Bitva o HyleriiDoraleous a společníci (S01E30)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:8 649

Je to tu! Bitva o Hylerii se blíží a Doraleous musí přivolat ostatní, ale jak to má udělat, když neposlouchají?

Přepis titulků

EPIZODA 30 BITVA O HYLERII Testiclési, to jsem já, Broof. Rád tě poznávám, Broofe. Ne, bojovali jsme bok po boku u Brány do Starého světa. - Opravdu? - Ano. Zabil jsem tam tohohle chlápka. Tak to ti blahopřeji. Tělo už odpadlo... ale zabil jsem ho celýho. Ne jen hlavu.

Rád bych se taky představil. Mé jméno je Drak a moc rád tě poznávám. A já jsem Mirdon. Jsem tvůj velkej fanda. Nechce se mi věřit, že jsi opravdovej. - Jo, stojí tady. - Věděl jsem to, ale teď tě vidím na vlastní oči. - Slavnej Testiclés. - Moc rád vás oba poznávám. Nerad ruším, ale možná bychom už měli vyhlížet ten signál. Ty si dej radši voraz, cucáku. - Ten signál bude velkej jak kráva.

- Ale neříkal, jak bude vypadat. - Jen že máme být ve střehu. - Drž teď radši pec. - My víme, co děláme. Jasný, cucáku? - Dobrá. - Jo. - Tak to se omlouvám. - No proto. - Já jsem Broof. Doraleousi, ty si ještě budeš sypat popel na hlavu. Týpek, kterýmu jsi dal padáka, zachrání Hylerii před zkázou. A ty budeš prosit: "Neebsi, odpustíš mi, že jsem byl takovej hlupák?" A já řeknu jen: "Doraleousi, hlupákem ses už narodil, to se nedá nic dělat."

"Co to? Že dostanu přidáno? Dobře víš, že to nedělám pro prachy, ale tentokrát je to na místě." Varoval jsem tě, princezno! Dnes jsi mohla ušetřit spoustu životů, jenže odmítáš spolupracovat... a teď budeš mít na svědomí smrt všech obyvatel tvé milované Hylerie. Okus, jak chutná Mílův hněv! Mílo...

nepamatuju si, že by tě někdo zval. A kterýpak ty jsi? - Doraleous. - Doraleous? Ano. A... společníci! Nebyl to ten signál? - Co jako? - O čem to mluvíš? - Vy jste to neslyšeli? - Ne. - Někdo křičel: "Společníci!"

- Asi máš slyšiny. - Máme ho přece vyhlížet. - Jo. Společníci! Ano, chápu. Sluch mi slouží dobře. - Společníci! - A zase. - Teď už jsem něco zaslech. - Jo, to byl Doraleous. - Ale máme ten signál vyhlížet. - Ne, Doraleous jasně zařval: "Společníci!" - A byl to teda signál? - Těžko říct. Podle mě ano.

Jsme přece společníci. A on nás právě volal. Signál! A teď zařval: "Signál!" Jasnější už to být nemůže. - Ale je to ten signál? - Mohl by. Chci mít jistotu. Radši se ho zeptám. Měl to být signál? Tohle je signál!

Explosio! Testiclési, sleduj mě. Teď, dívej. Dívej! Ty se nedíváš. Děkuji pěkně. Padlí vojáci, povstaňte! Vyrazte mu někdo z ruky tu kouli! A Neebs zase jednou slízne smetanu...

Rozkaz, Doraleousi. Sire Walkene, Doraleousi a všichni další členové družiny, mnohokrát vám děkuji za to, že jste zachránili Hylerii. Princezno, bylo nám potěšením. Vaše díky ale patří především Tezaurusovi. Doraleousi, to nestojí za řeč. - Byl jsi... - Nebo spíš o nic nešlo? - Dneska jsi byl úžasnej.

- Díky. Úžasnej. Ani nevíš, jak jsem rád, že máme konečně lučištníka, co furt neskuhrá, poslouchá rozkazy a nedává naše životy všanc. To je má práce. - Na cucáka slušný. - Jo. Jseš mnohem větší frajer než ten před tebou. Nějakej Neebs. Neebs stál za hovno. Ty jseš borec. Díky.

- Na Tezauruse! - Na Tezauruse! Doraleousi, jsem rád, žes dorazil. Připadal jsem si tu jak kůl v plotě. Kůl v plotě, dřeváci... To se povedlo! No jo, jasně... Já jsem rád, že jsme je tak zrašili. Ne? Nic? Do háje!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skurvená reklama mi kazí dojem z celého seriálu. Preto dávam nie plný počet hviezd ale len polovicu. F**k tydenník. Ešte trebalo dať aj na záver reklamu a do prostred tiež by sa hodila jedna. A nevravte , že to už by bolo veľa alebo že sa to už nedá! A najlepšie niečo o čistiacich prostriedkoch, alebo akciové zľavy v supermarkete! Nechápem prečo sa toto neberie tiež ako napr videospam. To nemože byť tá reklama niekde bokom a nech tam svieti trebárs aj počas celého videa? Ešte by ma zaujímalo koľko že ľudí zaujíma ten týdenník. Okrem redakcie, ktorá dostane za to zaplatené zrejme a živí to celý server, či stránku skôr povediac. Bežný návštevník má reklamy v p****i. Aspoň keby to súviselo nejako tématicky či vizuálne s nejakou podobnou témou. 2,5*

05

Odpovědět

kde mam zažádat o to abyste něco přeložili prosím ?

00

Odpovědět

Můžeš použít naše rozšíření do prohlížeče, viz Posílejte nám tipy na videa přímo z YouTube! :)

21

Odpovědět

Jedno vám ale řeknu, týdeník euro si z principu nikdy nekoupím

91

Odpovědět

A kdo za odměnu přefikne princeznu?

111

Odpovědět

"I am Broof". To mi připomnělo: "I am Groot", možná za to trochu můžou i ty chodící stromy tam :-D.

161

Odpovědět

az me bylo Neebse líto :(

417