BusniceDoraleous a společníci (S01E28)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:9 238

Doraleus a spol. se vydávají zachránit přeživší Busničáky, ale v cestě jim stojí nepřítel. Jak si s ním poradí?

Přepis titulků

EPIZODA 28 BUSNICE Busnice byly snadným cílem. Ale nesmíme usnout na vavřínech. Je načase pokračovat dál. Je jich moc. Ty neporazíme. - Však je nemusíme porážet. - Jak to? - Půjdu si s nima promluvit. - Cože? Jo, řeknu jim: "Zdar, zabil jsem Titanuse.

- Mám zabít i vás?" - Ne. - Nech těch keců. - Je arogantní. - Určitě to vyjde. - To je hroznej nápad bez šance na úspěch. Napadnou nás a bude hotovo. O tom pochybuju. Radši se proplížíme kolem a zkusíme vypáčit zámek. - Draku, to ti přece jde. - To si kuř. Jdem na to. Uviděj vás.

Tak já pak vyjdu a řeknu, že jsem Neebs, co zabil Titanuse. Ne. Mirdone, máš něco? - Jako kouzlo? - Jo. - Nevím, mrknu se. Snad u sebe něco mám. Tohle vypadá slibně. Budu potřebovat papriku, pak taky citrón, tymián, dál budu potřebovat mírný plamen, pánev a rybu.

- To zní jako recept. - Jo, je to recept. Došlo mi to, až když jsem ho dočet. Tak to nic. Ale schovám si ho. Zněl dost dobře. Tady! - Proměna ve zvíře. - To je ono. Můžu vás proměnit v malá zvířata, abyste se proplížili.

A co teda budeme? Nevím. Jak to funguje? - Myslíš na to, čím chceš být. - Vážně? - Jo, buď opice. - Dobře. Protistojné palce. Do opice bych klidně šel. - Do toho. - Tak jo. Co teď, Mirdone? - Doraleousi, jdi vypáčit zámek.

- To není opice. Jdi vypáčit ten zámek, Doraleousi. Jdi, Doraleousi, honem. Jdi, Draku. Co tu tak... Jdi, Draku! Ani nemá nohy. - Pravda. - Proměň je zpátky. To byla blbost. Dobře, vydrž. - Vyšlo to?

- No jo... Ne, nevyšlo. Doraleousi, tys tu žvejkal trávu. Doraleousi, hele... Realizace jakýhokoliv tvýho nápadu zavání neodvratitelnou katastrofou. Já za to můžu? Vůbec nevím, co se dělo. Byla z tebe koza a z něj velryba. - Máš snad lepší nápad? - Jo. - Jakej? Tamten. - Půjdu jim říct...

- Dobrý, už to nechci slyšet. - Musíme se tam proplížit sami. - Tak jo. Jdeme. Stejně už mi tenhle debílek pije krev. Kdo je to? Kdo je to? Vidím ve stínu obrys nějakých postav. Přišli jsme vás zachránit. Do toho, Draku. - Dobrá. - Nejspíš nám přišli na pomoc. - Vy jste přišli na pomoc? - Samozřejmě. Díky bohu!

Jsme pod zámkem už měsíce. To je dost, že jdete. Poslal jsem poštovní želvu. - Šlo nám o život! - Neměli jste posílat želvu. Náhodou to byl skvělý nápad. Poslali jsme ji už před pár měsíci. Co vám tak trvalo? - Byla to želva! - Ztište se. Musím se soustředit. Buďte prosím potichu. Moc hezká přilba. Sluší ti. Já teda už viděl mnohem hezčí přilby.

Máte být zticha. Ztište se, nebo si nás všimnou. Kdysi jsem taky míval takovou. Ale brácha mi ji čórnul, tak řvu: "Vrať mi ji!" Ztište se! Ztište se. Už to bude, už to bude. Co to sakra dělá?

Do prdele. Co to sakra... dělá? Tak jo, fajn proslov, ale teď něco řeknu já. Fakt. Dej si pauzu. Konec srandy, vážení! Jo, Neebs je tady. Nejspíš jste o mně už slyšeli, protože jsem zabil Titanuse.

Dnes vám chci nabídnout životní příležitost. Můžete jít. Tak si sbalte svejch pět švestek a vysmahněte. A nejsem tu sám. Tamhle je Doraleous a Drak. - Zamávejte jim! - Ahoj, zdravím. Ano, i oni se budou podílet na dnešním nakopávání zadků. Pokud tu teda budete chtít zůstat a nechat si nakopat zadek. Je to jen na vás.

Jak se rozhodnete? Sakra, Neebsi! Sakra! Vy už jste zpátky? Neebsi, jak to šlo? Hoši, držte pozice! - Co teď, Doraleousi? - Mirdone... až ti řeknu, použij na Draka to kouzlo. - Cože? - Vy čtyři jste buď hodně hloupí, nebo hodně hloupí. Myslíte, že si jen tak přijdete a odejdete?

Tak to pro vás mám novinu. Připravte se zemřít. Teď! Klidně si mě zabijte... ale mé místo stejně zaujme někdo další. Já tě nezabiju. Ušetřím tě, abys mohl odtáhnout za svým králem a říct mu-- Odtáhnout za svým králem a-- Odtáhnout za svým králem a říct mu, že Doraleous-- Neebsi.

Neebsi, proč jsi to sakra udělal? - Byl to záporák. - Dal jsem ti rozkaz? - Ne, ale... - Dal jsem ti rozkaz, Neebsi? Ty zabiješ všechny velrybou, já zabiju jednoho a je to špatně? Chtěl jsem ho nechat jít, ale-- Občas mě vytáčíš tak, že mám chuť vybouchno-- Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já tedy tento seriál mám velmi rád, ale vadí mne to, proč nejni Broof a Walken v úvodní animaci. Jsou přece také ve společenství. Za mne diskriminace a palec dolů.

00

Odpovědět

Protože Broof a Walken jsou "pouze" konzultanti. Doraleous to říká ve čtvrtém díle.

60

Odpovědět

+DremoranV tom případě moje chyba a velmi se omlouvám. Musím příště lépe koukat=o) Děkuji.

10

Odpovědět

To byl ale výstřik.

100

Odpovědět

Tak nevím, kdo urval krále hlupáků v tomto díle. Neebs? Busníci? Mirdon? Nebo celá ta armáda, že si nevšimli řvoucí velryby?

130

Odpovědět

Určitě si jí někdo všiml. Kdyby ale na ni upozornil, byl by potrestán za to, že pořádně nesledoval proslov velitele.

110