne, to já děkuju. Nechce se mi věřit, že jste je všechny zabili. To je naše práce. Dělali neplechu, tak jsme je zneškodnili. Není zač. Neebsi, s tebou si to vyříkám potom. Počkat, počkat... Tohle že je Neebs? - Jo, ten idiot je Neebs.

- Počkat... Takže ty budeš Doraleous. Jo, jsem Doraleous. - Tamten Doraleous? - Jo, asi jo. Panebože! Lidičky, pojďte sem. Podívejte. Je tu Doraleous! Nevěřím vlastním očím. - A tamto bude Mirdon. - Je to on. Jo, jsem to já.

Kde je ten zakrslej tlouštík? Ten bohužel zemřel... - To je škoda. - To teda. Museli jste ho utratit? Dostala ho nějaká stvůra. Aha, chápu. Stejně je to škoda. To je. - Jak to, že nás znáte? - Děláš si srandu? - Zná vás celý Dongo.

- Všichni. Vážně? Jak to? Podívej se sám. No do prde... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

BugHero, prosím, nepoužívej slovo JSEŠ! Tohle slovo neexistuje: http://www.pravidla.cz/hledej/?qr=JSE%8A
Existuje buď spisovné jsi, nebo nespisovné seš, ale tahle kombinace snad musela vylézt rovnou z hlubin pekla. Trpím.
Díky za zvážení.

60

Odpovědět

Hmmm.... ta představa Neebse v Hobitovy nebo Pánu Prstenů

130

Odpovědět

Miluju tenhle seriál.

221

Odpovědět

Já taky! :-)

183

Odpovědět

+BugHer0Nechcete teda změnit program a dávat díl každej den? :D

115

Odpovědět

+PixelTo by byla zvrhlá přežíračka. Raději střídmě.
Když si otevřu bonboniéru, tak ji také nesežeru najednou. Někdy mi vydrží i, nelžu, půl hodiny!

210

Odpovědět

+PixelTo bych bohužel nestíhal překládat. Už takhle je to docela makačka. Ty epizody jsou hrozně ukecaný.

110

Odpovědět

+BugHer0Jo hlavně Neebs :). Občas koukám na nějaké díly bez titulků a je to celkem mazec na překlad. Nejhorší ze všech byl Drak, ten měl úplně otřesnej přízvuk :) zároveň jsem ho měl nejradši :/

30